Wszyscy chcemy gładkich, promieniście wyglądających stóp. Problem w tym, że cotygodniowe pedicure mogą być drogie, a domowe zabiegi mogą być czasami zbyt trudne. Ale dzięki elektrycznemu urządzeniu do pedicure'u PediCurve Solar można uzyskać doskonały zabieg na stopę w domu, który jest również korzystny dla Ciebie i środowiska. Sprawdź to i przekonaj się, jak łatwo jest mieć odświeżone stopy przez cały rok.

Lato zbliża się do końca i wiesz, co to oznacza; pięty i podeszwy twoich stóp są suche i popękane od twoich sandałów. Ale czy jesteście absolutnie pewni, że wasze miejscowe spa jest czyste? A co z tymi domowymi rozwiązaniami? Te pumeksowe kamienie mogą być ostre. Idealnie byłoby, gdybyś znalazł również zielone rozwiązanie: urządzenie wielokrotnego użytku, które nie wymaga baterii. Teraz, jeden istnieje. Poznaj elektryczne urządzenie do pedicure'u PediCurve Solar. Ten domowy gadżet do pedicure stóp jest w 100% zasilany energią słoneczną i wodoodporną. Przywróci Twoje stopy do stanu sprzed lat.

PediCurve Solar doskonale prezentuje się na drewnianej ławce pod prysznicem, dzięki swojemu eleganckiemu, zaokrąglonemu kształtowi. Kolory biały i morsko-zielony wyglądają jak odcienie, które można znaleźć w spa na dzień. A moi wszyscy mogliby się bardziej rozpieszczać w domu, nie? Wzór jest duński i prawdziwie formalny, jego forma jest funkcjonalna, a kolory są lekkie.

Zabieg pedicure w domu, który jest łatwy w użyciu

Możesz użyć PediCurve Solar pod prysznicem. W rzeczywistości, to elektryczne urządzenie do pedicure zostało zaprojektowane do stosowania na mokrej skórze. Jest to łatwe w obsłudze. Po prostu wybierz swój PediGlass Disc i przymocuj go do urządzenia. Następnie, gdy będziesz pod prysznicem lub w wannie, przesuń PediCurve Solar na nierówne miejsca na stopach. To jest to. W ciągu zaledwie 30 sekund Twoje stopy poczują się tak gładko i odświeżone, jakbyś miał profesjonalny pedicure. To naprawdę gadżet łazienkowy, którego nigdy nie potrzebowałeś.

Opatentowane tarcze PediGlass Discs zapewniają gładkie stopy.

Opatentowane płyty PediGlass są czeskim szkłem i są produkowane w Republice Czeskiej, kraju o wielowiekowej historii produkcji wysokiej jakości szkła. Ich wzornictwo jest dobre dla Twojej skóry, więc nie będziesz potrzebował rolek ani innych szorstkich urządzeń. Do zestawu dołączysz szorstki PediGlass Disc (do usuwania twardej skóry i modzeli) i gładki PediGlass Disc dla świeżej, promiennej skóry.

Gadżet na stopy, który jest naładowany energią słoneczną.

Jeśli zabraknie ci mocy, nie martw się. I nie poluj po domu na baterie. Po prostu umieść PediCurve Solar w słonecznym pokoju lub pod oświetleniem elektrycznym z panelami słonecznymi skierowanymi do góry. Samoczynnie pochłonie energię. Oznacza to, że to elektryczne urządzenie do pedicure nie wymaga żadnych przewodów, adapterów ani baterii. A co najlepsze, podczas podróży nie trzeba będzie pakować ładowarki tylko po to, by móc korzystać z tego urządzenia. Teraz jest to świetne akcesorium łazienkowe.

Gadżet do pielęgnacji stóp, który jest idealny w podróży.

Mówiąc o podróżach, to właśnie podczas wyjazdów służbowych i wakacji chcesz, aby Twoje stopy wyglądały i czuły się jak najlepiej. PediCurve Solar jest doskonały w podróży, i to nie tylko ze względu na jego możliwości ładowania słonecznego. Rozmiar i kształt urządzenia idealnie pasują do każdego torby, a nawet jest dostarczane z torbą podróżną wykonaną z plastiku pochodzącego z recyklingu zebranego z oceanu.

Krem do intensywnej terapii stóp, który nawilża stopy.

Oczywiście, po każdym doskonałym zabiegu na stopę należy zastosować krem, który zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie. Z tego powodu konieczne jest stosowanie kremu do pielęgnacji stóp PediCurve's Foot Therapy Crème po zabiegach. Połączenie zimowej zieleni i olejków eukaliptusowych sprawi, że Twoje stopy będą miękkie, zdrowe i świeże.

Ten zestaw do pielęgnacji stóp jest również bezpieczny dla rąk

A jeśli dwie ręce wyschną, prawdopodobnie skóra na twoich dłoniach też będzie od czasu do czasu używała dobrego złuszczania. Na szczęście, możesz również użyć PediCurve na swoich rękach. Używaj go nad zlewem lub pod prysznicem, aby dłonie były niewiarygodnie miękkie i gładkie.

To elektryczne urządzenie do pedicure jest pięknym produktem. Wygląda uroczo w łazience i naprawdę przywołuje uczucie dziennego spa. Ale co więcej, jest to łatwy, skuteczny i ekologiczny sposób na utrzymanie stóp w dobrej kondycji. Jako ktoś, kto nosi sandały przez całe lato, moje stopy na pewno potrzebują trochę TLC we wrześniu. Jak ktoś, kto nosi piasek przez całe lato, moje stopy na pewno potrzebują trochę TLC we wrześniu.