Uwielbiasz to, że Apple CarPlay daje Ci mądrzejszy i bezpieczniejszy sposób prowadzenia samochodu. Jedyny minus? Za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu, musisz podłączyć telefon do zestawu słuchawkowego. To może być żmudne, jeśli korzystasz z samochodu kilka razy dziennie. Jednak dzięki zestawowi CPLAY2air Twoje połączenie będzie bezprzewodowe. Dowiedz się więcej o tym, jak ten gadżet może zapewnić Ci bezproblemowe korzystanie z CarPlay.

Nikt, a zwłaszcza Ty, nie lubi przewodów. Ani w biurze domowym, ani w salonie, a na pewno nie w samochodzie. Ale co możesz zrobić, jeśli twój pojazd obsługuje tylko przewodowe połączenie CarPlay? Na szczęście masz opcje, a mianowicie fabryczny adapter bezprzewodowy CarPlay CPLAY2air. Ten wygodny, mały gadżet zmienia przewodową konfigurację CarPlay w bezprzewodową.

Ten bezprzewodowy adapter CarPlay w kształcie i rozmiarze zewnętrznego dysku twardego to dyskretny sposób na zmniejszenie plątaniny kabli w Twoim samochodzie. Wystarczy podłączyć ten gadżet do swojego samochodu i ustawić go na konsoli środkowej. Po skonfigurowaniu CPLAY2air automatycznie połączy się z Twoim telefonem przez Bluetooth i Wi-Fi, za każdym razem, gdy wejdziesz do samochodu. Oznacza to, że nie będziesz musiał brudzić sobie kabli przed wyjściem z samochodu. Model CPLAY2air umożliwia wsiadanie do samochodu i prowadzenie samochodu.

Zapewnia stabilne połączenie

Fabryczna karta bezprzewodowa CPLAY2air daje Ci to. Ten gadżet oferuje niezakłócone wrażenia audio. Firma zaprojektowała i zbudowała swój własny układ scalony oraz zakupiła główny moduł bezpośrednio od Apple, aby zapewnić niezawodne, wysokiej jakości wrażenia słuchowe. Dzięki temu nie będziesz miał żadnych problemów ze słuchaniem ulubionej muzyki czy podcastów. A te rozmowy? Przejdą przez krystaliczną czystość.

Obsługuje większość marek i modeli pojazdów

Nie musisz się martwić, że Twój samochód nie obsługuje tego urządzenia, ponieważ jest ono kompatybilne z większością marek i modeli. Od Audis do Dodges i od Ferraris do Hondas, ten bezprzewodowy adapter CarPlay prawdopodobnie będzie działać w Twoim samochodzie tak długo, jak jest 2015 lub nowszy.

Współpracuje ze starszymi iPhone'ami . . .

Prawdopodobnie nie masz starego smartfona, ale to żaden problem, jeśli to zrobisz. CPLAY2air obsługuje iPhone'a 5 aż do iPhone'a 11 Pro. To całkiem niezły zasięg. Jeśli chodzi o akcesoria do iPhone'a, jesteśmy pewni, że okaże się on jednym z najbardziej użytecznych, jakie kiedykolwiek kupiłeś.

. . . . i jednostki główne z rynku wtórnego

Czy zainstalowałeś w swoim samochodzie jednostkę główną z rynku wtórnego? Nie obwiniamy Cię, podobnie jak CPLAY2air. Właśnie dlatego ten bezprzewodowy adapter CarPlay obsługuje również jednostki główne firm Pioneer, Alpine i Kenwood. Lubisz wysokiej jakości dźwięk, a ten gadżet pomaga ci go uzyskać.

Oferty aktualizacji

Nie siedź i nie czekaj na następny model CPLAY2air, ponieważ ten bezprzewodowy adapter CarPlay będzie dostarczany z aktualizacjami. To prawda: adapter z łatwością otrzymuje aktualizacje za darmo. Teraz jest to produkt, który zachowuje swoją wartość.

Zapewnia całodobową obsługę klienta przez 7 dni w tygodniu.

Kolejnym atrybutem wspaniałego produktu jest obsługa klienta. W przypadku stosunkowo niewielkiego gadżetu, takiego jak ten, konsumenci normalnie nie spodziewaliby się, że będzie on wspierany przez zespół. Ale fabryczna karta bezprzewodowa CPLAY2air CarPlay zapewnia całodobową pomoc techniczną, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i może pomóc Ci skonfigurować lub zaktualizować urządzenie. Oznacza to, że za każdym razem, gdy masz pytanie lub problem, możesz zadzwonić do zespołu - nawet późno w nocy - i ktoś będzie tam, aby pomóc.

Więc jesteś gotowy posprzątać bałagan w samochodzie i po prostu wsiąść do niego i jechać? Wiem, że jestem. Ten gadżet jest niewiarygodnie przydatny, ponieważ łączy się z twoim telefonem, jak tylko wejdziesz. A ponieważ CPLAY2air jest kompatybilny z tak wieloma samochodami i telefonami, na pewno będzie działał dla Ciebie. Ten bezprzewodowy adapter CarPlay łączy się nawet z Siri dla dodatkowej wygody. Naprawdę, ten gadżet sprawia, że korzystanie z bezprzewodowego, głośnomówiącego smartfonu jest zarówno możliwe, jak i przyjemne.