Czyż nie byłoby wspaniale, gdyby twoja codzienna torba mogła być również podwójnym sprzętem ratunkowym? Z dmuchanymi torbami z serii MVB Life & Living Backpack jest to całkowicie możliwe. Te ekologiczne plecaki zamieniają się w urządzenia unoszące się na wodzie, dzięki czemu stanowią idealny element Twojej podróży i codziennego wstawania.

Wiesz, że kiedy podróżujesz - niezależnie od tego, czy jedziesz przez świat, czy po prostu jedziesz na przejażdżkę po mieście - zdarzają się sytuacje kryzysowe. Życie jest w ten sposób nieprzewidywalne. Ale możesz się na nie przygotować dzięki sprzętowi, który nie tylko pomoże Ci w codziennym życiu. Mówię o codziennych rzeczach, które mogą rzucić ci linę ratunkową w sytuacji awaryjnej. Akcesoria takie jak nadmuchiwane torby z serii MVB Life & Living Backpack.

To nie są twoje typowe codzienne torby. Torby te, które zdobyły nagrodę Hong Kong Smart Design w 2019 r., charakteryzują się pierwszorzędnym wzornictwem i wykorzystują eleganckie, uniwersalne i neutralne materiały. Ponadto, jej materiał jest miękki jak skóra, ale nie daj się zwieść. Torby te są niezwykle trwałe i ochronią Twój laptop do pracy, rzeczy niezbędne do wędrówek oraz wszystkie inne niezbędne przedmioty, które musisz mieć po wyjściu z domu.

Ten worek jest w 100% wodoodporny

Wodoodporne torby są już od jakiegoś czasu. Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt nie lubi niszczyć swoich papierów i elektroniki tylko dlatego, że został złapany w dziwnej burzy deszczowej. Ale to, co odróżnia MVB Life & Living Backpack od innych, to zgłoszona do opatentowania podwójna konstrukcja zamka błyskawicznego, która zapewnia mu szczelność i wodoodporność. Sprawia on również, że zapinanie suwaków jest bardzo łatwe. Więc śmiało, weź tę torbę na kajakarstwo i załóż ją nawet wtedy, gdy nie zabrałeś parasola. Twoje rzeczy pozostaną suche.

Plecak, który nadmuchuje

Zgadza się, jeśli tego potrzebujesz (miejmy nadzieję, że nie będziesz), możesz użyć tej torby jako urządzenia unoszącego się na wodzie. Możesz wdmuchiwać powietrze do jednokierunkowej dyszy ustami lub za pomocą firmowej pompy powietrza. Powietrze uwalnia się dopiero po naciśnięciu żółtego przycisku wewnątrz dyszy. Następnie worek zamienia się w odporne na ciśnienie urządzenie unoszące, które można trzymać do momentu nadejścia pomocy - nawet jeśli worek jest zapakowany w rzeczy.

Ta super wytrzymała torba na co dzień może zmienić się w poduszkę.

Czy twoje krzesło biurowe jest trochę na niewygodnej stronie? A co z tymi rykoszetnymi fotelami na ganku tej uroczej restauracji? Z tymi nadmuchiwanymi torbami, nie będziesz musiał cierpieć bólu pleców. Po prostu napełnij serię plecaków MVB Life & Living Backpack powietrzem, a otrzymasz błyskawiczną poduszkę, którą możesz zabrać wszędzie. Użyj go jako fotelik podwyższający dla dzieci lub jako dodatkowe oparcie dla pleców. Co więcej, te plecaki są super mocne. Zewnętrzny materiał ma 32 warstwy kevlaru z dupontu, dzięki czemu jest to wojskowa konstrukcja, która z pewnością ochroni wszystko, co masz w środku.

Opcje stylu four-in-one sprawiają, że ta torba jest wszechstronna.

Najlepsze plecaki dostosowują się do Twoich potrzeb. Dlatego możesz nosić serię plecaków MVB Life & Living Backpack na cztery sposoby: plecak, torbę na krzyż, torbę boczną i torebkę, ponieważ Twoje potrzeby w zakresie noszenia są różne w zależności od tego, co robisz. Podczas gdy torba typu cross-body może być świetna do przenoszenia torby z parkingu do biura, styl noszenia plecaka może być łatwiejszy w podróży na lotnisko. Obydwa paski na ramię całkowicie się rozpinają, dzięki czemu torba jest idealnie dopasowana do plecaka, a dzięki krzyżowemu tułowiem torba trzyma się pewnie przy sobie.

To opakowanie jest łatwe do czyszczenia

Torby brudzą się, ale nie zawsze masz czas na czekanie, aż wyschną. Czasami więc pomijasz sprzątanie lub dwa, aż nadejdzie doskonała okazja do prania. Z tymi nadmuchiwanymi torbami nie musisz już nigdy więcej znosić brudnej torby. Dzieje się tak, ponieważ seria MVB Life & Living Backpack oferuje materiał, który wymaga jedynie szybkiego płukania, aby usunąć brud i natychmiast wyschnąć. To prawda, nie będziesz musiał czekać, aż torby wyschną, zanim będziesz mógł ich ponownie użyć.

Bogaty w funkcje worek, który staje na każdą okazję

Te nadmuchiwane torby są dostępne w dwóch grubościach: 3,5-calowej głębokości i 5-calowej grubości. Można również kupić torbę na laptopa, która mieści do 15-calowego laptopa, torbę na akcesoria oraz stalową butelkę hydro. Wreszcie, na każdej torbie wytłoczony jest emblemat z logo MVB, dostępny w siedmiu kolorach.

Ekologiczny plecak

Plecaki z serii MVB Life & Living są wykonane z TPU, zaawansowanego materiału, który jest bardziej zrównoważony niż materiały alternatywne zawierające substancje toksyczne. TPU nadaje się do recyklingu i ulega biodegradacji, a jego rozkład w glebie nastąpi w ciągu 3-5 lat. To plecak, który każdy może poczuć się świetnie przy jego zakupie.

Te nadmuchiwane torby to coś więcej niż tylko sposób na uporanie się z najważniejszymi rzeczami. Mogą być linią życia w sytuacjach awaryjnych. Ale te plecaki nie są nieporęcznym, niewyobrażalnym sprzętem ratunkowym. To również stylowe, nowoczesne torby, które można nosić na co dzień i które można wygodnie czyścić. Są świetne dla profesjonalistów i każdego, kto lubi być na zewnątrz.