ORSEN Airfresh Snorkel Mask to standardowa maska do snorkelingu z systemem automatycznego oddychania, która pozwala na swobodne oddychanie podczas snorkelingu. Dzięki naszej nowo wynalezionej krótkofalówce możesz być nawet połączony z inną krótkofalówką w celu prowadzenia rozmowy w czasie rzeczywistym z Twoim partnerem. Jednocześnie rozwiązaliśmy szereg problemów, na które cierpią snorkelerzy, takich jak wyciek wody i mgła. Weź naszą maskę do snorkelingu airfresh i rozpocznij swoją bezpieczną podróż snorkelingową. I właśnie ruszyła na Indiegogogo za bardzo dobrą cenę.

Nasza maska do snorkelingu orsen z systemem airfresh może zmniejszyć stężenie dwutlenku węgla poniżej 800ppm, co jest niezawodnym zakresem zawartości dwutlenku węgla w pomieszczeniach, podczas gdy inne maski mają stężenie dwutlenku węgla ponad 6000ppm, co stanowi duże zagrożenie dla życia.

Podczas snorkelingu możesz oddychać w sposób naturalny, zarówno nosem, jak i ustami, korzystając z naszej maski do snorkelingu Orsen Airfresh, wyposażonej w innowacyjny system wymiany powietrza. Nie musisz zbytnio wydychać i wdychać powietrza, ponieważ nasz system wymiany powietrza automatycznie wpuszcza i wypuszcza powietrze. Tworzy to przepływ powietrza o zmniejszonym oporze, umożliwiając cyrkulację większej ilości świeżego powietrza przez maskę, a tym samym zapobiegając gromadzeniu się CO2. Nie ma już problemu z bezpieczeństwem! Nasze maski mogą być nawet używane regularnie bez systemu Airfresh.

Zgodnie z ergonomiczną konstrukcją i raportem danych, nasza maska do nurkowania Airfresh może idealnie dopasować się do kształtu twarzy każdego człowieka i nie ma już potrzeby martwić się o wyciek wody. Używamy chirurgicznie odpornego na alergie silikonu certyfikowanego przez FDA, aby zapewnić Ci niespotykany dotąd komfort twarzy!

Nieskazitelna dbałość o szczegóły jest wkładana w każdą maskę Orsen. Biorąc pod uwagę, że klamry większości masek do nurkowania staną się luźne, nasze klamry anty-luzem specjalnie zaprojektowane, aby dopasować się do naturalnej krzywizny głowy, zachowując doskonałe dopasowanie i bezprecedensowy komfort.

Koniec z mgłą. Nasza maska przeciwmgielna wykorzystuje najnowszy system separacji wdechu i wydechu. Wydychane powietrze będzie automatycznie odprowadzane z maski poprzez system wymiany strumienia powietrza, podczas gdy świeże powietrze będzie stale dostarczane do obszaru oddychania, dzięki czemu soczewki mogą być utrzymywane w czystości bez zaparowania.

Soczewka o 180 stopni powiększa pole widzenia o 30%, dzięki czemu możesz wziąć wszystko pod powierzchnię i naprawdę cieszyć się rozkosznym życiem morskim pod powierzchnią i szerszymi widokami.

Nasza opatentowana rurka do snorkelingu może być łatwo składana w celu przechowywania i bezpiecznego transportu. Nie musisz już martwić się o brakującą dętkę i nie musisz się martwić o jej odłączenie i przymocowanie.

Maska do snorkelingu ORSEN oferuje niezrównaną konstrukcję i poprawia problemy, które pojawiają się na rynku, co znacznie zwiększa komfort snorkelingu. Jednocześnie zoptymalizowaliśmy strukturę oddychania i wynaleźliśmy automatyczny system cyrkulacji powietrza, dzięki któremu możesz oddychać bez wysiłku i cieszyć się bezpiecznym snorkelingiem.

W ramach działania naszego systemu airfresh wyeliminowaliśmy nagromadzenie CO2 i uzyskaliśmy certyfikat CE na nagromadzenie CO2. W połączeniu z naszym bardzo lekkim zaworem powietrza, zminimalizowaliśmy opór powietrza. Niskooporowy przepływ powietrza pozwala na wnikanie świeżego tlenu do maski z dużą prędkością i zapewnia komfortowe oddychanie, gdzie ludzie mogą swobodnie oddychać jak na lądzie. Więcej informacji o produkcie i kampanii można znaleźć na stronie internetowej Indiegogogo lub bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej Orsen.