Masz dość adapterów, które się przegrzewają i kabli, które się zużywają? Chciałbyś mieć jeden gadżet, który mógłby efektywnie naładować wszystkie pozostałe urządzenia? Jest to możliwe dzięki uniwersalnemu zasilaczowi Edge'a. To innowacyjne urządzenie wykorzystuje technologię GaN i dostosowuje swoją wydajność energetyczną do Twojego urządzenia. A piękny, zrównoważony design tego gadżetu sprawi, że będziesz dumny mogąc pokazać go gdziekolwiek się udasz.

Potrzebujesz adaptera do MacBooka i tabletu. Ale typowy adapter jest nieporęczny, ma tendencję do przegrzewania się, a jego konstrukcja jest co najmniej niewyobrażalna. Uniwersalny zasilacz Edge'a rozwiązuje jednak te dylematy. Twórcy tego gadżetu chcieli opracować potężny adapter wykorzystujący technologię GaN, który mógłby dostosować moc, jaką emituje do urządzenia, które ładuje. Chcieli również, aby wyglądał on nowocześnie i stylowo. Patrząc na wyniki, wydaje się, że osiągnęli dobrą równowagę.

Gdy kładziesz Edge'a na biurku, jego prosta, a jednocześnie elegancka estetyka przyciąga Twoją uwagę. Proste linie i trójwymiarowe elementy sprawiają, że gadżet ten wygląda jak ponadwymiarowy klejnot, który jest trwały i może naładować Twoje urządzenie odpowiednią ilością energii - nic więcej. Zaprojektowane we Włoszech urządzenie jest geometryczne i nowoczesne, ale jego obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Jest to akcesorium biurowe, które z dumą pokażesz na swoim biurku lub zabierzesz w podróż służbową.

Zasilaj swoje urządzenia za pomocą technologii GaN

Edge może pochwalić się mocą 100W, co oznacza, że jest gotowy do przesyłania energii do wszystkich urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Co więcej, do produkcji półprzewodników wykorzystuje technologię GaN zamiast krzemu. W rezultacie otrzymujemy adapter, który oferuje lepszą przewodność, jest lżejszy i bardziej kompaktowy. Zmniejsza się również ryzyko przegrzania. Dla każdego, kto ma dość noszenia ceglanego adaptera, który robi się gorący, Edge jest urządzeniem, którego szukasz.

Ładowanie laptopa w inteligentny sposób

W przeszłości wszyscy utknęliśmy z dowolnym adapterem, który producent dołączył do naszego urządzenia. Ale teraz mamy opcje. Inteligentne. A jeśli wybierzesz ten zasilacz, dostaniesz gadżet, który rzeczywiście mierzy dokładną ilość energii, jaką powinien emitować do Twojego urządzenia. Ta inteligencja pomaga środowisku, ponieważ zmniejsza straty energii. Tak więc Edge to urządzenie, którego możesz używać za każdym razem, gdy podłączasz do niego laptopa lub smartfona.

Kup gadżet, który trwa

Kłopoty z tymi stylowymi przewodami od Apple? Tak łatwo się zużywają. Na szczęście wynalazcy uniwersalnego zasilacza Edge'a chcieli stworzyć trwały produkt, na którym możesz polegać przez lata. Jednym z najważniejszych czynników przyczyniających się do powstawania odpadów na wysypiskach jest wyrzucanie komponentów technicznych. Twórcy Edge'a mają nadzieję, że dzięki swojemu produktowi, który może się poszczycić odłączanymi i wymiennymi kablami dla lepszej odporności, uda się go zredukować. Ponadto, sznurki są wykonane z włókien tekstylnych, co pozwala na ich dłuższą żywotność. Dzięki temu można oczekiwać, że adaptery i sznurki Edge'a będą używane przez lata. Tak jak Twoi dziadkowie oczekiwali, że ich pierwszy telewizor będzie działał przez dziesięciolecia.

Zredukuj swój plastikowy odcisk stopy

Wspomniałem już wcześniej, że pokrywa tego zasilacza jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu. Ale obudowa wewnętrzna również wykonana jest z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Miło jest wiedzieć, że produkt, który kupujesz, w minimalnym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska. Mamy tylko nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli do czynienia z bardziej ekologicznymi zasilaczami tego typu.

Ciesz się modułową konstrukcją

Edge posiada modułową konstrukcję, co oznacza, że można podłączyć i odłączyć komputer, smartfon, tablet lub przenośną konsolę do gier tylko poprzez wymianę odłączanych przewodów. Na razie dostępne są następujące przewody: USB, Micro USB, Microsoft Surface, Apple MagSafe, Apple MagSafe 2, Apple Lightning, Lenovo, Dell i HP. Edge posiada również przewody zasilające dostępne dla większości regionów. Więc niezależnie od tego, gdzie to czytasz, powinieneś mieć możliwość korzystania z tego zasilacza w swoim kraju.

Dzięki temu uniwersalnemu urządzeniu możesz podróżować wszędzie.

Ponieważ technologia GaN pozwala na to, aby ten zasilacz był lżejszy i bardziej kompaktowy niż inne adaptery, jest on świetny w podróży. Wystarczy zapakować go do torby na laptopa lub walizki, a będziesz miał jedną ładowarkę, którą można podłączyć do wszystkich urządzeń. Wszystko co musisz zrobić, to przynieść odpowiednie kable.

Uniwersalny zasilacz Edge'a to inteligentny, przyjazny dla środowiska gadżet, który wygląda świetnie. Jest to jeden z tych uniwersalnych, dobrych produktów, który naprawdę zaznacza wszystkie pudełka. Sam bym go kupił, zwłaszcza gdybym często podróżował. A dzięki technologii, która dostosowuje zasilanie do ładowanego urządzenia, ten gadżet jest naprawdę krokiem naprzód w świecie adapterów. Poza tym, jest dostępny w kolorach czarnym i niebieskim.