Piękny, dobrze zaprojektowany pierścionek może być tylko dodatkiem, którego potrzebujesz, aby powiązać swój strój lub nadać mu styl. Jeszcze lepiej, jeśli pierścionek ten jest wykonany w unikalny sposób z bardzo trwałego materiału, jakim są pierścionki Oracle. Te tytanowe pierścionki mają nowoczesny design i są dostępne w różnych kolorach. Co najlepsze, ich kolor jest uzyskiwany przez prąd elektryczny. Poważnie.

Jeśli nosisz biżuterię, nie chcesz założyć żadnego pierścionka na palec. Jeśli nosisz biżuterię, nie chcesz, aby posiadane przez Ciebie akcesoria były tak samo ekscytujące i wyjątkowe jak Ty. Dlatego kupujesz coś tylko wtedy, gdy do Ciebie przemawia; gdy uderza w akord głębszy niż wartość nominalna. Te unikalne tytanowe pierścienie to właśnie to. Są one jedynym w swoim rodzaju, a jednocześnie prostym dodatkiem, który na pewno Cię wyróżni.

Stworzone przez prawdziwego miłośnika mody, Oracle Colorful Titanium Rings, tak jak ich nazwa wskazuje, są wykonane z tytanu. A dla urozmaicenia kolorów, zostały anodowane. Oznacza to, że zostały poddane procesowi elektrochemicznemu, który sprawia, że zewnętrzne elementy dekoracyjne są odporne na korozję. Na razie pierścienie są dostępne w szerokościach 9 mm i 5 mm. Oba rozmiary mają fazowane krawędzie dla zapewnienia komfortu i stylu.

Dlaczego warto wybrać tytan dla materiału biżuteryjnego?

Według strony Kickstarter kreatora, tytan ma wiele zalet jako materiał biżuteryjny. W przeciwieństwie do srebra i złota, tytan jest hipoalergiczny. Więc nawet jeśli masz wrażliwą skórę, nadal możesz nosić te tytanowe pierścionki. Ponadto, jako materiał, tytan jest antybakteryjny, więc patogeneza z Twoich rąk nie będą w stanie przenieść się na tę nowoczesną opcję biżuterii. Wreszcie, tytan jest niezwykle trwałym materiałem. Z tego pierścionka będziesz mógł korzystać przez lata, co pozwoli Ci prowadzić aktywny tryb życia.

Po co wybierać pierścienie anodyzowane?

Wspomniałem już wcześniej, że te pierścienie otrzymują swoje kolory w procesie zwanym anodowaniem. Aby jednak zagłębić się w szczegóły, anodowanie jest procesem barwienia metalu poprzez umieszczenie go w specjalnej łaźni wodnej i doprowadzenie do określonego napięcia. Różne napięcia dają w rezultacie szereg pięknych, metalicznych kolorów. W ten sposób, w procesie dekorowania nie używa się żadnych barwników ani szkodliwych substancji chemicznych. Cały proces wymaga jedynie zasilania elektrycznego. System kąpieli wodnej nadaje się do wielokrotnego użytku, co jeszcze bardziej ogranicza ilość odpadów.

Jakie kolory są dostępne?

Proces anodowania daje w efekcie tęczę unikalnego wyboru kolorów dla tych tytanowych pierścieni. Obecnie można wybierać spośród Teal, Ice Blue, Blue, Purple, Indigo, Bronze, Gold i Titanium. Nosząc te pierścienie poczujesz się dumny wiedząc, że nie zostały one poddane typowemu procesowi koloryzacji. Zostały zabarwione przez elektryczność. Teraz to jest konwersacyjny kawałek biżuterii i odważny projekt.

W jakich stylach pojawiają się dzwonki Oracle?

Oracle oferuje pierścienie w dwóch stylach: 9 mm i 5 mm szerokości. Wersja 9 mm jest doskonała dla użytkowników, którzy lubią odważnie prezentować swoją biżuterię. A opcja 5 mm jest przeznaczona dla osób, które chcą mieć cieńsze opaski lub chcą łączyć wiele kolorów.

Jak są wykonane te nowoczesne pierścionki?

Każdy z tych tytanowych pierścieni przechodzi staranny proces produkcyjny. Po pierwsze, są cięte na tokarce. Następnie są fazowane i dopasowywane do. Następnie są odtłaczane, czyszczone i polerowane przy użyciu środka do czyszczenia hipersonicznego. Na koniec poddawane są procesowi anodowania. Każdy etap produkcji pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności i jakości.

Co to jest reanodowanie?

Prawdą jest, że przez długi okres czasu przy dużym zużyciu, efekty anodowania tych tytanowych pierścieni mogą się ścierać, a pierścienie mogą wyglądać jak polerowane pierścienie tytanowe. Dlatego firma oferuje jednorazowe, bezpłatne ponowne anodowanie pierścienia do dwóch lat po jego zakupie. Zapewnią mu również czystość.

Pierścienie Oracle to trwałe, kolorowe pierścienie, które tworzą piękne, długotrwałe oświadczenie za każdym razem, gdy je nosisz. Co najlepsze, kolorystyka tych tytanowych pierścionków jest naprawdę wyjątkowa. Ile sztuk biżuterii uzyskuje swój kolor w wyniku porażenia prądem elektrycznym? Nie bardzo wiele. Pierścionki Oracle to doskonały prezent dla fashionistki w Twoim życiu lub specjalna gratka dla Ciebie. Wiem, jaki fajny dodatek dodaję w tym roku do mojej wakacyjnej listy zakupów.