Jeśli zacząłeś biegać w nocy, by ćwiczyć zdystansowanie fizyczne, to prawdopodobnie jest dość ciemno i spustoszało. Życzyłbyś sobie, żebyś miał coś do oświetlenia swojej drogi poza przyćmionymi lampami biegunowymi wokół swojej okolicy. Byłoby również wspaniale, gdyby to coś utrzymywało cię w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, gdy jesteś sam. Na szczęście słuchawka z otwartym uchem Cynaps łączy w sobie zestaw słuchawkowy z podświetlaną nakładką.

Biegałeś już w nocy, ale niestety, w okolicy jest dość ciemno. A w dzisiejszych spokojnych czasach, twój samotny bieg staje się nieco zastraszający. Byłoby wspaniale, gdybyś miał coś, co połączyło twoją słuchawkę zlatarką, dzięki czemu nie musiałbyś zabierać ze sobą tylu gadżetów, gdy biegałeś. Cynaps z otwartą słuchawką może pomóc. Jest to czapka 3 w 1, która łączy w sobie czapkę, zestaw słuchawkowy i latarkę, dzięki czemu jesteś przygotowany i podłączony gdziekolwiek się wybierasz.

Kapelusz, który wysyła dźwięk do Twoich uszu bez słuchawki.

Co dziwne, Cynaps nie używa głośników ani słuchawek do transmisji dźwięku. Zamiast tego wykorzystuje mało znaną technikę zwaną solidną transmisją dźwięku do przesyłania dźwięku do ucha wewnętrznego za pomocą małych wibracji, które rozpoznaje Twój mózg. Firma mówi, że możesz doświadczyć tego zjawiska poprzez zakrycie uszu i delikatne klaskanie zębami. Dźwięk jest dla Ciebie czysty, ale inni nie mogą go usłyszeć. Tak właśnie działa Cynaps.

Ta konstrukcja sprawia, że Twoje uszy są otwarte i wolne, ale Twoja muzyka i rozmowy grają wyraźnie i dyskretnie. Tylko Ty będziesz mógł słyszeć swoje rozmowy i muzykę. Dzięki temu będziesz mógł biegać, słuchając ulubionych utworów, nie martwiąc się, że słuchawka wypadnie. Nie będziesz jej miał. Będzie zintegrowana z twoim kapeluszem. Co więcej, będziesz mógł usłyszeć, co dzieje się wokół ciebie, ponieważ twoje uszy będą odsłonięte.

Akcesorium, które jest użyteczne i stylowe

Ludzie, którzy nie wiedzą, że ta czapka z otwartym uchem jest użytecznym gadżetem, nigdy nie zgadną, co robi. Twórcy włożyli sporo wysiłku w to, aby Cynaps wyglądał jak każda inna czapka. Elektronika jest zintegrowana, aby dopasować się do kształtu rachunku. Sterowniki audio posiadają elastyczną, wewnętrzną opaskę, która jest chroniona przez zewnętrzną opaskę z knotem potowym. Zapewnia to maksymalny komfort, hałas i dopasowanie. Rozmiary wahają się od młodych dorosłych o rozmiarach głowy od 50 cm/20 cali do dużego rozmiaru głowy 65 cm/ 25,5 cala. Podczas gdy produkt działa na Kickstarterze, będziesz miał wiele kolorów i stylów do wyboru.

Reflektor, który oświetli Twoją drogę

Kiedy biegasz lub spacerujesz w nocy, przydają się reflektory. W zintegrowanej wersji tej nakładki na słuchawki z otwartym uchem możesz regulować natężenie światła i stroboskop. Najniższy poziom jasności działa dobrze, gdy jesteś poza domem w nocy. Najjaśniejszy poziom osiąga 350 lumenów, co świetnie sprawdza się, gdy musisz pracować w ciemniejszych, trudniej dostępnych miejscach. I nie martw się o to, że w ciągu dnia reflektory będą widoczne i będą wyglądać trochę nieporęcznie. Gdy światła są wyłączone, wyglądają bardzo nisko. Możesz więc nosić Cynapsa do codziennych zajęć sportowych i pracy.

Duża bateria zasila ten kapelusz

Wreszcie, ta słuchawka z otwartym uchem ma akumulator 950mAh. Pozwala on na słuchanie muzyki na średnim poziomie głośności przez ponad 12 godzin lub do kilku dni, jeśli używasz go głównie do połączeń. To całkiem sporo mocy. Mimo, że bateria jest znaczna, czapka waży tylko 5 uncji. Jest na tyle lekka, że zapomina się, że nie nosi się zwykłej czapki.

To co kochamy w Cynapsie

Uwielbiamy ten kapelusz, który pozwala na słuchanie rozmów i muzyki bez dotykania nawet ucha. Jest w tym coś z fantastyki naukowej. Uwielbiamy też dyskretne reflektory, które mogą oświetlać Twoją drogę w nocy. W ciągu dnia, kapelusz może chronić Twoją głowę i twarz przed światłem słonecznym.