Jesteś zmęczony bliskimi chybieniami i niegrzecznym zachowaniem kierowców podczas przejażdżek rowerowych? Bycie bardziej widocznym może zminimalizować Twoje ryzyko wypadku. Najnowocześniejszym sposobem, aby być widocznym, jest noszenie kasku, który zapala się i ma kierunkowskazy. Przeczytaj o kasku rowerowym Lumos Ultra LED i dowiedz się, w jaki sposób możesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas jazdy.

Jazda na rowerze po drogach obok samochodów i innych pojazdów mechanicznych może być niebezpieczna. Zwłaszcza w nocy lub w pochmurne dni, kiedy widoczność kierowców jest słaba. Ale nie musisz ryzykować swojego życia, aby jeździć na rowerze. Kask Lumos Ultra LED nie tylko chroni Cię przed upadkiem, ale także posiada unikalne kierunkowskazy oraz przednie i tylne światła, które sprawiają, że jesteś widoczny dla innych - bez względu na czas i pogodę.

Często zastanawiam się nad odwagą mojej rowerowej rodziny i przyjaciół do jazdy na rowerze po ulicach o dużym natężeniu ruchu, obok kierowców o wszystkich poziomach umiejętności i temperamencie. Ale przede wszystkim, martwię się o nich. Jednak taki gadżet jak ten kask LED uspokaja mój umysł. Po udanej kampanii Kickstarter dla swojego pierwszego kasku, Lumos stworzył ulepszony kask rowerowy Lumos Ultra LED, który jest wyposażony w dodatkowe funkcje.

Na pierwszy rzut oka, Lumos Ultra ma zgrabny wygląd z reflektorami, które rozjaśniają drogę jego kierowcy. Światła z tyłu oświetlają jeźdźca od tyłu, dzięki czemu jego obecność jest wyraźna. Te światła tylne są podwójnymi kierunkowskazami, które migają, gdy jeździec używa pilota lub wykonuje gesty, nosząc Apple Watch. Ale to nie tylko światła sprawiają, że jesteś bezpieczny, ten kask LED ma również niezawodną konstrukcję, a jego twórcy dodali opcję dodawania MIPS.

Ten gadżet rowerowy jest łatwy w obsłudze

Jeśli uważasz, że obsługa takiego gadżetu może zająć trochę czasu, to się mylisz. Lumos Ultra jest łatwy w użyciu, więc możesz skupić się na jeździe. Wystarczy go nosić, włączyć poprzez naciśnięcie przycisku i zasygnalizować swoje zamiary innym kierowcom. Ten kask rowerowy jest wyposażony w bezprzewodowy pilot do kierownicy, który umożliwia sterowanie sygnałami poprzez naciśnięcie przycisku. I pamiętasz, kiedy powiedziałem, że możesz go też obsługiwać za pomocą Apple Watch? Apple Watch umożliwia aktywację sygnałów przez podniesienie ręki. A w ciągu dnia daje to podwójny sygnał: zarówno ręczny, jak i obrotowy. Dzięki temu kaskowi kierowcy nie będą Cię widzieć.

Zastosowano w nim niekonwencjonalne oświetlenie.

Ten hełm LED zawiera Chips On Board (COB), rodzaj opakowania LED, który ma pewne zalety w porównaniu z bardziej konwencjonalnymi technologiami oświetleniowymi. Daje to bardziej kompaktową powierzchnię, jednocześnie zapewniając większą intensywność światła. Oznacza to, że kierowcy zobaczą Cię z daleka. To właśnie ta cecha sprawia, że światła mają również jednolity wygląd. Podczas gdy kierowcy często gubią się w myślach podczas jazdy, te świetlne światła pomogą Ci przyciągnąć ich uwagę.

Jest to jeden z najbezpieczniejszych kasków na drodze.

Wyjątkowe oświetlenie nie jest jedynym sposobem, w jaki kask ten będzie Cię chronił. Kask posiada certyfikat zderzeniowy w standardzie z dużym zapasem. Nawet przy wyłączonych światłach, jest to jeden z najbezpieczniejszych kasków na świecie. A jeśli chcesz zapewnić sobie dodatkowe bezpieczeństwo, Lumos Ultra jest wyposażony w opcję dodawania MIPS. Jest to wbudowana funkcja, która chroni przed ruchami obrotowymi, które mogą powodować drobne i poważne urazy mózgu. Lumos Ultra ma nowe funkcje Po wysłuchaniu opinii klientów na temat pierwszego kasku, który odniósł sukces, producenci uwzględnili sugestie użytkowników w swoim udoskonalonym projekcie. Kask Lumos Ultra jest teraz dostępny w małych, średnich i dużych rozmiarach oraz bardzo dużych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cała rodzina będzie bezpieczna podczas jazdy. Inne nowe opcje to zdejmowana osłona przeciwdeszczowa na deszczową pogodę, maksymalna wentylacja zapewniająca chłód oraz konstrukcja, która jest lżejsza.

Konstrukcja jest wodoodporna.

Z takimi światłami jak te, hydroizolacja na tym kasku musi być imponująca. Nie martw się, Lumos Ultra też to zapewnia. Dzięki stopniowi wodoodporności IPX6, ten ochronny sprzęt rowerowy jest w stanie wytrzymać wysokie ciśnienie wody pod każdym kątem i utrzymać Twój blask, niezależnie od pogody.

Kask rowerowy Lumos Ultra LED to praktyczny, a jednocześnie stylowy kask na dzień i na noc. Jak powie każdy motocyklista, zobaczenie go na drodze to połowa sukcesu, a Lumos Ultra spełnia swoją obietnicę. Kask ten jest doskonały dla każdego rowerzysty, a zwłaszcza dla tych, którzy często jeżdżą na rowerze. Jako przyjaciel i członek rodziny kilku zapalonych rowerzystów wiem, jaki prezent dodaję w tym roku do mojej wakacyjnej listy zakupów.