Większość chińskich gadżetów z gigantycznych markerów, takich jak Aliexpress czy Ebay, jest przeznaczona dla dorosłych, ale oczywiście w krzakach kryje się też wiele produktów dla dzieci. A najlepsze z nich to z pewnością te, które stymulują kreatywność Twoich dzieci. A dziś mamy dla Ciebie właśnie to z ogromnej głębi Aliexpress z inteligentnym długopisem do drukowania 3D i zestawem kolorowych ołówków. Otwórz drzwi kreatywności dla swoich dzieci!

Najpierw przyjrzyjmy się inteligentnemu długopisowi do drukowania 3D, aby Twoje dziecko nie musiało zazdrościć Twojej złożonej drukarki 3D. Za jednym naciśnięciem przycisku można za jego pomocą stworzyć mniej więcej wszystko to, co wyczarowuje wyobraźnia. Za pomocą materiałów ABS lub PLS Twoje dziecko w mgnieniu oka będzie malować w 3D lub robić niesamowite rzeczy. Pióro jest wyposażone w cyfrowy wyświetlacz, na którym można zobaczyć temperaturę i wygodę. Wyposażone w kabel USB i dostępne jest w czterech różnych kolorach: niebieskim, fioletowym, różowym i kamuflażu. A na Aliexpressie można go dostać za jedyne 11,90$.

Przed wszystkimi cyfrowymi fantazyjnymi gadżetami, tabletami i telefonami żyliśmy w miłym wieku, w którym trzeba było robić rzeczy ręcznie. Żadnych rysunków cyfrowych na tabletach, tylko czyste kolorowe ołówki starej szkoły, aby stworzyć jakiś ładny obraz lub obraz. A ponieważ jest to nadal preferowane jako narzędzie edukacyjne dla dzieci, będziemy mieć trochę dla Ciebie dzisiaj. Pełne 72 kolorowe ołówki dla wszystkich najlepszych kreatywnych umysłów malarzy na świecie. Możesz wybrać zestaw wodorozcieńczalny lub na bazie oleju, w zależności od własnych preferencji. Pierwszy z nich jest do wzięcia na Aliexpress za 12,84$, a drugi za 11,88$.