Wiesz, że wczesna edukacja jest ważna. Ale czy wiesz, że silna umiejętność liczenia na początku przedszkola może przygotować Twoje dziecko na sukces akademicki na całe życie? Oczywiście, nauka musi być zabawna. Te magnetyczne bloki STEM są świetne dla dzieci w wieku od trzech do ośmiu lat i pomagają rozwijać wczesne umiejętności matematyczne w sposób, który sprawia przyjemność.

Jeśli jesteś rodzicem - lub uwielbiasz ciocię, wujka lub ojca chrzestnego - zawsze szukasz idealnej zabawki dla maluchów. Ale jest wiele do przeszukania, a ogromna ilość zabawek nie sprawi, że będziesz się dobrze bawić. Chcesz, aby zabawki, w które inwestujesz, były wystarczająco wytrzymałe na wiele godzin zabawy, a jednocześnie zapewniały mnóstwo zabawy. A jeśli potajemnie mogą być edukacyjne, to jeszcze lepiej. Jeśli to brzmi jak ty, to pokochasz zabawkę Kontu® STEM Blokady Rozwoju Dziecka.

Te drewniane, magnetyczne klocki do pięknej zabawki. Te błyszczące, blond klocki są okrągłe i wyposażone w tacki, na których się zatrzaskują. Jeśli zakup zawiera pakiet kart bonusowych, otrzymasz również 30 dwustronnych kart na numery 0-20, standardowych operatorów i karty kształtu. Bloki Kontu® STEM są wykonane w Tajlandii z drzewa kauczukowego Para. Strona internetowa firmy wyjaśnia, że drewno gumowe było kiedyś uważane za produkt odpadowy, który został spalony pod koniec swojego życia. Jednak dzięki takiemu produktom, jak te klocki, drewno gumowe może być zbierane i przetwarzane na użyteczne rzeczy.

Wzmocnienie umiejętności matematycznych dziecka do piątego roku życia

Według firmowej strony internetowej Kontu® , mózg dziecka w wieku pięciu lat stanowi 90% jego połączeń nerwowych. Oznacza to, że architektura i emocjonalne, poznawcze funkcjonowanie mózgu jest już ustalone w momencie wejścia dziecka do przedszkola. Edukacja, którą dziecko otrzymuje po tym okresie, opiera się na krytycznej piątce, która jest nadmuchiwaniem mózgu! Opiekunowie małych dzieci mają fantastyczną okazję, aby w tym wczesnym etapie nastawić swoje dzieci na miłość do matematyki.

Poprawić ogólny sukces naukowy Twojego dziecka

A idąc dalej, założyciele tych magnetycznych bloków STEM wskazują na badania naukowe, które podkreślają znaczenie doświadczeń matematycznych we wczesnym dzieciństwie. Właśnie silne, wczesne umiejętności matematyczne na początku przedszkola są najsilniejszym predyktorem ogólnego sukcesu szkolnego. Z badań Marii Montessori wiemy, że małe dzieci uczą się najlepiej poprzez interakcję z otaczającym je światem, a zwłaszcza poprzez zabawę. Tak więc zabawki edukacyjne i zajęcia, które wykonujesz z dzieckiem, muszą być zabawne.

Zagraj w siedem podstawowych zajęć z tymi zabawkami edukacyjnymi

I tam właśnie wchodzą te bloki STEM. Dzieci uwielbiają magnesy, a te klocki je mają. Twoje dzieci będą miały wiele godzin zabawy, wykonując siedem czynności, które opierają się na układaniu, liczeniu, balansowaniu i zabieraniu. Dwustronna liczba i karty ćwiczeń dadzą dzieciom przewagę w liczeniu. Ponadto, klocki Kontu® STEM pomogą Twoim dzieciom odkryć magnetyzm, nauczyć się liczyć, rozpoznawać cyfry, tworzyć struktury, odkrywać wagę i wirować i wiele innych rzeczy. To fajny gadżet dla dzieci, które możesz mieć w każdym inteligentnym domu.

Daj swojemu dziecku wszystkie korzyści płynące z wspieranej zabawy z tymi blokami magnetycznymi.

Przemyślana konstrukcja bloków i zajęć wspiera zarówno samodzielną, jak i prowadzoną przez rodziców zabawę, która jest cechą charakterystyczną efektywnej wczesnej nauki (pełne ujawnienie, Twój edytor był kiedyś nauczycielem w przedszkolu). Ponadto, te bloki magnetyczne nie angażują żadnych ekranów, aby lepiej stymulować kreatywność.

Wspieranie wczesnej edukacji nonprofit

Blokady Kontu® to zabawka, którą będziesz czuł się świetnie przy zakupie, i to nie tylko dlatego, że jest doskonała dla Twojego dziecka. Firma obiecuje przekazać część każdej sprzedaży na rzecz amerykańskich organizacji non-profit, które wspierają sprawiedliwą wczesną edukację. Prowadzone są badania; wysokiej jakości wczesna edukacja jest niezbędna. A teraz możesz pomóc w uzyskaniu dostępu do niej dzięki zakupom.

Zdobądź pojemnik z bawełny organicznej

Każda wielka zabawka potrzebuje sposobu, aby ją przenieść. A te klocki STEM zapewniają jeden w formie stylowego pojemnika z organicznej bawełny. W zestawie znajduje się jeden z dwóch większych zestawów. W torbie mieszczą się wszystkie klocki i karty dowolnego rozmiaru zestawu. Można jej używać nawet jako torby w sklepie spożywczym w grze z wyobraźnią.

Jak były nauczyciel uważam, że są to świetne zabawki. Wykonane są w sposób zrównoważony z pięknymi materiałami i zapewniają mnóstwo możliwości uczenia się, koncentrując się na matematyce i zdolności adaptacji do otwartej zabawy. A jeśli chodzi o matematykę, to tak ważne jest, aby pomóc dzieciom w budowaniu pozytywnych doświadczeń z liczenia na wczesnym etapie. Aby zaprezentować, który zawsze pozostanie z nimi, a Kontu® Blokady może w tym pomóc. A jeśli chodzi o matematykę, to tak ważne jest, aby pomóc dzieciom w budowaniu pozytywnych doświadczeń z liczenia na wczesnym etapie.