Masz dość tych izolowanych kubków, które obiecują, że będą chłodzić twoje napoje, ale po prostu nie mogą ich dostarczyć? Wymień je na coś lepszego. Coś jak kubek do lodów FLET. Ten przenośny kubek jest wyposażony w kij ze stali nierdzewnej, który utrzymuje zimne napoje tak, jak lubisz, przez cały dzień. Teraz możesz popijać mrożoną kawę w pracy przez cały dzień, nie martwiąc się, że poleje się ona lodem.

Wszyscy tam byliśmy. Miałeś doskonale zimny napar w swoim kubku na wynos, gdy rano wychodziłeś z domu, a godzinę później lód się stopił. Ten wspaniały napój, od którego zacząłeś, jest teraz bardziej jak woda o smaku kawy. To samo może się zdarzyć z koktajlami, sokami, napojami gazowanymi, piwem - nazywasz to, robi się zbyt ciepło w przenośnym kubku. Ale nie musisz pogodzić się z losem umiarkowanych napojów, gdy jesteś w podróży. Mrożony kubek na napoje FLET ma na to rozwiązanie.

Kubek do napojów mrożonych FLET ma elegancki, minimalistyczny design o prostym kształcie i nowoczesnej kolorystyce. Filiżanka jest wykonana ze stali nierdzewnej, a jej powierzchnia zewnętrzna jest pokryta antypoślizgowym silikonem bez dodatku BPA, który jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. Ale to, co naprawdę sprawia, że te kubki są wyjątkowe, to to co jest w środku. Każdy kubek FLET jest dostarczany z kijem ze stali nierdzewnej, który można przechowywać w zamrażarce. Kiedy jesteś gotowy na zimny napój w podróży, po prostu włóż ten magnetyczny patyk do kubka FLET. Przyczepi się on magnetycznie do dna i sprawi, że mrożona kawa będzie zimna przez cały dzień.

Łatwo jest utrzymać zimne napoje

Nie może być łatwiej utrzymać zimne napoje w chłodzie. Po prostu trzymaj patyczek FLET w zamrażarce przez cztery do ośmiu godzin. Następnie włóż go do kubka, gdzie będzie zabezpieczony magnesami. FLET przechowuje minimum trzy zimne napoje w ciągu 24 godzin. Więc kiedy skończysz z tą pierwszą kawą mrożoną, możesz wlać sobie trochę wody, aby pozostać nawodnionym. Następnie, po południu, zrób sobie kolejną zimną kawę. Kij wystarczy na 24 godziny, aby wszystkie trzy napoje były schłodzone.

Ma wzór o zerowej szczelności i antypoślizgowości.

Inną istotną cechą tego przenośnego kubka do napojów jest jego konstrukcja o zerowej szczelności. Nie musisz się martwić rozlewaniem soku na papiery, kiedy wrzucasz kubek do plecaka. Z tym kubkiem do napojów mrożonych nie będziesz musiał. Ponadto, FLET posiada na zewnątrz silikon antypoślizgowy BPA-free. Oznacza to, że gdy kładziesz go na dachu samochodu i szukasz czegoś w torbie, nie przewróci się on łatwo.

Utrzymuje gorące napoje w cieple

Ten kubełek na mrożone napoje nie jest tylko do zimnych napojów. Bez kija chłodzącego, ten kubek ze stali nierdzewnej może utrzymać gorące napoje w temperaturze do pięciu godzin. Tak więc od momentu wyjścia z domu do pracy do około godziny lunchu, kawa z domu pozostanie ciepła. Wtedy herbata po obiedzie będzie ciepła aż do powrotu do domu. Będziesz czuł, że masz przy sobie odrobinę luksusu, gdy będziesz mógł spędzić dzień z przyjemnym ciepłym drinkiem w ręku.

Jest to przenośny kubek, który mieści do 24 uncji

Myślisz, że ten mrożony napój nie wytrzyma dużo płynu z powodu kija? Pomyśl jeszcze raz, ponieważ FLET mieści 16 uncji płynu z patyczkiem w środku, tyle samo co kufel piwa. Zgadza się, mógłbyś zabrać ten kubek ze sobą do pubu lub baru. A bez patyczka, ten kubek mieści 24 uncje płynu. To naprawdę duży sok lub woda.

Pozwala popijać lub używać słomy

Dzięki dwukierunkowej pokrywie, FLET pozwala cieszyć się napojem, popijając go lub używając słomki. Ponieważ niektóre napoje, takie jak smoothies i koktajle mleczne, po prostu smakują lepiej ze słomką. A inne, jak piwo i kawa, powinny być wypijane z filiżanki.

Zmniejsza to zużycie jednorazowych kubków

Twórcy FLET zwracają uwagę, że z powodu pandemii COVID-19, dostawa i wynocha poszybowała w górę. Z tego powodu wyrzucamy więcej jednorazowego plastiku niż kiedykolwiek. Ten bębenek do napojów lodowych pozwala zmniejszyć ilość jednorazowych kubków, zwłaszcza że jest wyposażony w kostkę lodu wielokrotnego użytku.

To kubek, który można myć w zmywarce do naczyń.

To rozczarowujące, gdy kupujesz nowy kubek tylko po to, by zdać sobie sprawę, że po użyciu nie jest on bezpieczny dla zmywarki. Przenośne kubki to przedmioty, których używamy na co dzień, a wygodniej jest po prostu włożyć je do zmywarki pod koniec dnia. Dlatego też FLET można myć w zmywarce, co pozwala na zaoszczędzenie jednej rzeczy do mycia ręcznego.

Uwielbiam pomysł, aby zamrażarka do napojów była w stanie utrzymać zimny napój przez cały dzień. Widzieliśmy już wcześniej butelki na wodę z zimnymi kijami, ale nie widziałem takiej, która byłaby wykonana ze stali nierdzewnej lub zaprojektowana tak, aby wytrzymać cały dzień. Nie widziałem też nigdy takiej, która przyklejałaby się do dna kubka z magnesami. Kolejną wspaniałą cechą jest to, że z kijem, FLET może pomieścić 16 uncji płynu, co jest całkiem przyzwoitym rozmiarem jak na zimny napój. Wiem, jaki ma być mój następny przenośny kubek.