Ta maska UV pozwala innym zobaczyć Twój uśmiech Lauren Wadowsky 27 lipca 2020, 8:00 rano EDT w dziale Opowieści o produktach, Szukasz maski, która jest trochę mniej ... podobna do maski? Sprawdź przezroczystą maskę UV Leaf. Ta przezroczysta maska pozwala innym zobaczyć Twój wyraz twarzy, tak aby za każdym razem wiedzieli, co próbujesz przekazać. Dodatkowo, jest samoczyszcząca, więc nie musisz się martwić o jej sterylizację po każdym użyciu.

Przezroczysta maska UV do liści na kobietę trzymającą dziecko

Jedną z wad noszenia maski w miejscach publicznych lub w trakcie dnia pracy jest to, że uniemożliwia innym zobaczenie twojego wyrazu twarzy i na odwrót. To może być kłopotliwe. Solidne maski okradają nas z naszej indywidualności i osobowości. A kiedy nie widzisz twarzy innej osoby, trudno jest określić, jakie emocje chce ona wyrazić. Może to prowadzić do nieporozumień i uczucia, że nie można się połączyć. W tym właśnie celu przydatna jest przezroczysta maska UV Leaf.

Liściowa maska jest całkowicie jasna, pozwala innym czytać twój twarz i rozumieć niuanse co mówisz. To jest część tego, co czyni nas ludźmi, nie? Ale drugą wielką cechą tej maski jest to, że sama się oczyszcza. Zgadza się: maseczka UV Leaf nie będzie kolejną rzeczą, którą będziesz musiał czyścić, ponieważ samoczynnie się sterylizuje przy użyciu światła UV. Dla zapracowanych rodziców, profesjonalistów i studentów - tak naprawdę - ta maska znacznie ułatwia oddychanie lepszym powietrzem. A kiedy gadżety ułatwiają utrzymanie zdrowych nawyków, jesteśmy bardziej skłonni się im poświęcić.

Leaf Transparent Mask on a Woman

Leaf Transparent UV Mask na ManUV Mask na DoctorLeaf Transparent UV Mask na mężczyznę w CityUV Mask na mężczyznę i kobietę w samochodzieTo PPE czyści się przy użyciu technologii UV-CTeraz, że chcesz zrobić swój udział, aby utrzymać siebie i innych zdrowych podczas pandemii, to jest prawdopodobne, że jesteś pranie maski ścierne za każdym razem, gdy wychodzisz na zewnątrz. Jednak Leaf wykorzystuje technologię samoczyszczenia UV-C do wysadzania bakterii i wirusów, które gromadzą się na urządzeniu. W ten sposób Twoja maska będzie zawsze gotowa do wyjścia, a Ty nie będziesz musiał robić prania każdej nocy tylko po to, abyś miał czyste pokrycie na następny poranek. Jest to cecha, która jest świetna dla rodzin, w których tego typu pranie może się naprawdę spiętrzyć.

Filtry N99+ HEPA blokują 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona. Czyszczenie UV-C zajmuje się patogenami na masce, ale co z tym, co znajduje się w powietrzu? Ta maska UV zajmuje się tym również dzięki filtrowi N99+ HEPA, który blokuje 99,9% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona w powietrzu. To całkiem użyteczny filtr. Ponadto, filtr węglowy z pianką z węglem aktywnym absorbuje lotne związki organiczne i zapachy w powietrzu, usuwając zanieczyszczenia i szkodliwe opary. Jeśli mieszkasz w mieście, to jest to gadżet, który będziesz chciał dołączyć do swoich przedmiotów EDC. Ponadto, ponieważ maska ta sterylizuje się światłem UV, będziesz musiał wymieniać filtr tylko raz w miesiącu, a nie po każdym użyciu. Podsumowując, jest to zrównoważone, ekologiczne podejście do noszenia maski. Wersja UV PRO ma czujnik

Twórcy stworzyli również UV PRO wersję Leaf. W przypadku modernizacji, Twoja maska UV PRO będzie zawierać czujnik jakości powietrza. Otrzymasz również aplikację iOS/Android, dane o CO2, lotnych związkach organicznych, Twoim metabolizmie, kurzu i przepływie powietrza. Dostępna jest nawet aktywna wentylacja zapewniająca łatwe oddychanie. Kto wiedział, że można dodać przezroczystą maskę do swojej listy urządzeń inteligentnego domu? Ta maska UV pasuje do wszystkich w rodzinieInny minus do typowej tkaniny lub jednorazowe maski do twarzy jest to, że nie odpowiadają one za różne rozmiary twarzy. Leaf oferuje jednak cztery rozmiary dla twarzy o szerokości od 55 mm do 115 mm. Dodatkowy, mały rozmiar 55 mm jest przeznaczony dla dzieci w wieku od trzech do ośmiu lat, więc możesz mieć pewność, że Twoje dzieci oddychają najczystszym powietrzem, gdy są poza domem, w pobliżu lub jeżdżą autobusem szkolnym. Różne rozmiary pozwalają starszym dzieciom, nastolatkom i drobnym dorosłym, a w rzeczywistości całej rodzinie chronić się publicznie.

Kolory spersonalizują Twój sprzęt ochronnyTylko dlatego, że ta maska UV jest czysta, nie oznacza, że jest nudna. Dzięki siedmiu jednolitym kolorom i pięciu przezroczystym kolorom, które można ożywić wargę wydechową i zawór ssący Leaf'a. Dzięki temu, że ta maska UV jest przezroczysta, nie jest nudna. To kolejny sposób, w jaki ta maska ochronna pozwoli Ci wyrazić Twoją osobowość i indywidualny styl.

Uwielbiam pomysł maski, która sama się oczyszcza i jest przezroczysta. Nie wiem jak ty, ale dla mnie mimika twarzy jest ogromną częścią tego, jak się komunikuję. Solidne maski zabierają to i pozostawiają uczucie, że tylko częściowo uczestniczę w rozmowach poza domem. Podobnie, kiedy nie widzisz wyrazów innych osób podczas rozmowy, nie możesz odczytać ich twarzy, ani odczytać niuansów tego, co mówią. Jest to niezadowalające doświadczenie społeczne i coś, co Leaf może poprawić.

Przezroczysta maska UV Leaf kosztuje 89 dolarów, a można ją zamówić wstępnie na Indiegogogo. Opowieści o produktach Poznaj Lauren Wadowsky Lauren pisze i redaguje od 2008 roku. Uwielbia pracować z tekstem i pomagać pisarzom znaleźć ich głos. Kiedy nie pisze na komputerze, gotuje i podróżuje z mężem i dwiema córkami.