Higiena jamy ustnej jest ważną częścią codziennego programu samoobsługi. Problem polega na tym, że Twoja typowa elektryczna szczoteczka do zębów może spowodować prawdziwe uszkodzenia zębów i dziąseł, jeśli ustawienia szczotkowania są zbyt mocne. A większość elektrycznych szczoteczek do zębów musi być cały czas ładowana. Dlatego też wynalazcy szczoteczek elektrycznych PomaBrush opracowali elektryczną szczoteczkę do zębów, która zapewni Ci dokładne czyszczenie, a jednocześnie będzie delikatna.

Wszyscy chcemy mieć czystsze zęby. Kłopot w tym, że typowa elektryczna szczoteczka do zębów może być trochę szorstka na twoich perłowych białych zębach, z ich drapiącym plastikowym włosiem i szybkim wirowaniem. I choć zęby mogą czuć się czystsze po sesji szczotkowania elektrycznego, zbyt intensywna szczoteczka może uszkodzić dziąsła. Dlatego też sprawdź miękką silikonową szczoteczkę elektryczną PomaBrush, która jest przyjazna dla Twoich zębów i wygodna w trzymaniu.

Designerska, minimalistyczna, elektryczna szczoteczka do zębów, którą będziesz dumny z tego, że masz ją na umywalce. Zaprojektowana we Włoszech, ta szczoteczka do zębów ma smukły i nieokrzesany kształt; jest to dokładne narzędzie, którego potrzebujesz do czyszczenia zębów kilka razy dziennie. Głowica i korpus wykonane w całości z silikonu zapewniają delikatne czyszczenie i są gadżetem, który sprawia wrażenie przedłużenia dłoni. Uwielbiamy również matowe, ciemne kolory: czarny, pomarańczowy, niebieski i biały. Szczoteczka PomaBrush może sprawić, że szczotkowanie zębów stanie się bardziej komfortowe i będzie nowoczesnym dodatkiem do Twoich akcesoriów higienicznych.

Minimalistyczna szczoteczka do zębów

Twórcy tej miękkiej silikonowej elektrycznej szczoteczki do zębów mądrze powiedzieli "nie" dzięki możliwościom Bluetooth i Wi-Fi. Te dzwonki i gwizdki zwiększają objętość i wagę, czego doskonała elektryczna szczoteczka do zębów nie potrzebuje. Dzięki temu szczoteczka PomaBrush jest 5 razy lżejsza i o 20% mniejsza od konkurencji. Co ciekawe, ta miękka silikonowa szczoteczka elektryczna do zębów nie jest nawet trzykrotnie cięższa od typowej nieelektrycznej szczoteczki do zębów.

Prawie nigdy nie będziesz musiał ładować tej szczoteczki do zębów.

Masz dość ładowania elektrycznej szczoteczki do zębów każdej nocy, aby mieć pewność, że masz wystarczająco dużo mocy, aby szczotkować dwa razy dziennie? Spodoba Ci się szczoteczka PomaBrush, ponieważ będziesz musiał ją ładować tylko trzy razy w roku. Tak, to prawda. Będziesz musiał podawać jej tylko więcej soku co cztery miesiące. Więc jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, ta miękka silikonowa, elektryczna szczoteczka do zębów doskonale pasuje. Możesz mieć pewność, że zapakujesz ją na wyjazd za granicę lub do plecaka na spotkanie w biurze w ostatniej chwili. Ponadto, ta miękka szczoteczka silikonowa ładuje się w eleganckim, bezprzewodowym futerale do ładowania. Dzięki temu nie będziesz musiał ustawiać podstawki ani innej nieporęcznej przystawki, gdy będziesz chciał ją naładować.

Ta delikatna, elektryczna szczoteczka do zębów utrzymuje Twoje zęby w zdrowiu.

Wspomniałem wcześniej, że ponieważ PomaBrush jest wykonany w całości z silikonu, jego włosie jest miękkie. Oznacza to, że nie będzie bolało dziąseł ani szkliwa, jak większość elektrycznych szczoteczek do zębów. Co więcej, silikonowe włosie tej szczoteczki w rzeczywistości wzmacnia zęby i dziąsła podczas masażu. Co więcej, ponieważ silikon jest naturalnie antybakteryjny, włosie tej szczoteczki pozostaje dłużej czyste. Będziesz więc musiał je wymieniać tylko raz na pół roku. To dalekie od ręcznej szczoteczki do zębów, którą trzeba wymieniać co trzy miesiące.

Gadżet do higieny jamy ustnej, który głęboko czyści zęby.

Oczywiście, typowa elektryczna szczoteczka do zębów daje Ci niesamowicie czyste zęby, ale po kilku tygodniach użytkowania możesz doświadczyć wrażliwości na gorące i zimne jedzenie. Nikt tego nie chce. Szczoteczka PomaBrush jest natomiast miękką silikonową elektryczną szczoteczką do zębów, która nie uszkodzi Twoich zębów, nawet jeśli oferuje 15.000 wibracji na minutę. Brzęczy ona również co 30 sekund, aby dać Ci znać, kiedy powinieneś przełączyć się na kolejną ćwiartkę ust. Potem, po dwóch minutach, wyłączy się. Na koniec, główka szczoteczki posiada unikalną konstrukcję, która usuwa płytkę nazębną z języka podczas szczotkowania.

Ta elektryczna szczoteczka do zębów jest całkowicie wodoodporna.

Ta miękka silikonowa, elektryczna szczoteczka do zębów jest całkowicie wodoodporna dzięki swojej klasie wodoodporności IPX7. Oznacza to, że może być zanurzona w jednym metrze wody nawet na 30 minut. Możesz więc bez obaw zabrać ją ze sobą pod prysznic lub do wanny. A jeśli przypadkowo wrzucisz ją do zlewu pełnego wody, to również będzie w porządku.

Wspomniałem już wcześniej na tym blogu, że jestem trochę orzechowym sanitariuszem dentystycznym. Uwielbiam czystość, jaką zapewnia mi elektryczna szczoteczka do zębów, ale szukałam zamiennika, który nie uszkodzi moich dziąseł ani szkliwa. Teraz w końcu znalazłam taką z miękką silikonową elektryczną szczoteczką do zębów PomaBrush. Ta miękka silikonowa elektryczna szczoteczka do zębów zapewnia głębokie, a jednocześnie delikatne czyszczenie w gadżetu, który nie wymaga zbyt wielu zabiegów ładowania. Wygląda też świetnie i dobrze się czuje w dłoni. Ten gadżet jest nowy, zorientowanym na klienta kierunkiem dla elektrycznego producenta szczoteczek do zębów i mam nadzieję, że odniesie sukces.