Masz dość tych wszystkich rozpraszających powiadomień z telefonu i komputera, gdy próbujesz wykonać pracę? A co z tymi nieprzemyślanymi rozmowami ze współpracownikami lub, jeśli pracujesz w domu, rozmowami z małżonkiem i dziećmi? Inteligentne narzędzie TimeChi do zwiększania wydajności pracy może pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać swoje biuro lub pracę - od domu, ponieważ blokuje powiadomienia, przypomina Ci o przerwie w pracy i sygnalizuje innym, gdy jesteś w trybie głębokiej pracy.

Czy kiedykolwiek życzyłeś sobie, abyś mógł zamknąć się na kilka godzin w bezsygnałowym, pozbawionym współpracowników pomieszczeniu, abyś mógł skupić się na swojej pracy? Pracownicy są dziś bombardowani przez rozproszone powiadomienia z ekranu i telefonu oraz dobrze nastawionych kolegów, którzy chcą porozmawiać. A ponieważ w tym roku tak wielu z nas rozpoczęło pracę w domu, rozpraszanie uwagi może być jeszcze bardziej mylące. A ponieważ w tym roku tak wielu z nas rozpoczęło pracę w domu, rozpraszanie uwagi może być jeszcze bardziej mylące. Narzędzie TimeChi Smart productivity to poręczne małe urządzenie, które wykorzystuje technikę Pomodoro i timeboxing do blokowania powiadomień z telefonu i komputera. Może nawet pomóc w odwróceniu uwagi od innych osób.

Designwise, TimeChi ma wygląd przenośnego głośnika Bluetooth. Na stronie Indiegogogo firmy podano, że jego konstrukcja naśladuje brzęczyk do gier, dzięki czemu masz wrażenie, że wygrywasz, zwiększając swoją produktywność. Jego wyświetlacz jest wyposażony w wielodotykowy borokrzemianowy ekran dotykowy, a całe ciało jest przełącznikiem dotykowym, który ma satysfakcjonujące kliknięcie, aby zachęcić do tworzenia nawyków. Z TimeChi można się połączyć przez Wi-Fi, złącze USB-C i adapter USB-A-C. Aby skupić się głęboko, będziesz pracować zarówno z urządzeniem, jak i z aplikacją.

Blokuj cyfrowe elementy rozpraszające uwagę za pomocą tego narzędzia do zarządzania czasem

Te powiadomienia z ulubionych stron i mediów społecznościowych są trwałe i kuszące. Teraz możesz zaoszczędzić na rozpraszaniu uwagi po raz kolejny, ponieważ to wydajne urządzenie je eliminuje. Wystarczy wejść na strony internetowe, które rozpraszają Cię do aplikacji. Rozszerzenia przeglądarki TimeChi zablokują je na określony czas, podczas którego chcesz się skupić. Ponadto wycisza ona powiadomienia. Czy wyobrażasz sobie solidną godzinę pracy bez brzęczenia telefonu lub dzwonienia na pulpicie? Czy wyobrażasz sobie solidną godzinę pracy bez brzęczenia telefonu lub dzwonienia na pulpicie?

Użyj sprawdzonych technik, aby wykonać więcej pracy

To wydajne urządzenie wykorzystuje technikę Pomodoro i timeboxing, aby pomóc Ci w realizacji zadań. Udowodniono, że te metody zwiększają produktywność, odkładając na bok bloki 25-minutowych okresów skupienia, podczas których można pracować bez zakłóceń. Wystarczy nacisnąć urządzenie TimeChi, aby rozpocząć pracę. Urządzenie będzie także przypominać o regularnych przerwach, dzięki czemu będziesz mógł wrócić do swoich zadań odświeżony, zrównoważony i gotowy do dalszych działań. Po czterech 25-minutowych odstępach urządzenie przypomni Ci, aby zrobić dłuższą przerwę, która pobudzi Twoją kreatywność.

Zmniejszyć fizyczne przerwy, które zdejmują cię z toru.

Czy opiekunka do dziecka ma jeszcze jedno pytanie? Czy dzieci lub dwa współmałżonki zatrzymują się przy twoim biurku tylko po to, żeby porozmawiać? To wydajne urządzenie może zmniejszyć te fizyczne rozproszenia uwagi, gdy włączysz wskaźnik świetlny; gdy wskaźnik świetlny jest czerwony, sygnalizujesz innym, że jesteś w głębokim trybie pracy. W tym czasie na ekranie pojawia się również odliczanie, dzięki czemu ludzie wiedzą, kiedy znów będziesz dostępny. A firma naprawdę pomyślała o wszystkim, bo jest nawet dodatek TimeChi-e. W tym czasie na ekranie pojawia się również odliczanie, dzięki czemu ludzie wiedzą, kiedy znów będziesz dostępny. Firma naprawdę pomyślała o wszystkim, bo jest nawet dodatek TimeChi-e.

Bądź tak samo produktywny w domu

Ponieważ wielu z nas w tym roku przestawiło się na pracę zdalną, znalezienie właściwej równowagi między domem a pracą może być wyzwaniem. W Twoim domu zawsze masz do zrobienia pranie, naczynia do umycia, a na blacie kuchennym kuszący ekspres do espresso. Ale jeśli masz takie urządzenie, jak to, łatwiej będzie odłożyć na bok konkretną pracę i czas przerwy, aby Twoje życie domowe nie zabierało Ci czasu na pracę lub na odwrót.

Zamień swoje gwarne biuro w sanktuarium.

W tym wpisie wiele mówiłem o korzyściach płynących z używania tego urządzenia do pracy w domu, ale TimeChi jest doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych środowisk biurowych, szczególnie jeśli każdy członek zespołu wchodzi na pokład. W ten sposób możesz zsynchronizować pracę i zerwać ze sobą, zapewniając sobie produktywność i poświęcając czas na współpracę i socjalizację. Wyświetlacz graficzny programu TimeChi może również pomóc każdemu z pracowników w usuwaniu punktów programu podczas spotkań zespołu.

Popraw swoją wydajność dzięki analizie produktywności

Aplikacja może pokazać, jak spędzałeś czas w określonym przedziale czasowym. Raport pomoże Ci przeanalizować, kiedy wykonałeś swoją najbardziej dogłębną pracę i kiedy byłeś rozproszony. Daje Ci to wgląd we wszystkie elementy środowiska pracy, dzięki czemu Ty lub Twój zespół mogą dokonać zmian.

Jako ktoś, kto pracuje w domu, myślę, że dziesięć produktów ma ogromny potencjał. Dla pracowników zdalnych, TimeChi to świetny sposób na zorganizowanie czasu i zapewnienie sobie dobrze przygotowanych przerw. A dla zespołów, ten gadżet może pomóc każdemu zsynchronizować pracę i przerwy, pozwalając całej firmie być bardziej efektywną. A co najlepsze, blokuje te irytujące powiadomienia z komputera i telefonu, pozwalając Ci skupić się na pracy. Dzięki TimeChi możliwe jest stworzenie miejsca pracy wolnego od zakłóceń.