Szukasz sposobu na jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości swojego MacBooka Pro? Nie szukaj dalej niż podstawka wielofunkcyjna MonitorMate ProBASE Gen2. Ta podstawka dla laptopów i monitorów stacjonarnych ma prawdopodobnie każdy potrzebny port, w tym port Ethernet. A ten dodatek do MacBooka Pro jest tak piękny - trudno uwierzyć, że Apple go nie zrobił.

Wszyscy kochamy dobre stanowisko komputerowe. Te przydatne akcesoria komputerowe sprawiają, że nasze laptopy są chłodne, monitory podniesione. Ale czy wiesz, że stojak może oferować inne, fajniejsze możliwości? Mówię o podstawce komputerowej, która oferuje USB-C 3.1 Gen2 10 Gb/s z trzema portami USB, 4K przy 60 Hz port HDMI, gniazdem UHS-II SD/MicroSD i innymi. Element taki jak podstawka wielofunkcyjna MonitorMate ProBASE Gen2.

I jedna z najlepszych rzeczy w tym imponującym stoisku? Właściwie to wygląda imponująco na twoim biurku. Wykonany z aluminium, ten dodatek do komputera Mac jest elegancki i minimalistyczny. Wygląda prawie jak bardzo nowoczesna taca śniadaniowa, tylko dziesięć gadżetów trzyma komputer i siedzi na biurku. Wśród dostępnych kolorów są srebrny i szary, które idealnie pasują do MacBooka Pro. Ogólnie rzecz biorąc, ten gadżet do przestrzeni roboczej łączy w sobie wszystko, co jest potrzebne do wykonania poważnej pracy, a następnie niektóre z nich.

Korzystaj z podstawek pod laptopa z superszybką prędkością transferu

ProBASE Gen 2 jest pierwszą podstawką, która oferuje USB-C 3.1 Gen2 10Gbps. Oznacza to, że dzięki tylko jednemu portowi USB-C, wszystkie Twoje urządzenia mogą przesyłać do MacBooka Pro maks. 10 Gbps. To dwukrotnie większa prędkość transferu niż w przypadku Gen 1. Jest to więc gadżet, który pomoże Ci pracować szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek.

Aktualizacja monitora do wyjścia wideo 4K 60 Hz

A jeśli to nie wystarczy, ta podstawka pod komputer oferuje 2x częstotliwość odświeżania wideo i może rozszerzyć wyświetlanie Twojego laptopa do 4Kx2K 60 Hz. Jest to możliwe w przypadku MacBooka Pro 2017 15″ lub nowszego oraz MacBooka Pro 2019 16″. Co najlepsze, po podłączeniu komputera do podstawki za pomocą kabla HDMI będziesz cieszyć się płynną, krystalicznie czystą wizualną ucztą dla oczu.

Będziesz miał dostęp do dwóch czytników kart na tym stojaku na monitorze.

Nie wszystkie stanowiska komputerowe mają czytnik kart. ProBASE Gen2 daje jednak dwa z najbardziej popularnych: SD i MicroSD. A kiedy znajdą się one w Twoim stojaku komputerowym, te czytniki zawsze będą tuż przed Tobą. Co więcej, możesz korzystać z tych czytników kart jednocześnie.

Skorzystaj z najnowszej technologii ładowania przelotowego.

Ładowarkę USB-C do MacBooka można podłączyć do podstawy ProBase Gen2, aby naładować laptopa mocą do 100W. W międzyczasie można podłączyć do wielu urządzeń peryferyjnych i przesyłać dane do ProBASE Gen2. Obsługuje ona również inne ładowarki USB-C z protokołami PD3.0/PD2.0.

Utrzymuj porządek na biurku dzięki szufladzie do przechowywania.

Nasze biurka robią bałagan w ciągu dnia, i to jest fakt. Dzięki temu szufladzie w schowku na komputer, można jednak zachować porządek. Można w niej przechowywać gadżety i akcesoria biurowe, takie jak dysk FlashDrive, zewnętrzne dyski twarde, długopisy i kable. To wygodny sposób na przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy w zasięgu ręki w miejscu pracy, niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w tradycyjnym biurze.

Dodaj natychmiastowy interfejs sieciowy z tym akcesorium komputerowym.

ProBASE Gen2 zawiera również błyskawiczną, gigabitową łączność Ethernetową. Pozwala na dodanie interfejsu sieciowego do laptopa USB-C. Otrzymasz szybką sieć Ethernet o przyzwoitej przepustowości dla potrzeb przesyłu danych w domu lub małym biurze. A ponieważ przesyłanie dużych plików przez port Ethernet jest bardziej niezawodne niż przez sieć bezprzewodową, jest to możliwość, którą doceni każdy, kto pracuje w domu lub prowadzi własną firmę.

Podstawka wielofunkcyjna Pro BASE Gen2 Multifunctional Stand jest świetnym akcesorium do MacBooka Pro. Dzięki swojemu pięknemu, eleganckiemu wzornictwu i nowoczesnym kolorom, ten gadżet jest doskonałym dodatkiem do każdego miejsca pracy i oferuje o wiele więcej możliwości niż typowa podstawka pod komputer. Jeśli szukasz sposobu na rozbudowanie swojego MacBooka Pro, warto rozważyć zastosowanie tej podstawki. Jeśli szukasz sposobu na rozbudowanie swojego MacBooka Pro, warto rozważyć zastosowanie tej podstawki. A skoro wakacje są tuż za rogiem, to będzie to też świetny, techniczny prezent.