Szukasz niesamowitego dźwięku w systemie głośnikowym, który rzeczywiście dobrze wygląda w Twoim domu? Zobacz ten bambusowy system muzyczny z iFi, brytyjskiej firmy audio. Ten gadżet dostosuje swój dźwięk do Twojego pokoju, a jego wygląd zrobi wrażenie na Tobie i Twoich gościach za każdym razem, gdy na niego spojrzysz.

Świetny system dźwiękowy to klucz do słuchania muzyki, gdy jesteś w domu. Wysokiej jakości głośniki nadają nutę (pisak) głębi temu, czego słuchasz, a najlepsze systemy dźwiękowe automatycznie dostosowują się do akustyki pomieszczenia. Jednak zbyt często te systemy dźwiękowe mają niewyobrażalny wygląd. Taki, który staje się nudny w momencie zderzenia z wszystkimi meblami i akcesoriami, które wybrałeś do swojego salonu. Ale ten bambusowy system muzyczny jest inny.

Stworzony przez Juliena Hazizizę bezprzewodowy system muzyczny iFi Aurora Wireless Bamboo posiada funkcję automatycznego dopasowywania pokoju (ART). Podobnie, dostosowuje dźwięk do pomieszczenia, w którym się znajduje. Oprawiony w przestronny bambus o aluminiowych obrysach, estetycznie nawiązuje do tokijskich dzielnic Omotesandō i Harajuku. Dzięki temu iFi Aurora to nie tylko system nagłośnienia, ale również element dekoracyjny, który z dumą pokażesz w każdym pomieszczeniu swojego inteligentnego domu.

Ciesz się niesamowitym dźwiękiem w każdym pomieszczeniu.

Sfrustrowany akustyką w twoim salonie? A co z twoją sypialnią lub biurem domowym? Ten system muzyczny nie pozwoli ci znieść gorszego dźwięku, nigdzie. Aurora łączy w sobie kilka zastrzeżonych technologii, aby zapewnić wyjątkowe doznania dźwiękowe, unikalne dla każdego innego systemu muzycznego z blatem. Dzięki technologii ART, ten bambusowy system muzyczny daje efekt podobny do tego, jaki inżynier muzyki na żywo robiłby przy biurku mikserskim. Czy możesz sobie wyobrazić, że podczas następnej domowej kolacji uzyskasz wysokiej jakości dźwięk? System iFi Aurora może to urzeczywistnić.

Technologia ta daje również możliwość tworzenia fantastycznego dźwięku wszędzie tam, gdzie chcesz umieścić ten gadżet. Połóż go na biurku, aby pracował do rytmu lub umieść pod swoim inteligentnym telewizorem, aby uzyskać dźwięk, z którym soundbar po prostu nie może konkurować. Nieważne, kiedy go ustawisz, ten głośnik zapewni Ci niesamowitą wydajność.

Wzornictwo z jego czystą estetyką

Wspomniałem już o bambusowej obudowie iFi Aurora. Ale spodoba Ci się również to, że sześć jednostek napędowych chowa się za zakrzywionymi bambusowymi płetwami gadżetu, tak aby nie zakłócać czystej estetyki. Ukryte są również dwa grzejniki basowe, które dopełniają minimalistyczny wygląd tego systemu dźwiękowego. Panel sterowania znajduje się w samym środku i jest wyposażony w dotykowe elementy sterujące oraz wyświetlacz OLED.

Korzystaj z wysokiej jakości transmisji strumieniowej Bluetooth

Kolejną wielką zaletą tego bambusowego systemu muzycznego jest transmisja strumieniowa Bluetooth. Przesyłanie strumieniowe Bluetooth iFi zapewnia znacznie lepszą jakość dźwięku niż typowe głośniki Bluetooth, ponieważ iFi zostało zaprojektowane tak, aby nie powodować strat. Ponadto, Aurora obsługuje najnowsze wysokiej jakości kodeki Bluetooth, w tym aptX HD, LDAC, LDHC i AAC.

Podłącz Apple AirPlay

Jeśli korzystasz z Apple AirPlay, będziesz mógł podłączyć iPhone'a lub inne urządzenia Apple, aby przesyłać strumieniowo muzykę do tego bambusowego systemu muzycznego. Będziesz więc mógł słuchać wszystkich swoich ulubionych utworów, filmów i innych materiałów bezpośrednio w tym systemie.

Uzyskaj więcej wspaniałych funkcji dźwiękuJakby nie wystarczyły ART i wysokiej jakości Bluetooth, iFi Aurora posiada również system TrueBass, który zapewnia dokładne basy z realistyczną głębią i definicją. Dwupoziomowa regulacja głębokości umożliwia regulację basów dokładnie tak, jak lubisz. Ponadto, jego hybrydowa konstrukcja zawiera różne technologie wzmocnienia dźwięku, który łączy czyste brzmienie z wysokim zaangażowaniem, prędkością i dynamicznym podniebieniem.

Wreszcie, SoundSpace wypełni Twoje pomieszczenie wciągającą wydajnością, pozwalając rozszerzyć Twoją scenę dźwiękową o szerokość, wysokość i głębokość. Poczujesz skalę i przestrzeń, którą możesz poczuć, czego normalnie nie spodziewałbyś się po głośniku all-in-one. Dźwięk, który uzyskasz z iFi Aurora, sprawi, że będziesz wykonywał obowiązki, ćwiczył i gotował obiad, na który będziesz czekał każdego dnia.

Ten głośnik stołowy będzie Ci odpowiadał przez lata

System muzyczny iFi Aurora bamboo łączy imponujący dźwięk z niesamowitym wzornictwem. Bo dlaczego miałbyś poświęcać jedno dla drugiego? Dzięki tak wspaniałym właściwościom jest to głośnik stołowy, który będzie Ci służył przez długi czas. Zapewni Ci niewiarygodny dźwięk, a jego wygląd uwydatni schemat wzorniczy każdego pomieszczenia, w którym go umieścisz. Krótko mówiąc, nie jest to gadżet, z którym łatwo się rozstaniesz.