Masz dosyć tych wszystkich jednorazowych produktów higienicznych, które wyrzucasz tylko po to, by kupić je ponownie? Cóż, być może już nigdy nie będziesz musiał tego robić ze swoim dezodorantem, dzięki aplikatorowi dezodorantów Kiima Refillable. Ten aplikator dezodorantu jest wypełniany w pełni naturalnymi i wegańskimi strąkami, które świetnie pachną i są pakowane w sposób zrównoważony. Naprawdę, Kiima może być ostatnim dezodorantem, jaki kiedykolwiek trzeba było kupić.

Jesteś zaniepokojonym obywatelem i chcesz zrobić, co do ciebie należy, aby pomóc zmniejszyć ilość odpadów na naszej planecie. Więc kupiłeś pastę do zębów i bambusową szczoteczkę do zębów. Masz nawet parę biodegradowalnych okularów słonecznych. Teraz chcesz zająć się swoim dezodorantem, ponieważ aplikator jest plastikowy, a miliardy z nich są wyrzucane co roku, kończąc w końcu w oceanie, gdzie nikomu nie pomagają. I na szczęście, nie musisz daleko szukać, aby znaleźć idealny, ekologiczny dezodorant. Dezodorant Kiima Refillable Applicator jest ostatnim dezodorantem, jaki kiedykolwiek kupisz, ponieważ można go napełniać, a w dezodorancie zastosowano naturalne i wegańskie składniki.

Twórcy tego dezodorantu mieli prosty cel: masową redukcję odpadów plastikowych. Stworzyli więc linię aplikatorów dezodorantów wielokrotnego użytku, które pozwalają na optymalne wykorzystanie wymiennych strąków. Aplikatory te charakteryzują się nowoczesnym, zakrzywionym wzornictwem, które jest tak estetyczne, że zamiast chować je w apteczce, można je umieścić na umywalce zamiast chować w szafce na lekarstwa. A dzięki sześciu pięknym opcjom kolorystycznym: Black Sand Beach, Blanc Cotton, Manarola Rosé, Rosewood, Vert Forillon i Blue Glacier, możesz potrzebować jednego z nich.

Ponownie wykorzystaj aplikator dezodorantu

Dezodorant Koncepcja Kiima Refillable Applicator nie jest skomplikowana. Zamiast wyrzucać swój plastikowy dezodorant i kupować nowy za każdym razem, gdy go zabraknie, kupujesz jeden aplikator dezodorantu wielokrotnego użytku, który uzupełniasz po użyciu całej strąki. Firma współpracuje z wiodącymi producentami produktów naturalnych na całym świecie, takimi jak Pretty Frank, The Green Bever, The Unscented Company, The Green Emporium i Kisupu, aby stworzyć swoje strąki.

Odkryj niesamowite, w pełni naturalne wkłady dezodorujące.

Wkłady są wykonane z naturalnych składników, które są dobre zarówno dla Twojego organizmu jak i środowiska. Strona Kickstarter firmy mówi, że będzie wiele zapachów do wyboru i że wszystkie one zostały przetestowane. Niektóre z nich to Lawenda, Limonka kokosowa, Waniliowa błogość, Bezzapachowy, Matin a la Plage i Super Fresh. Designerski dezodorant w aplikatorze do wielokrotnego napełniania? Zapisz mnie!

Lepiej wykorzystaj swoje strąki dezodorantu

Wiesz, że w twoim kiju dezodoryzującym zawsze jest dużo dezodorantu, kiedy go wyrzucasz? Ten jednorazowy aplikator dezodorantu posiada zgłoszony do opatentowania mechanizm, który utrzymuje resztki strąka w klipsie, pozwalając na wsunięcie go na wierzch nowego wkładu. W ten sposób uzyskasz więcej korzyści ze swoich strąków i naprawdę nie będziesz wytwarzać żadnych odpadów.

Ten trwały produkt higieniczny jest łatwy w użyciu

Nie martw się, ten aplikator dezodorantu nie zabierze cię całe popołudnie, aby się dowiedzieć. Możesz zacząć używać Kiimy w trzech prostych krokach: zdejmij klips, włóż wkład z dezodorantem i załóż go z powrotem. Wtedy będziesz gotowy do użycia najnowszego zrównoważonego produktu w swojej inteligentnej łazience.

Wspieranie ekologicznych opakowań

Twórcy Kiimy naprawdę pomyśleli o wszystkim, jeśli chodzi o produkt przyjazny dla środowiska. Oprócz gadżetu, który już pomaga zmniejszyć ilość odpadów, opakowania wysyłkowe są poddawane recyklingowi, nadają się do recyklingu i ulegają biodegradacji. Strąki do napełniania są również wolne od tworzyw sztucznych, co jest rzadkim zjawiskiem. Tak często wkłady, które są sprzedawane jako produkty przyjazne dla środowiska, same pokrywają się plastikowymi opakowaniami i innymi materiałami opakowaniowymi. Te strąki nie są. Z tego powodu Kiima jest prawdziwym ekologicznym produktem higienicznym.

Pobierz zestaw do majsterkowania

Ale nie ograniczasz się tylko do używania strąków opracowanych przez partnerów Kiimy. W rzeczywistości zestaw Kiima DIYY jest dostarczany z aplikatorem Kiima w wybranym przez Ciebie kolorze oraz najwyższej jakości silikonową formą. W ten sposób możesz tworzyć domowej roboty wkłady, jeśli chcesz, w dowolnym zapachu.

Ten aplikator dezodorantu wielokrotnego użytku jest doskonałym produktem, który pomaga rozwiązać poważny problem. Oczywiście, powinniśmy mieć wersje produktów jednorazowego użytku i jest to cud, że więcej z nich nie zostało jeszcze opracowanych. Kiima to doskonały krok we właściwym kierunku i jestem podekscytowany, że zobaczę, co jeszcze ta firma wymyśli w przyszłości". W międzyczasie moi przyjaciele i rodzina mogą spodziewać się w tym okresie świątecznym kilku przyjaznych dla środowiska aplikatorów dezodorantów.