Wiesz, że zarazki są wszędzie, ale musisz kiedyś wyjść z domu. Zrób to łatwiej i zdrowiej za pomocą żelu Bond Sanitizer do jednorazowego użytku. Ten środek odkażający mocuje się do paska, zapewniając szybki dostęp i jest łatwy w użyciu. Dzięki temu gadżetowi higienicznemu będziesz czuł, że chronisz siebie, w stylu Jamesa Bonda.

W tym roku, każdy staje się ręcznym sanitariuszem i uważamy, że jest to na lepsze. Nikt nie chce być wiecznie związany z domem, a żel dezynfekujący pomaga nam bezpiecznie poruszać się w miejscach publicznych. Ale to ból wykopywać butelkę z balsamem dezynfekującym z plecaka za każdym razem, gdy dotykasz drzwi lub piątki przyjaciół. A co z pamięcią o tym, by zabrać ją ze sobą, gdy wyjdziesz z domu? To też jest problem. I dlatego wynalazcy Bond Sanitizer opracowali ten produkt.

Ten nadający się do noszenia żel jest wyjątkowy, ponieważ ma postać kabury, która mocuje się do talii spodni lub pasa. Konstrukcja ta zapewnia łatwy dostęp do środka dezynfekującego na wysokości bioder. Kiedy musisz umyć ręce, po prostu naciśnij kaburę, aby dozować środek dezynfekujący. Sam gadżet jest smukły i ma rozmiar i kształt pojemnika z nićmi dentystycznymi. Ponadto, jeśli wolisz, aby kabura nie była widoczna dla innych, możesz ją nosić pod koszulą.

Dziesięć gadżetów higienicznych jest łatwy w użyciu

Najlepsze zużywające się gadżety są łatwe w instalacji i użytkowaniu, a środek Bond Sanitizer jest łatwy w obsłudze. Wystarczy włożyć wkład do kabury, przypiąć go do talii lub pasa i wcisnąć dozownik, gdy trzeba umyć ręce. A co najlepsze, ponieważ ten gadżet przyczepia się do ubrania, będziesz miał go w pobliżu, gdziekolwiek się udasz, przez cały dzień. Oznacza to, że będziesz miał jedną rzecz mniej do zabrania ze sobą, gdy wyjdziesz na kanapkę lub filiżankę kawy.

Dostaniesz lepsze pokrycie

Ponieważ ten produkt używa żelu, a nie środka dezynfekującego w aerozolu, uzyskasz lepszą ochronę. Zgodnie z firmową stroną Kickstarter, środki odkażające w sprayu są nawadniane i dozowane w mniejszych dawkach, dzięki czemu nie wylewają się przez palce. Środki do dezynfekcji natryskowej mają również tendencję do szybkiego odparowywania, co zapobiega całkowitemu zakryciu dłoni przez alkohol i wykonywaniu jego pracy. Żelowe środki odkażające do rąk mogą być również stosowane dłużej, co zapewnia całkowite przykrycie dłoni. Ponadto, ten nadający się do noszenia żel zawiera najwyższej jakości preparat nawilżający, który utrzymuje Twoją skórę miękką i gładką. Ponieważ utrzymanie zdrowia nie powinno oznaczać życia z suchymi, popękanymi dłońmi.

Ten środek dezynfekujący jest świetny dla ludzi w podróży.

Jeśli zawsze jesteś w podróży w pracy lub w domu, Bond Sanitizer jest gadżetem dla Ciebie. Jego twórcy opracowali go z myślą o pracownikach hotelarskich, pracownikach służby zdrowia, osobach często podróżujących i rodzinach z małymi dziećmi. Ten ścieralny żel jest tym, co musisz mieć ze sobą, gdy serwujesz jedzenie lub uganiasz się za dziećmi, ponieważ w takich sytuacjach nie masz czasu na szukanie swojego środka do higieny rąk.

Ten środek do higieny rąk jest przyjazny dla środowiska.

W przeciwieństwie do typowej butelki środka do higieny rąk, Bond Sanitizer jest wykonany w 100% z materiału nadającego się do recyklingu i zużywa mniej plastiku niż przeciętna butelka z wodą. Więc kiedy ten gadżet przestanie spełniać Twoje potrzeby, możesz czuć się dobrze wiedząc, że można go użyć ponownie. Ponadto, ponieważ każdy wkład mieści 40-50 dawek, przeciętny użytkownik otrzymuje około tygodnia środka dezynfekującego.

Do stylowego żelowego środka odkażającego.

Ludzie są bardziej skłonni do noszenia czegoś, jeśli podoba im się ten projekt. I będziesz dumny z tego, że możesz nosić ten nadający się do noszenia żel na pasku, talii i pasku na torbę. Ten gadżet jest wyrafinowany i minimalistyczny, więc będzie pasował do każdego stroju. Możesz go nosić gdziekolwiek, kiedykolwiek, ponieważ jego wzornictwo jest dyskretne, a jednocześnie nowoczesne.

To sprawi, że społeczny dystans stanie się trochę bardziej społeczny.

Ponieważ zawsze będziesz miał przy sobie ten ścieralny żel, możesz być nieco swobodniejszy w uścisku dłoni i bez obaw pójść do sklepu spożywczego. Bond Sanitizer jest wspierany przez lekarzy i pomaga ci wyeliminować zarazki z twoich rąk, bez względu na to gdzie jesteś.

Ta firma jest społecznie świadoma

Firma zobowiązała się do przekazania części każdego zakupu Bond Sanitizer na rzecz Amerykańskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek, aby wasze wsparcie służyło dobrej sprawie.

Ten ścieralny żel znacznie ułatwia dostęp do środka do dezynfekcji rąk. Wystarczy, że przyłożysz go do bioder lub paska worka, a będziesz miał zdezynfekowane ręce. Możesz więc uścisnąć sobie dłonie i nacisnąć przyciski w windzie, wiedząc, że będziesz w stanie umyć ręce bezpośrednio po zabiegu. Jako mama dwójki małych dzieci, znam produkt przydatny w aktywnym życiu, kiedy go widzę. To jest jeden z nich.