Zawsze wolimy, aby nasze miejsce pracy było mniej zagracone i zorganizowane. W związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na stacje ładowania, ponieważ pozwalają one na podłączenie wielu urządzeń i utrzymanie wszystkich przewodów, które w przeciwnym razie stałyby się oczkiem w głowie, aby pozostać w kontakcie i poza zasięgiem wzroku.

Ponadto, nasze uzależnienie od gadżetów elektronicznych wzrosło tak bardzo, że równie ważne jest, aby stale je ładować, a posiadanie banku zasilania wielu urządzeń zapewni, że nigdy nie zabraknie Ci prądu i zawsze będziesz miał do nich dostęp.

Najlepsza stacja ładowania:

Dlatego ALOGIC przedstawia Ci swój 10.000mAh Wireless Power Bank Ultimate, który jest w stanie ładować trzy urządzenia jednocześnie. Został on wykonany z miękkiej gumy ABS (Soft Touch Rubber), a jego konstrukcja została wykonana tak, aby spełnić wymagania użytkownika. Urządzenie jest trwałe, lekkie i przenośne, które można z łatwością przenosić w plecaku, bagażu lub schludnie trzymać na biurku, oszczędza Ci kłopotów ze znalezieniem najbliższego gniazdka elektrycznego i noszeniem przy sobie zbędnych kabli i adapterów.

Cechy charakterystyczne ładowarki:

ALOGIC USB-C 10.000mAh Wireless Power Bank Ultimate został zaprojektowany jako jedno z najpotężniejszych urządzeń przenośnych na rynku, które może zasilać i ładować do trzech urządzeń jednocześnie. Ten bank zasilania posiada 10W ładowarkę bezprzewodową dla wszystkich urządzeń z obsługą Qi-, port USB-C zdolny do szybkiego ładowania z wyjściem 15W oraz dwa porty USB-A z wyjściem 12W do ładowania telefonów, tabletów i smartfonów.

Czego można się spodziewać:
Urządzenie jest wyposażone w 12W szybkie ładowanie, a USB-A w banku zasilania gwarantuje, że urządzenie jest w pełni zasilane w krótkim czasie.

Idealne rozwiązanie dla domu i otoczenia:
Power Bank Ultimate o pojemności 10.000 mAh został zaprojektowany tak, aby był mocny, lekki i przenośny. Jest to idealne urządzenie do przenoszenia w plecaku, bagażu lub schludnie schowane na biurku, dzięki czemu można go bardzo wygodnie używać przy biurku lub w podróży, nie trzeba już szukać gniazdka elektrycznego ani nosić przy sobie wielu kabli i adapterów.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. Możesz więc być spokojny o ładowanie urządzeń w dowolnym czasie i miejscu.