Czy za każdym razem, gdy nadchodzi burza, jesteś trochę zdenerwowany, wiedząc, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz zostać wyrzucony z sieci? To niefortunna rzeczywistość dla niektórych z nas. Ale nie musisz się z tym pogodzić, jeśli masz przenośną elektrownię słoneczną Bluetti. To urządzenie daje wystarczająco dużo soku do zasilania lodówki i może ładować do 17 urządzeń na raz. I z opcją ładowania słonecznego, to zapewnia, że będziesz robić swoje zadania, aby pomóc środowisku.

To martwa zima, a twoja moc została zburzona przez burzę lodową. Wygląda na to, że nadszedł czas, by cała rodzina przytuliła się do kominka na jeden dzień. Czyżby? Jeśli masz w domu elektrownię, możesz po prostu obsługiwać niektóre grzejniki i urządzenia, więc nie musisz zameldować się w hotelu. Mówię o takim urządzeniu jak elektrownia słoneczna Bluetti AC200.

Niewiarygodnie wszechstronny i potężny, ten gadżet posiada szereg portów: USB, bezprzewodowe, typu C, DC, i AC. Może również ładować 17 urządzeń na raz. Wytrzymałe elementy, takie jak lodówka i elektronarzędzia, nie stanowią problemu dla AC200. A ponieważ masz do dyspozycji pięć sposobów ładowania - solarny, AC, samochodowy, generator i akumulator kwasowo-ołowiowy - zawsze będziesz mieć go gotowego. Pod względem wzornictwa, urządzenie to jest całkiem fajne w porównaniu z typowym generatorem z niebieskimi akcentami i jasnym wyświetlaczem LCD. Jest to gadżet, który będziesz chciał mieć w nagłych wypadkach, na kempingu, lub po prostu zaoszczędzić na kosztach energii.

Zredukuj swoje zużycie energii

Energia elektryczna w domu może być droga. Według strony Bluetti Indiegogogo, średni roczny rachunek za energię elektryczną dla właściciela domu w 2019 roku wynosił w Europie około 2 400 - 1 900 dolarów. To dużo pieniędzy przeznaczonych na utrzymanie domu. Zachowaj je na coś innego, gdy używasz AC200. Ta przenośna elektrownia może pomóc Ci zmniejszyć rachunki za energię elektryczną bez konieczności zmiany dostawcy. A co najlepsze, zmniejsza ona zanieczyszczenia, zapewniając zrównoważony, stabilny i cichy system magazynowania energii.

Ładowanie 17 urządzeń jednocześnie

Inną rzeczą, którą pokochasz w tej elektrowni słonecznej jest to, że może ona ładować wszystkie Twoje urządzenia jednocześnie. To dlatego, że AC200 może zasilać do 17 urządzeń jednocześnie. Więc nie musisz już biegać po domu, próbując znaleźć darmowe gniazdko, w którym możesz naładować iPada. Wystarczy podłączyć go do AC200, który bez wątpienia będzie w stanie naładować resztę urządzeń Twojej rodziny, też. Stacja posiada bowiem szeroką gamę gniazd, w tym cztery porty USB-A, jeden PD 60W USB-C, sześć gniazd AC, dwie ładowarki bezprzewodowe 15W i wiele innych.

Zasilanie większych urządzeń ładunkowych

Inwerter o mocy 2000 wat czystej fali sinusoidalnej daje temu gadżetowi imponujące możliwości energetyczne. Oprócz ładowania wszystkich mniejszych urządzeń, AC200 może z łatwością zasilać bardziej energochłonne urządzenia, takie jak laptopy, telewizory, lodówki, suszarki do włosów, a nawet Teslę. Tak więc, jeśli zasilanie wygaśnie podczas fali upałów, można po prostu podłączyć lodówkę do tej stacji. Wszystkie wasze cenne artykuły spożywcze będą bezpieczne.

Przechowywanie energii z baterii

Mówiąc o sytuacjach awaryjnych, teraz byłby to dobry moment dla mnie, aby wspomnieć, że ta elektrownia słoneczna szczyci się 1.700 Wh przechowywania energii. Oznacza to, że nie zostaniesz pozostawiony w ciemności podczas klęsk żywiołowych, takich jak huragany i pożary.

Ładowanie na wiele sposobów

Już o tym wspomniałem, ale powiem to jeszcze raz. AC200 można ładować na pięć różnych sposobów: gniazdo ścienne, generator gazowy, akumulator kwasowo-ołowiowy, panel słoneczny i gniazdo samochodowe. Więc bez względu na to, gdzie jesteś, możesz mieć pewność, że masz zasilanie w zasięgu ręki. A co najlepsze, przyjazna dla środowiska opcja ładowania solarnego jest szybka. Wstępnie zainstalowany moduł optymalizacji ładowania słonecznego (MPPT) umożliwia pełne naładowanie w ciągu 3-3,5 godziny. Jest to o 40% szybsze niż typowe tempo ładowania słonecznego. Wystarczy umieścić tę elektrownię słoneczną na słońcu i zrelaksować się, podczas gdy panele pochłaniają energię w czysty sposób.

Poczuj się bezpiecznie z tym urządzeniem magazynującym energię

Posiadanie w domu urządzenia, które może dostarczyć tak dużo energii, może być nieco niepokojące, ale nie martw się. Wynalazcy AC200 zaprojektowali ten gadżet z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Zastosowali najwyższej jakości ogniwo baterii 3C LG klasy EV, aby zagwarantować najdłuższą żywotność, najlepsze odprowadzanie ciepła i stabilność produktu. Ogólnie rzecz biorąc, to urządzenie do przechowywania energii słonecznej znacznie przewyższa typowe ogniwa akumulatorowe. AC200 posiada również wbudowany system zarządzania bateriami (BMS), który chroni urządzenie przed przeciążeniem prądem, przepięciem, przeciążeniem, przegrzaniem i wieloma innymi czynnikami.

Nie jestem fanem zaników zasilania w moim mieście, więc przenośna elektrownia słoneczna Bluetti AC200 to gadżet, w który bym zainwestował. To niesamowite, że to urządzenie zasilane energią słoneczną może tak szybko się ładować, ładować wiele małych urządzeń na raz, a nawet sok z większych urządzeń.