Potrzebujesz lepszej maski? Podczas gdy wszyscy chcemy uniknąć mikrocząsteczek, gdy jesteśmy poza domem, obecna oferta jest często trudna do oddychania i ma słabe dopasowanie. Dzięki O2 Nano Maska, jednak nie musisz już znosić niewygodnych masek. Sprawdź te maski na oddychające, regulowane i skuteczne maski doświadczenie noszenia.

Kiedy jesteś w miejscu publicznym, wiesz, że powinieneś podjąć kroki, aby zapobiec wdychaniu szkodliwych cząsteczek. Problem w tym, że twoja maska utrudnia oddychanie. Jak można wykonywać codzienne czynności, gdy ma się zawroty głowy z powodu braku powietrza? Ponadto, maska uniwersalna nigdy nie pasuje do Twoich potrzeb, a Ty ciągle ją dostosowujesz, aby pozostała na Twojej twarzy. Nie jesteś wybredny; to są rzeczywiste wady konstrukcyjne, które twórcy maski nanofiltracji O2 Nano Mask mają nadzieję naprawić.

Czym ta maska różni się od innych? Zamiast jedynie odfiltrowywać powietrze przez tkaninę jak zwykła maska bandanowa, O2 Nano Mask umieszcza trójwarstwową nanofiltracyjną membranę wewnątrz swojej dwuwarstwowej skóry. Każda membrana jest zaprojektowana tak, aby blokować takie rzeczy jak dym, bakterie i niektóre wirusy. Konstrukcja tej maski posiada również regulowane pętle do uszu i elastyczny przewód nosowy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że masz najlepsze możliwe dopasowanie.

Wreszcie, maska, która jest oddychająca

Jednym z istotnych minusów noszenia okrycia twarzy jest to, że ogranicza ono przepływ powietrza. Kto może normalnie chodzić o swój dzień, kiedy nie ma wystarczającej ilości powietrza? Nie za dużo ludzi. Ale O2 Nano Maska posiada skomplikowany projekt i szczegółowe wycięcie z siatki, aby oddychanie z maską było naturalne. Twórcy tych masek nanofiltrujących twierdzą, że oddychająca maska nie powinna sprawiać, że poczujesz się, jakbyś wysadził w powietrze balon. A typowa maska do oddychania wymaga ponad dwukrotnie więcej wysiłku niż maska nanofiltrująca O2. Ważne jest, abyś czuł, że dostajesz wystarczającą ilość tlenu, a ta ochronna maska to zapewnia. Ale to nie jest tylko oddychające. To jest maska na twarz, którą można nosić podczas ćwiczeń lub uprawiania sportu. To jest takie dobre.

Unikaj szkodliwych cząsteczek, gdy jesteś poza domem.

Cały sens noszenia maski polega na tym, aby zablokować szkodliwe cząstki. Na szczęście, ta maska nanofiltracyjna osiąga 99% skuteczność usuwania cząstek w oparciu o europejskie normy certyfikacji EN143. Oznacza to, że blokuje ona 99% cząstek stałych PM2.5. Obejmuje to pyłki, pyłki, inne alergeny, toksyczne gazy, dym i inne opary. A te trzy filtry, o których wspomniałem wcześniej? Dwa z nich zawierają włókna PET, a pozostałe blokują nanocząsteczki o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra. Więc na pewno będziesz oddychał bezpieczniej z tą maską nanofiltrującą.

Dostosuj dopasowanie do swoich potrzeb

Kolejny problem z typową maską na twarz? Słabe dopasowanie. Te jednowymiarowe maski nie pasują do wszystkich, zwłaszcza jeśli masz małą twarz. Często ześlizgują się z uszu lub nawet spadają przez nos. W końcu musisz się zastanawiać, czy w ogóle chronią cię przed czymś. Ale ta maska nanofiltrująca ma pętle uszne, które możesz dopasować, aby maska przez cały czas była przytulna na twarzy. Elastyczny przewód nosowy dodatkowo zapewnia, że maska pozostaje blisko twarzy, dokładnie tam, gdzie powinna być. W ten sposób masz pewność, że oddychasz czystym, wysokiej jakości powietrzem zawsze, gdy masz założoną maskę.

Ten sprzęt ochronny jest kupiony jeden, oddaj jeden

Podczas gdy ta maska sprawi, że poczujesz się dobrze, gdy będziesz ją nosić (ponieważ każdy czuje się lepiej, gdy może oddychać, prawda?), będziesz również wiedział, że robisz to, co do ciebie należy, aby pomóc potrzebującym. Za każdą zakupioną maskę O2 Nano, twórcy podadzą jedną maskę niezbędnemu lokalnemu pracownikowi, który jej potrzebuje. Tak więc wybierając tę maskę nanofiltrującą, chronisz nie tylko siebie, ale i innych. Co i tak jest jednym z powodów, dla których nosisz maskę.

Te maski zmniejszają ilość odpadów

Podczas gdy jednorazowe maski chirurgiczne na pewno są wygodne, trwają one tylko około pół godziny, zanim należy je zmienić. A z każdą maską, której używasz, możesz zabrać jedną od pracownika medycznego na linii frontu. Te maski nanofiltrujące są jednak wielokrotnego użytku. Więc ograniczysz ilość gromadzonych odpadów na wysypiskach i zrobisz swoje, aby zapisać jednorazowe maski na twarz dla ludzi, którzy potrzebują ich do swojej pracy.

Zawsze szukam dobrej maski, a ta pasuje do rachunku. Trudno jest oddychać na co dzień za mało z niewygodnej, źle dopasowanej maski. A kiedy maska dobrze pasuje i daje dużo powietrza, bardziej prawdopodobne jest, że nabierzesz nawyku jej noszenia. W każdym razie, ta maska nanofiltrująca jest krokiem we właściwym kierunku.