Nigdy nie jest zabawnie szukać nowej ładowarki do iPhone'a. Czy jest to złącze, które się zepsuło, czy też połączenie z wtyczką zanika, trzeba będzie iść i kupić nową.

Nie tylko jest to niewygodne, ale będzie to pozostawić cię zastanawiając się, co można zrobić, aby chronić następny kabel w przyszłości.

Jak mogę zabezpieczyć kabel iPhone'a?

Aby pomóc Ci iść do przodu i zmniejszyć liczbę zepsutych kabli, które masz leżące wokół, oto trzy sposoby ochrony kabla iPhone'a:

  1. Zainwestuj w porządne pudełko: W każdym gospodarstwie domowym znajduje się przynajmniej jedno duże pudełko z kablami, ale często zdarza się, że używasz tylko jednego lub dwóch. Możesz kupić schludne pudełko do przechowywania kabla, aby mieć pewność, że nie nadepniesz na niego i nie usiądziesz.
  2. Bądź z nimi delikatny: To proste rozwiązanie, ale samo uświadomienie sobie ogólnego zużycia może mieć duże znaczenie. Nie wypychanie ładowarki w torbie lub kieszeniach i zachowanie ostrożności podczas podłączania ładowarki może pomóc w wydłużeniu jej żywotności.
  3. Wzmocnij kabel: Mamy skręconą taśmę gaflową na górze, aby wzmocnić naszą, ale możesz kupić słodkie plastikowe zwierzęta, które robią to samo."

Kup silniejszą ładowarkę do iPhone'a i kabel online.

Na podstawie tych nieprawidłowości w standardowych ładowarkach do iPhone'ów, nasz zespół w Gulex stworzył mocny i trwały kabel, którego potrzebujesz. Wspierany przez oplot kablowy i obsługiwany przez bardziej odporne materiały, można zauważyć różnicę w trwałości z naszych ładowarek do iPhone'ów.