Jest wiele do rozważenia przy zakupie maski na twarz. Chcesz taką, która będzie dobrze pasować, będzie się dobrze czuła i zapewni skuteczną ochronę. A jeśli można ją biodegradacji lub recyklingu, to jeszcze lepiej. Jeśli to brzmi jak coś dla Ciebie, spójrz na miedzianą maskę twarzową CSC01 Copper Shield.

Czy ta pory prawdopodobnie masz już w domu arsenał masek na twarz - paczkę jednorazówek na wypadek sytuacji kryzysowych i kilka jednorazówek do codziennego użytku. Ale czasami zastanawiasz się nad trwałością swoich masek. Na przykład, jak długo będą w pobliżu po wyrzuceniu ich i czy trafią do oceanu? Twórcy miedzianej maski twarzowej CSC01 Copper Shield mają nadzieję, że będzie to stylowa, przyjazna dla środowiska opcja, która zapewni doskonałą ochronę Twojej typowej maski. Warto to sprawdzić.

Miedziana Osłona CSC01 ma czarny, awangardowy design, a po prawej stronie znajduje się jej zwodnicze logo. Z wyglądu świetnie sprawdza się zarówno w zastosowaniach profesjonalnych, jak i podczas codziennych wycieczek. Wewnątrz maski znajduje się pięć warstw filtracyjnych: dwie jedwabne warstwy tkaniny poliestrowej, dwie warstwy materiału hydrofobowego oraz jedna warstwa siatki miedzianej. Filtry są delikatne dla skóry i chronią przed zanieczyszczeniami, kurzem i innymi cząsteczkami.

Po co używać miedzianej osłony twarzy?

Miedź i jej stopy są antybakteryjne. Oznacza to, że mogą one szybko i skutecznie zabić szereg szkodliwych mikroorganizmów. Ponieważ osłona miedziana CSC01 posiada wewnętrzną warstwę miedzi, oferuje ona doskonałą ochronę. Na stronie Kickstarter firma pisze, że jej maska twarzowa z miedzi jest inteligentniejszym i bardziej skutecznym sposobem ochrony przed zanieczyszczeniami, kurzem i innymi cząstkami unoszącymi się w powietrzu w porównaniu z innymi maskami twarzowymi.

Dlaczego warto wybrać bezszwową, regulowaną konstrukcję?

Projekty masek na twarz, które posiadają jeden ciągły kawałek materiału - jak ta maska na twarz - mają lepszą integralność w okolicach nosa i ust. Bezszwowa konstrukcja oferuje tę ochronę, pozwalając Ci pewnie wykonywać swoje czynności. Co więcej, ta miedziana maska twarzowa jest regulowana. Wszyscy posiadamy maskę twarzową, która jest zbyt luźna lub zbyt ciasna. Na szczęście, paski miedzianej osłony CSC01 sięgają do tyłu głowy, zapewniając bezpieczne dopasowanie. Elastyczne paski są również wysokiej jakości. W ten sposób, bez względu na wielkość głowy, możesz mieć pewność, że Twoja maska pasuje do Ciebie prawidłowo.

Czy tę nowoczesną okładzinę do twarzy można prać?

Pewnie. Miedziana osłona CSC01 jest łatwa do czyszczenia. Włóż ją do pracy na pranie i włóż do pralki razem z resztą prania. Będzie czysta i gotowa do noszenia przy minimalnym wysiłku z Twojej strony. Nie będziesz musiał ręcznie prać tej maski do twarzy.

Czy ta higieniczna maska na twarz jest przyjazna dla środowiska?

Zewnętrzne warstwy tej miedzianej maski twarzowej są wykonane z jedwabnego poliestru. Na firmowej stronie Kickstarter napisano, że materiał ten nadaje się zarówno do recyklingu jak i do biodegradacji. W rzeczywistości wszystkie komponenty nadają się do recyklingu po poddaniu ich określonym procesom. Co więcej, ten materiał poliestrowy ma również kontakt ze skórą i zapewnia miękkie, przyjemne uczucie. Maska, która jest dobra dla środowiska i delikatna dla skóry? Zarejestruj mnie!

W jakich rozmiarach dostępne są te ochronne maski na twarz?

Aby zapewnić najlepszą ochronę, należy upewnić się, że maski na twarz pasują prawidłowo. Na szczęście, miedziana osłona CSC01 jest dostępna w dwóch rozmiarach: średnim i dużym. Średni rozmiar ma 5,3 cala (11,5 cm) szerokości, natomiast duży rozmiar ma 5,9 cala (13,5 cm) szerokości. Oferuje to większe możliwości personalizacji, dzięki czemu możesz być pewien, że będziesz miał świetnie dopasowaną maskę.

Który projekt najbardziej ci odpowiada?

Wolisz maskę z zaworem, czy nie? Te miedziane maski twarzowe oferują trzy konstrukcje w zależności od potrzeb: jeden zawór, dwa zawory lub hamulce zaworów. Co więcej, ta konstrukcja jest zgłoszona do opatentowania i wchodzi w skład międzynarodowych traktatów WIPO.

Myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że wszyscy szukamy masek na twarz, które są przyjazne dla środowiska, skuteczne i stylowe w dzisiejszych czasach. Maski twarzowe CSC01 Copper Sheild Copper Sheild zaznaczają wszystkie trzy pola, i jeszcze kilka innych. To powiew ulgi (pun przeznaczony), aby znaleźć jeden, który posiada miedziane i ma możliwość dostosowania do własnych potrzeb. Będziesz chciał mieć pewność, że masz kilka z tych masek w plecaku, kiedy tylko wyjdziesz.