Myślisz, że nie da się uniknąć zarazków, gdy jesteś poza domem? Pomyśl jeszcze raz. Wynalazcy bezdotykowego rysika CleanClick następnej generacji umożliwili Ci pisanie podpisu, wypłacanie pieniędzy z bankomatu, korzystanie z ekranów dotykowych i nie tylko, bez konieczności dotykania jakichkolwiek powierzchni o dużym natężeniu ruchu. Lekki i kompaktowy, to kolejny element EDC, którego będziesz chciał.

Wiesz, że w miejscach publicznych jest mnóstwo zarazków. Ale można uniknąć kontaktu z nimi za pomocą odpowiednich narzędzi. Coś, co pomoże Ci ominąć powierzchnie dotykowe, takie jak bankomaty, rysiki do podpisów, drzwi publiczne itp. Tak więc dziś chciałbym przedstawić Ci trzpienie bezdotykowe CleanClick następnej generacji. Ten praktyczny gadżet jest idealnym elementem, który możesz dodać do swojej kolekcji EDC. Jest na wielofunkcyjny, antybakteryjny i super przenośny.

Ten rysik bezdotykowy to taki, którego nie musisz dotykać - dzięki temu pozostaje czysty - a także pomaga uniknąć powierzchni o wysokim stopniu dotknięcia - to prawdziwa wygrana dla obu stron. Gadżet ten posiada sprężynową konstrukcję, którą klikasz, aby otworzyć i schować. CleanClick mieści się w kieszeni, jest lekki i trwały. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że przypniesz go na zewnątrz plecaka lub torby, wiedząc, że wytrzyma on Twój aktywny tryb życia.

A czy wspomniałem, że jego materiały są antybakteryjne? To jest jeden gadżet, który naprawdę utrzyma zarazki na dystans. W końcu, samo to, że chcesz mieć rysik, nie oznacza, że musisz zadowolić się czarnym, smutnym dodatkiem. Nie, CleanClick jest dostępny w kolorze perskiego błękitu i innych jasnych odcieniach.

Element EDC, którego nie można dotknąć

Wspomniałem o tym wcześniej, ale powtórzę to. Częścią uroku tego gadżetu jest to, że go nie dotykasz. Trzpień i różdżka CleanClick są pokryte trwałym plastikiem ABS. Oznacza to, że twoje ręce nigdy nie będą miały kontaktu z częścią piszącą tego gadżetu. Kiedy skończysz, rysik chowa się do futerału, aby nie mógł wyłapać żadnych mikroorganizmów z torby lub kieszeni.

Gadżet higieniczny, który z założenia jest czysty.

Co jest lepsze od twojego typowego gadżetu higienicznego? Taki, który zabija zarazki przy kontakcie, tak jak CleanClick. Ten trzpień bezdotykowy posiada zewnętrzną obudowę wykonaną z 2,5% materiału Biomaster 612, który hamuje rozwój większości rodzajów szkodliwych bakterii. A końcówki CleanClick zawierają 25% czystego srebra, które jest sprawdzonym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, stosowanym do opatrywania ran i bandaży. Wreszcie, sam trzpień pomiarowy jest wykonany z litego, frezowanego mosiądzu, kolejnej substancji antybakteryjnej.

Dziesięć inteligentnych gadżetów utrzymuje cię w zdrowiu, gdy jesteś poza domem.

Czujesz się trochę obrzydliwie za każdym razem, gdy musisz podpisać się na ekranie dotykowym na paczce palcem lub gdy musisz użyć rysika osoby dostarczającej? Dzięki CleanClick możesz już nigdy nie musieć dotykać tych bardzo publicznych powierzchni. To urządzenie wielofunkcyjne pomaga Ci z przyciskami kasowymi, bankomatami, ekranami dotykowymi, podkładkami pod podpisy, klawiaturami i przyciskami dostępu. Różdżka jest wyposażona w końcówkę pojemnościową, która pozwala na pisanie na ekranach dotykowych i telefonach, eliminując używanie pióra lub ekranu, którego dotykały setki innych osób. Wreszcie, ten rysik bezdotykowy jest wystarczająco mocny, aby pomóc Ci w otwieraniu drzwi lub okien.

CleanClick jest mały i wygodny do przenoszenia

Aby urządzenie EDC mogło odnieść sukces, musi być przenośne i wygodne. Dlatego też, producenci CleanClick zaprojektowali ten trzpień bezdotykowy tak, aby był wystarczająco mały, aby zmieścił się w torbie lub kieszeni. To sprawia, że ten trzpień bezdotykowy jest o wiele prostszy w użyciu niż para rękawic. Wystarczy kliknąć przycisk CleanClick, a będziesz gotowy do interakcji ze światem.

Ponadto, gadżet jest wyposażony w pętlę z brelokiem, dzięki czemu można go przymocować do zewnętrznej strony torby, gdzie zawsze będzie na wyciągnięcie ręki. Co więcej, ten rysik nie będzie musiał być przedmiotem, który będziesz musiał wykopać z torby lub pamiętać o zabieraniu go ze sobą za każdym razem, gdy będziesz wychodził z domu.

Urządzenie wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu

Kupując nowe akcesorium, masz nadzieję, że jest ono wykonane z trwałego materiału. Z CleanClick, to nie ma wątpliwości. Ten bezdotykowy trzpień został wykonany przy użyciu komponentów pochodzących z recyklingu, więc jest to zakup, w którym możesz czuć się dobrze na wiele sposobów.

Trzpienie obrotowe CleanClick nowej generacji, bezdotykowe, oferują unikalny sposób na zachowanie zdrowia, nawet podczas przebywania w miejscach publicznych. Opatentowana konstrukcja trzyma różdżkę z dala od Twoich dłoni i pomaga Ci unikać obszarów o wysokim stopniu dotknięcia. A jego materiały hamują rozwój bakterii, gwarantując, że jest zawsze czysty i bezpieczny w użyciu. Jest to doskonały element EDC, który można przypiąć do plecaka lub trzymać w kieszeni. Stanowi również doskonały prezent dla Ciebie lub Twoich zapracowanych bliskich.