Chcesz być pewien, że oddychasz czystym powietrzem. Ale typowa maska na twarz zapewnia ochronę tylko przez warstwy filtrów. To dobrze, ale jeśli chcesz oczyścić powietrze, które wdychasz i wydychasz z mikroorganizmów, będziesz chciał sprawdzić maskę UVMask. Maska ta wykorzystuje moc światła UV-C i wysokiej jakości filtrów do oczyszczania 99,9% powietrza, które wdychasz i wydychasz. Chroń siebie i innych dzięki tej najnowocześniejszej masce.

Jeśli mieszkasz w zatłoczonym mieście, pracujesz na budowie lub w szpitalu, potrzebujesz maski na twarz, która może sprostać temu wyzwaniu. Maska UVMask UV-C oczyszczająca powietrze może. Ten unikalny ścieralny oczyszczacz powietrza blokuje zarówno alergeny jak i zanieczyszczenia. Ponadto, oczyszcza powietrze, które przez nią przepływa dzięki diodom UV-C.

W roku 2020 widzieliśmy wiele projektów masek na twarz z całkiem oczywistych powodów. Ale maska UVMask różni się od innych modeli, które widzieliśmy do tej pory w tym roku. Do tej pory zapewne słyszeliście już o mocy sterylizacyjnej światła UV-C, które pomaga nam szybko odkazić powierzchnie o wysokim dotyku. Ale co z wykorzystaniem tej mocy do oczyszczania powietrza? Brzmi trochę jak science fiction, nie?

To jest możliwe. Twórcy UVMask zintegrowali diody LED UV-C w swojej sterylnej technologii wirowej do filtrowania i oczyszczania 99,9% powietrza, które przechodzi przez maskę. Ale ten zużywający się oczyszczacz powietrza nie tylko oczyszcza, ale także oczyszcza powietrze przez wysokowydajny filtr, który blokuje kurz, zanieczyszczenia powietrza, pyłki, dym z buszu i tytoń. A ta maska na twarz robi to wszystko dziesięć razy szybciej niż ty możesz oddychać.

Ten zużywający się oczyszczacz powietrza sterylizuje

Kampania Kickstarter firmy wskazuje, że światło UV-C jest od dziesięcioleci stosowane do sterylizacji w medycynie i przemyśle. Jednak do tej pory światło to nigdy nie było praktyczne w sterylizacji powietrza dla konsumentów. Opatentowana przez firmę UM technologia Sterile-Vortex koncentruje światło UV-C na powietrzu, którym oddychasz i filtruje 99,9% tego światła w czasie rzeczywistym. Ponieważ części szklane mogą redukować transmisję światła UV-C, technologia UVMask Sterile-Vortex wykorzystuje optykę szafirowo-kryształową i wysokoprecyzyjną produkcję chipów w każdym świetle UV-C.

Filtry pomagają oddychać czystym powietrzem

Ale ta maska oczyszczająca powietrze UV-C nie tylko wyrzuca szkodliwe bakterie z powietrza. Zapobiega również przedostawaniu się do płuc cząsteczek takich jak pyłki, kurz, zanieczyszczenia i dym. Ta maska oczyszczająca powietrze UV-C osiąga to dzięki filtrom powietrza CE-FFP2, które blokują ponad 95% cząsteczek PM0,3. Obejmuje to lotne związki organiczne i inne mikroskopijne cząstki do 100 razy mniejsze od ziarna mąki. Filtry UVMask mogą chronić Cię przez 40-50 godzin, zanim wydajność zacznie spadać.

Maska na twarz oferuje dwukierunkowe oczyszczanie powietrza.

Jednym z głównych powodów, dla których nosimy obecnie maski, jest ochrona innych przed patogenami, które możemy nosić. Nikt nie chce być odpowiedzialny za rozprzestrzenianie się chorób. Maska UVMask pomaga również w tym przypadku, ponieważ oczyszcza zarówno powietrze, które wdychasz, jak i wydychasz. To prawda, oczyszcza powietrze podczas wdechu. Jest to szczególnie pomocne dla osób bezobjawowych. Z tą oczyszczającą powietrze maską do twarzy, zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby utrzymać zdrowie siebie i innych wokół siebie.

Ten sprzęt ochronny pozwala na łatwe oddychanie.

Na pierwszy rzut oka, maska UVM wygląda jak całkiem zamknięta osłona twarzy. Ze swoimi kilkoma widocznymi otworami, trudno sobie wyobrazić, jak człowiek mógłby oddychać z niej. Mechanicznie wzmocniony wir pozwala jednak oddychać naturalnie i komfortowo, zachowując jednocześnie minimalistyczną estetykę. Z kolei typowa maska twarzowa z tkaniny blokuje nos i usta za pomocą ciasnych włókien bawełnianych, ograniczając przepływ powietrza. Oddychalność jest ważnym czynnikiem decydującym o skuteczności maski twarzowej. Ponieważ, powiedzmy sobie szczerze, jeśli masz wrażenie, że się duszysz, bardziej prawdopodobne jest, że zdejmiesz maskę w niewłaściwym momencie.

Jest wygodny do noszenia

Maska ta nie tylko pozwala oddychać w naturalny sposób, ale także posiada miękki, medyczny silikon, który komfortowo przytula twarz. Tworzy on również 100% hermetyczne uszczelnienie i zapewnia, że powietrze, którym oddychasz, przedostaje się do dwukierunkowych filtrów. Co więcej, paski maski są regulowane i mogą być noszone na dwa sposoby: przez uszy i za głową.

Może poradzić sobie z upuszczeniem.

Nie musisz się martwić, że zrzucisz swoją maskę UVMask. To dlatego, że twarda przednia powłoka jest odporna na upadek i zadrapania. Więc nawet jeśli jesteś trochę podatny na wypadki, nadal możesz być pewien, że Sterile-Vortex będzie działać prawidłowo. Tej maski UV-C można używać również w deszczu, ponieważ posiada ona certyfikat IP54. A jeśli chodzi o baterie, dwie baterie Li-Po o pojemności 1200 mAh zapewniają wystarczającą moc do sześciu godzin ciągłej pracy. Dzięki szybko ładującemu się portowi USB-C, maska będzie gotowa do ponownego użycia w mniej niż 90 minut.

Jeśli szukasz maski, która robi to wszystko (a nie jesteśmy wszyscy?), ta maska oczyszczająca UV-C to właśnie ona. Oczyszcza powietrze, które wdychasz i wydychasz w czasie rzeczywistym. To całkiem imponujący gadżet. Chroni cię również przed lotnymi związkami organicznymi, alergenami, pyłem i innymi. Jako mieszkaniec miasta, wiem, jaką maskę dodaję do mojej listy życzeń EDC.