Chcesz dowiedzieć się więcej o muzyce klasycznej, ale nie wiesz od czego zacząć? Poruszanie się po prawie tysiącach lat muzyki z pewnością może wydawać się trudne, ale z Primephonic jest to łatwe. Zaprojektowany specjalnie z myślą o muzyce klasycznej, łatwo jest znaleźć swoich ulubionych i otworzyć zupełnie nowy świat muzyki.

Wielu z nas chciałoby mieć większą wiedzę, jeśli chodzi o muzykę klasyczną. To fascynujący świat, w którym historia ścieżek dźwiękowych uzupełnia główne trendy w sztuce, architekturze, literaturze, modzie i teatrze na przestrzeni wieków. Znalezienie punktu wejścia może być trudne, jeśli jesteś nowicjuszem.

Na szczęście Primephonic sprawia, że łatwo jest zacząć. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od zupełnie początkującego do wytrawnego eksperta. Obecnie w bibliotece zawierającej ponad cztery miliony utworów, jej kuratorzy co tydzień dodają nowe wydania, a także wyszukują zabytkowe przysmaki z archiwum. A dzięki stronie głównej, która jest w 100% ręcznie kuratorowana przez ekspertów od muzyki klasycznej, na pewno znajdziesz muzykę, która uderza w ciebie akord. Inne imponujące funkcje, których nie możesz przegapić, to radio na żądanie, podcasty edukacyjne i listy odtwarzania przygotowane przez artystów.

Serwis sprawia, że wyszukiwanie muzyki klasycznej jest łatwe.

Podczas gdy główne serwisy muzyczne są zaprojektowane wokół muzyki popularnej, Primephonic bierze pod uwagę czynniki wykraczające poza zakres trzyminutowej piosenki pop. Ponieważ wiele klasycznych utworów zostało skomponowanych wieki temu, często zdarza się, że istnieją dziesiątki, a nawet setki nagrań. Artyści nagrywają takie utwory jak Dziadek do orzechów Czajkowskiego od momentu narodzin nagranej muzyki na początku XX wieku. Poszukując tego ukochanego utworu na Primephonic odsłaniamy ponad tysiąc różnych interpretacji nagranych w ciągu 70 lat. Primephonic starannie zarządza odpowiednimi metadanymi, dzięki czemu można je sortować według wieku, popularności lub alfabetycznie według zespołu. Pomoże Ci to podjąć świadomą decyzję o tym, jak słuchać.

Oferuje on dźwięk wysokiej rozdzielczości

Wiemy, że funkcje high-tech są dla Ciebie ważne, co jest kolejnym powodem, dla którego pokochasz Primephonic. Posiada strumienie dostępne w formacie 320 kbps MP3 aż do 24-bitowego FLACa o wysokiej rozdzielczości. Poziom, jaki uzyskasz zależy od wybranej subskrypcji, a ponadto jest wyposażony w technologię adaptacyjnej prędkości bitowej.

Jeśli chcesz słuchać na Primephonic z najwyższą możliwą jakością, będziesz potrzebował pasma o minimalnej przepustowości 20 Mbps. Alternatywnie, będzie działać stabilne połączenie komórkowe 4G. Jeśli jednak masz wolniejsze połączenie internetowe, nie musisz się martwić. Nadal możesz słuchać Primephonic. Dzieje się tak, ponieważ jakość dźwięku dostosowuje się samoczynnie, aby zapewnić płynne słuchanie.

Radio na żądanie pozwala na odtwarzanie muzyki przez cały dzień.

Radio na żądanie Primephonic jest imponujące. Ta oparta na preferencjach funkcja zaprasza do wybrania ulubionego okresu, atmosfery i gatunku w celu uzyskania niekończącego się strumienia odpowiedniej muzyki. Wybór Romantic, Orchestral i Dreamy daje wspaniały wybór utworów, które sprawiają, że idealny soundtrack do oglądania zachód słońca przez.

Podcasty edukacyjne są świetne dla początkujących.

Podczas odkrywania nowych zainteresowań, miło jest mieć eksperta, który weźmie Cię za rękę. Primephonic oferuje to w formie podcastów zarówno dla początkujących, jak i dla miłośników. Head of Curation firmy Primephonic wyprodukował ostatnio serię podcastów obejmujących podstawy historii muzyki. Gdzie indziej na stronie głównej Primephonic znajduje się półka Daily Recommendations, sugerująca świetne nagrania wysokiej klasy artystów. Znajdziesz tam również bezpłatną półkę Daily Rarities, na której możesz odkryć ukryte skarby artystów i kompozytorów, którzy nie są jeszcze znani.

Oprócz tych wszystkich cech Primephonic może pochwalić się kuratorowymi nastrojami i tematycznymi listami odtwarzania, wywiadami z artystami, linerkami w postaci książeczek z albumami oraz uczciwym modelem wypłaty dla artystów. Jako ktoś, kto zawsze chciał dowiedzieć się więcej o muzyce klasycznej i życiu wielkich kompozytorów, byłem podekscytowany możliwością zapoznania się z tą aplikacją. Primephonic ułatwia znalezienie tego, czego szukasz, odkrywanie nowej muzyki i dostęp do intrygujących treści edukacyjnych.