Smartfony wykonują skok od 4G do 5G. Podczas gdy obiecane przez nową technologię prędkości przesyłu danych są męczące - kto nie chce szybszego, bardziej niezawodnego internetu? - Niektórzy eksperci ostrzegają, że promieniowanie generowane przez telefony 5G może być szkodliwe dla naszego organizmu. To dlatego, że wiadomo, że promieniowanie niszczy ludzkie komórki. Ale są sposoby, aby mieć swoje 5G i cieszyć się nim również. Na przykład, ochronna osłona telefonu komórkowego może blokować silne promieniowanie.

Może się wydawać, że to hiperbole, ale większość z nas nie mogłaby żyć bez swoich smartfonów. Jesteśmy na naszych telefonach, aby pracować, płacić rachunki, rozmawiać z przyjaciółmi, i oglądać filmy. Więc prawie cały dzień. Ale eksperci ostrzegają, że ciągłe korzystanie z naszych telefonów naraża nas na wysoki poziom promieniowania, które może okazać się szkodliwe. Co może pomóc? Ochronna osłona smartfona może zablokować promieniowanie i umożliwić bezpieczne korzystanie z telefonu. To właśnie w tym miejscu przydaje się osłona ochronna na smartfony.

Twórcy osłony ochronnej Halo na smartfony mówią, że promieniowanie z telefonów komórkowych od dawna jest ignorowane i że nawet producenci telefonów zalecają, aby ich urządzenia nie wchodziły w głąb Twojego ciała. Niektóre z badań pokazują, że energia emitowana przez nasze urządzenia komórkowe może powodować wiele problemów, od awarii procesów komórkowych po zmniejszenie płodności mężczyzn. Na szczęście istnieją sposoby na zablokowanie tego promieniowania, tak aby Ty i Twoja rodzina mogli nadal bez obaw korzystać z telefonów. Dzięki specjalnie zaprojektowanym materiałom, osłona ochronna smartfonu Halo i akcesoria blokują promieniowanie proksymalne.

Polimery tworzą tarczę ochronną

Firma wykorzystuje specjalnie opracowane polimery do stworzenia ochronnej osłony smartfonów, która może chronić użytkowników przed wysokimi dawkami promieniowania proksymalnego emitowanego przez smartfony. Niezależnie od tego, jaka jest powierzchnia pokrywy Halo, mniej promieniowania będzie emitowane w tym obszarze. Więc od Halo obejmuje tylną część telefonu, rękę, tylną kieszeń - lub dowolny obszar telefonu, który jest blisko Ciebie - będzie miał więcej ochrony. Ten produkt nie będzie całkowicie blokował promieniowania z urządzenia. To zmusi Twój telefon do cięższej pracy, aby znaleźć sygnał i faktycznie spowodować, że będzie emitować więcej promieniowania. Jednak zablokowanie dużej części telefonu spowoduje, że będziesz miał kontakt z mniejszą ilością promieniowania.

Halo oferuje obronę 2 w 1

Oprócz ochrony przed szkodliwym promieniowaniem, Halo zapobiega uszkodzeniom telefonu na skutek upadków. Zmniejsza więc Twoje narażenie na promieniowanie i oferuje całą ochronę, jaką zapewniłby Ci typowy pokrowiec na smartfon. Jest to ochrona typu "dwa w jednym", którą warto mieć. Nie musisz się martwić, że zrzucisz telefon ze stołu lub lady. I nie będziesz musiał stresować się tym, czy telefony, których Ty i Twoje dzieci używacie prawie w każdej minucie każdego dnia, rzeczywiście Cię ranią. Naprawdę, Halo oferuje wygodną obronę.

Te futerały telefoniczne są magnetyczne

Kolejną korzyścią dla materiałów Halo jest ich przyczepność do powierzchni magnetycznych. Nie martw się, nie uszkodzi to kart kredytowych ani niczego, co posiada pasek magnetyczny. Dzięki temu będziesz mógł przykleić swój telefon do materiałów magnetycznych bez żadnych typowych negatywnych skutków.

Ta konstrukcja jest trwała.

Masz już dość futerałów na smartfony, które pękają, tłuką się lub zużywają dopiero kilka miesięcy po ich zakupie? To nie będzie problem z okładkami telefonów Halo. Charakteryzują się one połączonymi polimerami i miękkim TPU lub silikonem, co oznacza, że są dość wytrzymałe. Materiały te są trwalsze niż te, z których wykonana jest przeciętna pokrywa telefonu, dzięki czemu pokrywa Halo jest akcesorium, na które można liczyć. Wiesz, jak irytujące jest kupowanie nowej pokrywy na telefon, zanim któryś z tych gadżetów będzie miał rok. Dzięki Halo, możesz być pewien, że tak się nie stanie.

Są to akcesoria telefoniczne nadające się do recyklingu

Zespół Halo wspiera energię odnawialną i praktyki produkcyjne. Z tego powodu wszystkie materiały, które składają się na ochronną obudowę smartfonu, nadają się do recyklingu. Jeden element jest w 85% przetwarzalny, podczas gdy pozostałe są w 100% nadające się do recyklingu. Możesz więc czuć się dobrze wiedząc, że Twoja osłona Halo jest przeznaczona do większego wykorzystania po zakończeniu ochrony telefonu Twojego i Twojej rodziny.

Uchwyt trzyma twój telefon

Aby jeszcze bardziej ograniczyć narażenie na promieniowanie z telefonu komórkowego, najlepiej jest unikać jego trzymania, kiedy możesz. Dlatego warto również rozważyć zakup jednego z firmowych uchwytów magnetycznych.

To co kochamy w Halo

Uwielbiamy to, że osłona ochronna na smartfony Halo rozwiązuje poważny, ale nieadresowany problem zdrowia publicznego. Podczas gdy 5G oferuje ekscytujące możliwości, urządzenia, które z niej korzystają, emitują niepokojącą ilość promieniowania. Warto wiedzieć, że istnieją sposoby, aby zablokować to promieniowanie i chronić swoje zdrowie. W ten sposób możesz cieszyć się szybszym, bardziej niezawodnym mobilnym Internetem bez obawy o przyszłe szkody dla Twojego organizmu. Uwielbiamy również gustowne opcje kolorystyczne.

To, co chcielibyśmy zobaczyć

Chcielibyśmy, aby ten produkt był odporny na wstrząsy i upadki. Dałoby nam to lepsze wyobrażenie o tym, jak silna jest ochrona przed zużyciem. Mamy również nadzieję, że osłony Halo będą pasować zarówno do Androida, jak i iPhone'a. W ten sposób więcej osób będzie miało dostęp do lepszej ochrony przed promieniowaniem 5G.