Koncepcja inteligentnego domu zakorzenia się coraz bardziej, dlatego użytkownicy stale poszukują nowych rozwiązań w systemie. A gdzie szukać czegoś więcej niż gigantycznych targowisk, takich jak Aliexpress czy Ebay? Dziś mamy dla Ciebie dwa produkty z tego ostatniego, zawierające kilka nowych, poręcznych małych urządzeń dla Twojego inteligentnego domu. Zarówno Xiaomi BT Thermometer 2 jak i BroadLink BestCon RM4C Mini przekonają Cię również bardzo przyjaznymi cenami.

Po pierwsze mamy termometr Xiaomi BT Thermometer 2, który działa również jako higrometr i można go podłączyć do aplikacji Mi Home i zintegrować z ekosystemem inteligentnego domu Mijia. Posiada łatwy do odczytania 1,5-calowy wyświetlacz LCD, połączenie Bluetooth 4.2 BLE oraz precyzyjne szwajcarskie czujniki temperatury i wilgotności. A dzięki bardzo niskiemu zużyciu energii bateria CR2032 będzie służyć przez wieki.

Do idealnego sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi można również użyć czegoś takiego jak BroadLink BestCon RM4C Mini. Ten gadżet jest uniwersalnym pilotem na podczerwień i RF, dzięki czemu możesz z łatwością podłączyć do niego wszystkie swoje inteligentne urządzenia i sterować nimi za pomocą telefonu lub za pomocą poleceń głosowych. Możesz też ustawić przełączniki czasowe i wiele innych ciekawych rzeczy. Dzięki temu z łatwością podłączysz do niego wszystkie swoje gadżety, takie jak telewizor, klimatyzatory, sprzęt audio, wentylatory IR czy odtwarzacze DVD, a przy wsparciu takich platform jak Amazon Alexa czy Google Home będzie to łatwe.