Masz już dość odkurzaczy ręcznych, które dają Ci siłę ssania po niecałym roku? Odkurzacze ręczne są bardzo wygodne w usuwaniu tych małych rozlanych cieczy, które wydają się zdarzać się cały czas. Problem polega na tym, że wiele bezprzewodowych odkurzaczy ustępuje po mniej niż roku. Dlatego właśnie warto zapoznać się z bezprzewodowym odkurzaczem ręcznym Montanc. Opracowany przez byłych inżynierów Samsunga, ten odkurzacz oferuje niezrównaną moc ssania, która niezawodnie radzi sobie z trudnodostępnymi powierzchniami i codziennym bałaganem.

Czy dziecko znowu powaliło swoje płatki na podłogę? I wylałaś mieloną kawę na cały stół w kuchni? Czas wyciągnąć ten ciężki odkurzacz. A może to? Wiem, co myślisz, ale odkurzacze nie są najbardziej niezawodnymi produktami codziennego użytku. Większość z nich traci moc po kilku miesiącach, a ich baterie mogą być co najmniej kapryśne. Ale co by było, gdyby istniał lekki, bezprzewodowy odkurzacz, który rzeczywiście miałby jakąś moc ssania? Cóż, to by znacznie ułatwiło życie w domu. A bezprzewodowy odkurzacz ręczny Montanc to jeden z takich produktów.

Ważąc zaledwie 1,2 funta, Montanc jest odkurzaczem, który łatwo się trzyma na rękach. Nie będziesz się bał iść po niego do szafy z artykułami do sprzątania; po prostu podnieś go z jego stacji ładowania. A kiedy go używasz, z łatwością mieści się w dłoni. To naprawdę miniaturowy odkurzacz, ale wyposażony w dziurkacz o mocy ssania 15 000 PA. Pod względem wzornictwa, ten bezprzewodowy odkurzacz zyskuje również wysokie noty za piękno. W przeciwieństwie do dużych, nieporęcznych odkurzaczy o sztucznych kolorach, Montanc ma elegancki, nowoczesny wygląd, który idealnie wkomponuje się w wystrój Twojego domu.

Malutka zamiatarka z niesamowitą siłą ssania.

Dzięki Montancowi nie będziesz musiał znosić ręcznych odkurzaczy, które ledwo odbierają okruchy ciasteczek z kanapy. Ten gadżet oferuje dwa tryby zasilania dla maksymalnej wydajności. Tryb pierwszy ma 6000 Pa i może podnieść Twoje zwykłe cząstki i śmieci. Obejmuje to włosy ludzi lub zwierząt domowych, okruchy i śmieci utkwione w filtrach suszarki. W tym trybie, można go używać przez 30 minut od pełnego naładowania. Tryb 2 dostarcza 15 000 Pa i usuwa mikrocząsteczki, takie jak mikropyły, pyłki i inne alergeny, których nie widać, a także większe zanieczyszczenia przez dziewięć minut po pełnym naładowaniu. To potężne sprzątanie z malutkiego odkurzacza.

Montanc ma lepszy stosunek mocy do wagi.

Firma zauważa na swojej stronie Kickstarter, że moc najlepiej sprzedających się ręcznych odkurzaczy Amazon idzie w parze z ich wagą. Lżejszy odkurzacz jest zazwyczaj mniej wydajny. Ale jeśli chcesz mieć swoje ciasto i zjeść je (nieprawdaż?), Montanc jest zarówno mocny jak i lekki. Podczas gdy większość odkurzaczy ręcznych ma moc ssania 2,000-3,000 Pa, Montanc zapewnia do 15,000 Pa. To duża różnica. Wszystko to jest możliwe dzięki bezszczotkowym silnikom prądu stałego ++ opracowanym przez byłych inżynierów z zespołu inżynierów pracujących w odkurzaczach Samsung. Oni wiedzą, co robią.

Dwie rurki przedłużające mogą pomóc w prawie każdej sytuacji

Podczas gdy narzędzie szczelinowe pozbędzie się bałaganu w łatwo dostępnych sytuacjach, Montanc zawiera również dwie różdżki przedłużające dla obszarów, które są nieco trudniej dostępne. Na przykład, możesz połączyć obie różdżki, jeśli chcesz odkurzyć pod łóżeczkiem dziecka lub pod pedałem gazu w samochodzie. W miejscach, które są nieco bliżej, ale nadal chcesz mieć kontrolę, użyj tylko jednej różdżki. Albo po prostu użyj narzędzia szczelinowego, aby usunąć kurz uwięziony w klawiaturze komputera.

Praktyczne urządzenie dla każdego

Montanc jest idealnym narzędziem czyszczącym dla wielu rodzajów ludzi. Studenci college'u, małe gospodarstwa domowe, rodziny z dziećmi/zwierzętami domowymi i pracownicy biurowi. Zasadniczo, każdy, kto w ciągu dnia napotyka na małe bałagany, które chciałby szybko odebrać. Ten ręczny odkurzacz może pomóc w tym wszystkim.

Uwielbiam wygląd tego produktu. Kto wiedział, że malutki odkurzacz może być tak stylowy? Ten ładny czynnik prawdopodobnie zmotywowałby mnie również do używania go w większym stopniu, niż obecnie używam mojego odkurzacza push. Ale po co w ogóle wyciągać odkurzacz push? Montanc jest lekki i mocny. W sytuacjach, które nie wymagają długiego czasu pracy, ręczny odkurzacz bezprzewodowy Montanc jest doskonałym rozwiązaniem.