Czy kiedykolwiek życzyłbyś sobie po prostu odciąć wierzchołek puszki z piwem, aby móc cieszyć się pełnym smakiem tego piwa? Cóż, ktoś w końcu wynalazł gadżet, który może to zrobić. Sprawdź otwieracz do puszek z piwem Draft Top i już nigdy więcej nie ucierpisz przez bezsmakową puszkę z piwem.

Wiesz, jak idzie większość podwórkowych letnich imprez. Twój gospodarz ustawia lodówkę pełną piwa, które Ty i Twoi przyjaciele pijecie przez cały dzień. Kłopot w tym, że piwo smakuje o wiele lepiej, gdy jest w szklance - szczególnie, gdy jest to aromatyczny, rzemieślniczy warzony z dużą ilością chmielu. Nie chcesz jednak zawracać głowy gospodarzowi - który prawdopodobnie przerzuca hamburgery na grilla, aby wypić szklankę, którą później będzie musiał umyć. Otwieracz do puszki z piwem Draft Top zarówno otwiera twoją puszkę, jak i wygładza ją na ostrych krawędziach, zmieniając ją w filiżankę, z której możesz pić.

Na pierwszy rzut oka otwieracz do puszek z piwem Draft Top wygląda jak ciężki kuchenny gadżet. Jego solidna konstrukcja zewnętrzna sprawia, że gadżet ten ma siłę przebijania się przez wszelkiego rodzaju puszki. Czy wiesz, że istnieją dwa główne style puszek? Draft Top może otworzyć obieg. Gadżet pasuje do dłoni i jest odpowiedni zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Po prostu naciśnij uchwyty gadżetu, ściśnij i przekręć urządzenie dwa razy. Górna część puszki po piwie odpadnie, a ty będziesz miał bez bałaganu, pyszny napój.

Poczuj aromat swojego napoju

Smakuje nam jedzenie i picie dzięki naszemu zmysłowi węchu, a także dzięki naszemu kubkom smakowym. Kiedy jednak pijesz piwo z puszki, napój jest zamknięty od góry, uniemożliwiając wyczucie jego aromatu i rozkoszowanie się nim do końca. To trochę jak picie piwa z przeziębieniem, coś, czego nikt tak naprawdę nie lubi. Otwieracz do puszek pozwala lepiej cieszyć się piwem i innymi napojami na imprezach, na których Twój gospodarz wolałby ograniczyć ilość naczyń, które musi umyć. Jest to również doskonałe rozwiązanie na te czasy, kiedy masz ograniczony dostęp do szklanek z piwem. Na przykład, jeśli jesteś na kempingu lub na plaży.

Zamień swoją puszkę w kubek

Kiedy myślisz o tym, to trochę głupie, co robimy, wlewając piwo lub sodę z puszki (która jest praktycznie zamkniętą filiżanką) do innego pojemnika, aby ją wypić. Jednakże, Szkic Top unika tego. Ten gadżet wygładza się na ostrych krawędziach, które tworzy po odcięciu górnej części puszki, zamieniając puszkę w kubek. Ponownie, przy takim produkcie nie będziesz musiał szukać szklanki, którą będziesz musiał później umyć i odłożyć. Z puszką, którą otwierasz z góry, możesz od razu cieszyć się swoim drinkiem. A kiedy skończysz, wystarczy wrzucić puszkę do pojemnika na surowce wtórne. Nie trzeba myć ani wkładać do zmywarki.

Tworzenie napojów mieszanych w puszce

Wszyscy widzieliśmy te koktajle w puszce. Ale te też trzeba wlać do szklanek. I przez większość czasu, stosunek alkoholu do sodu nie jest twoim ulubionym. Ten otwieracz do puszek pozwala jednak na zrobienie zimnego koktajlu tak jak lubisz, w pojemniku, który jest naprawdę wygodny.

Dodaj swoje dekoracje

A wzdłuż napojów mieszanych jest możliwość dodania do drinka dekoracji. Wszyscy uwielbiają Coronę z kawałkiem limonki. Ale jeśli masz wersję w puszce, będziesz musiał wyjść ze szklanki. Ale jeśli masz wersję w puszce, będziesz musiał wyjść ze szklanki. Po zdjęciu pokrywy, możesz umieścić kawałek limonki na boku szklanki jak dekorację, dodając do napoju natychmiastowy element wizualny. Mówią przecież, że jemy i pijemy oczami. Po zdjęciu pokrywy, możesz umieścić kawałek limonki na boku szklanki jak dekorację, dodając do napoju natychmiastowy element wizualny. Mówią przecież, że jemy i pijemy oczami. Możliwości mieszania są tu nieskończone, ale można też stworzyć Bloody Marys, rum i kokę, shandysy i inne.

Użyj tego gadżetu również do bezalkoholowych napojów w puszkach.

Na przykład, jeśli jesteś na kempingu lub na plaży, oczywiście. Ten otwieracz do puszek na piwo może również usuwać wierzchołek napojów kawowych w puszkach. W ten sposób można dodać własny cynamon lub proszek kakaowy do wierzchu. Użyj tego gadżetu na lemoniady musujące, mrożoną herbatę i inne, aby uzyskać najlepszy smak z tego, co pijesz.

Najwyższy czas, aby ktoś wymyślił sposób na bezpieczne zdjęcie górnej części puszki z piwem, aby ludzie mogli z niej pić. Nie zrozum mnie źle, będę się cieszyć piwem w każdej postaci. Ale nigdy tak naprawdę nie smakuje tak dobrze w puszce jak w szklance. Nie czujesz go tak dobrze, ani nie czujesz tak dobrze bąbelków w ustach. Więc to jest gadżet, który dostałbym całkowicie dla siebie lub jako prezent dla przyjaciela-entuzjasty piwa. Top Draft to urządzenie, które zawsze się przyda, gdy nie masz jeszcze szklanki lub po prostu nie chcesz umyć kolejnej szklanki.