Uwielbiasz bogaty aromat i gęstą kremę swojego popołudniowego espresso. Ale plastikowe kubki i strąki, które generują popołudniowy rytuał, trochę wywołują poczucie winy. Jeśli to brzmi dla Ciebie prawdziwie, to warto sprawdzić ekspres do kawy COFFEEJACK. To urządzenie wielkości filiżanki produkuje kawę wysokiej jakości w kawiarni w dowolnym miejscu. Nie wymaga strąków ani laminowanych kubków.

Nie można funkcjonować bez kofeinowego uderzenia o dwie godziny po południu z ekspresu do espresso. A czym byłby weekend bez niedzielnego, popołudniowego plastra ciasta i, zgadłeś, podwójnej dawki espresso? Ale problem z domowymi ekspresami do espresso polega na tym, że nie są zbyt przenośne, co oznacza, że można ich używać tylko w domu. Polegają też na szkodliwych dla środowiska strąkach. I nikt nie chce, żeby zmywali się obok nich na plaży. Ponadto, espresso z kawiarni może być z czasem drogie, a potem trzeba czekać w kolejce. Wynalazcy kieszonkowego ekspresu do kawy COFFEEJACK mają nadzieję, że pomogą Ci rozwiązać te problemy.

COFFEEJACK nawiązuje do designu ekspresu do kawy francusko-prasowego z jego szklaną konstrukcją i prasą. Jednak to, co czyni to urządzenie wyjątkowym, to zgłoszona do opatentowania technologia mikrohydrauliczna, która umożliwia osiągnięcie przez ekspres ciśnienia powyżej dziewięciu barów. A wysokiej jakości espresso wymaga wysokiego ciśnienia. Ponieważ COFFEEJACK wykorzystuje hydraulikę zamiast sprężania powietrza, ten gadżet może produkować świetne espresso w niewielkich rozmiarach.

Ta prasa do espresso wywiera duży nacisk

Jeśli kochasz latte i cappuccino, wiesz, że jakość Twojego napoju kawowego zależy od tego, jakiego espresso używasz. Niestety, większość wysokiej jakości ekspresów do kawy może kosztować więcej niż 2000 dolarów. Ekspresy te są również duże i dlatego muszą pozostać w kawiarni lub w Twoim domu. Ponieważ COFFEEJACK może wywierać wysokie ciśnienie w niewielkich rozmiarach, jego wynalazcy mogą sprzedawać go za mniej niż 100 dolarów. Teraz to jest kieszonkowy ekspres do kawy, który mogę mieć za sobą.

COFFEEJACK jest łatwy w użyciu

Można by pomyśleć, że urządzenie, które wytwarza tyle ciśnienia, byłoby trudne w użyciu. Ale można obsługiwać ten przenośny ekspres do kawy w zaledwie trzech krokach. Po pierwsze, dodaj swoją ulubioną kawę. Następnie napełnij komorę wodną gorącą wodą. Na koniec, pompuj urządzenie około osiem razy, aby wydobyć espresso. To wszystko, co musisz zrobić, aby cieszyć się wysokiej jakości espresso.

Ekspres do espresso, który można zabrać wszędzie.

Wspomniałem już, że ten kieszonkowy ekspres do kawy jest przeznaczony do produkcji wyjątkowego espresso o zwartym kształcie. COFFEEJACK jest mniej więcej takiej samej wielkości jak kubek do kawy. Oznacza to, że można go łatwo schować do plecaka i delektować się espresso w dowolnym miejscu. Wyobraź sobie, że możesz zrobić espresso w pracy lub w szkole bez konieczności wymykania się na 20 minut, gdy stoisz w kolejce w kawiarni i czekasz na swoje espresso.

Gadżet kawowy, który jest przyjazny dla środowiska.

A gdy przyrządzasz espresso ze zmielonej kawy, te plastikowe strąki do espresso, których potrzebuje Twój domowy ekspres, nie zaszkodzą środowisku. Ponadto, jeśli ekspres do espresso otrzymasz z kawiarni znajdującej się obok, nie będziesz musiał codziennie wyrzucać papierowych filiżanek. Co więcej, ten kieszonkowy ekspres do espresso wykonany jest w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu oceany będą nieco czystsze tylko dzięki produkcji tego ekologicznego gadżetu.

Ten ekspres do kawy produkuje wysokiej jakości espresso z kawiarni.

Tylko dlatego, że COFFEEJACK jest przenośny i łatwy w obsłudze, nie oznacza, że brakuje Ci jakości. Wręcz przeciwnie, wynalazcy tego automatu byli przekonani, że ich urządzenie powinno produkować kawę najwyższej jakości. Kieszonkowy ekspres do kawy COFFEEJACK na białym tleSzklanka jest odporna na stłuczenieSzklanka jest odporna na stłuczenieWcześniej wspomniałem, że ten kieszonkowy ekspres do kawy przypomina ekspres do kawy francusko-prasowy ze szklaną komorą wodną. Ten element nadaje projektowi niepowtarzalny, wysokiej jakości wygląd. Ale ta szklanka nie jest zwykłą szklanką. To odporny na stłuczenia borokrzemian, który pozwala zabrać to urządzenie ze sobą wszędzie, bez obawy, że zostanie zgniecione w plecaku lub bagażu.

Kieszonkowy ekspres do kawy COFFEEJACK to gadżet, który naprawdę ułatwia i podtrzymuje Twój nawyk picia kawy. Zaskakujące jest również to, że tak małe urządzenie może wyprodukować doskonałe espresso... to tak, jakby mieć w torbie Krups lub Nespresso, które pasują do Twojego worka roboczego. A ze względu na swój rozmiar i wyjątkowość COFFEEJACK stanowi wspaniały prezent, który z pewnością zrobi wrażenie na miłośniku kawy w Twoim życiu. Zdecydowanie znajduje się na mojej wakacyjnej liście zakupów.