Kochasz kemping, ale chciałbyś, aby Twój czas na świeżym powietrzu był bardziej komfortowy i wygodny? Spójrz na to ultralekkie krzesło. Można go ustawić na tej samej wysokości co zwykłe krzesło i złożyć w kształt nie większy niż 1,25-litrowa butelka. To, że jesteś w naturze, nie oznacza, że musisz siedzieć na ziemi.

Jest początek sierpnia, i wiesz, co to oznacza. Czas spędzić ostatnie letnie weekendy na świeżym powietrzu i gotować przy ognisku. Kłopoty z biwakowaniem, chociaż? Nie zawsze jest to najbardziej komfortowe doświadczenie. Nie ma tu prysznica ani klimatyzacji, a ziemia jest twarda. Chociaż ten produkt nie może pomóc w przypadku dwóch pierwszych, to jednak zapewnia doskonałe rozwiązanie w zakresie siedzenia. Oczywiście, są tam różne rodzaje krzeseł kempingowych, ale większość z nich jest niska w stosunku do podłoża i ciężka. Kempingowy fotel ultralekki na całej wysokości jest zupełnie odwrotny.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem w tym krześle, był jego zabawny i sportowy design. Dzięki materiałowi, który jest zawieszony od górnej części ramy do dołu, to krzesło wygląda trochę jak hamak. Nogi trójnogu również dodają mu relaksującego, nowoczesnego stylu. Dzięki materiałowi, który jest zawieszony od górnej części ramy do dołu, to krzesło wygląda tak samo naturalnie, jak nad jeziorem. Krzesło, w którym możesz sobie wyobrazić odpoczynek, kiedy słuchasz, jak ptaki śpiewają w drzewach nad tobą.

Ten gadżet kempingowy jest łatwy do założenia i zdemontowania.

Po przybyciu na kemping nie chcesz tracić czasu na ustawianie krzesła. Po to jest ten namiot. Z tego powodu twórcy Campster opracowali ultralekkie krzesło na całej wysokości, które w prosty sposób można otworzyć i złożyć. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby system blokady tego krzesła rozłożył się w czasie poniżej 10 sekund. To mniej czasu niż potrzeba na sprawdzenie poczty elektronicznej. Z tak prostym krzesłem, możesz spędzić więcej czasu na gotowaniu ciast obozowych i drzemaniu w cieniu.

To składane siedzisko ma unikalną konstrukcję

Kiedy jesteś na kempingu, masz mnóstwo rzeczy do zabrania ze sobą. A jeśli nie jesteś na kempingu - powiedzmy, że na wycieczce lub na plaży - będziesz chciał, aby rzeczy, które nosisz, były jak najmniejsze i jak najlżejsze. Na szczęście Campster został zaprojektowany tak, aby był najmniejszym, najlżejszym i najmniej restrykcyjnym przenośnym krzesłem w historii. Krzesło waży tylko dwa funty, więc łatwo będzie je przenosić na plecach. Jego fotel na statywie zapewnia komfort, którego pragniesz być poza domem, ponieważ pozwala na łatwe przemieszczanie się i przesuwanie. Co najlepsze, Campster podnosi Cię na wysokość 17 cali od ziemi, taką samą jak typowe krzesło. Oznacza to, że będziesz mógł wygodnie jeść lub grać w grę planszową na stole karcianym.

Możesz używać tego krzesła kempingowego wszędzie.

Ale to lekkie krzesło nie jest tylko na kemping. Campster jest tak kompaktowy i lekki, że doskonale spełnia wszystkie Twoje potrzeby w zakresie elastycznego siedzenia. Zabierz to ultralekkie krzesło na tylne klapy, targi wiejskie i pokazy sztucznych ogni. Rodzice mogą ustawić swój Campster podczas gdy oni patrzą jak ich dzieci uprawiają sport. A miłośnicy piwa mogą wylegiwać się, siedząc i rozmawiając. Masz częstych gości w domu? Rozstawić Campster w swoim pokoju na dodatkowe miejsca siedzące. To jest krzesło, które jest idealne przez cały rok w każdym miejscu.

Ten gadżet wymaga minimalnej przestrzeni do przechowywania.

Pamiętasz te leżaki plażowe, które masz w piwnicy? Używasz ich tylko raz lub dwa razy w lecie, ale przez cały rok zajmują cenne miejsce obok Twoich świątecznych dekoracji. Z tymi ultralekkimi krzesłami nie będziesz miał tego problemu. Po pierwsze, składają się do rozmiarów nieco ponad stopę, więc nie będziesz musiał wyznaczać dla nich konkretnego miejsca do przechowywania w swoim domu. Mógłbyś je po prostu schować w swojej szafie w holu, która jest prawdopodobnie najlepszym miejscem, ponieważ będziesz ich używał cały czas. Nawet w zimie, ponieważ podczas jazdy na nartach i wędkarstwa pod lodem, nadal będziesz potrzebował miejsca do siedzenia.

Pokochasz wszystkie szczegóły.

Ale Campster został zaprojektowany nie tylko jako urządzenie przenośne i lekkie. Twórcy tego ultralekkiego krzesła zwracali uwagę na każdy szczegół, zapewniając, że ich produkt jest naprawdę najlepszym przenośnym krzesłem, jakie można kupić. Dlatego z powrotem krzesło posiada oddychającą tkaninę siatkową, która utrzymuje plecy suche i świeże podczas siedzenia, co jest świetne, jeśli byłeś na wycieczce lub pracy w słońcu. Ponadto, dwa kieszenie boczne zapewniają wygodne miejsce na smartfon, filtr przeciwsłoneczny lub inny element, który chciałbyś mieć w pobliżu.

Nawet w zimie, ponieważ podczas jazdy na nartach i wędkarstwa pod lodem, nadal będziesz potrzebował miejsca do siedzenia. Ostatni miesiąc lata to świetny czas na wyjście na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy planujesz rodzinny kemping, czy też luksusowe dni na plaży, fotel Campster jest gadżetem, który będziesz chciał zabrać ze sobą. Jest bardzo przenośny, lekki i łatwy w użyciu. Dodatkowo, wygląda wspaniale i jest tak wygodny do siedzenia. Dzięki niemu czas spędzony na świeżym powietrzu będzie jeszcze przyjemniejszy, ponieważ nie będziesz musiał już nigdy więcej przeszukiwać swojego otoczenia w poszukiwaniu krzesła ani siedzieć na ziemi.