Realme jest firmą, o której można było ostatnio wiele usłyszeć. Wynika to z faktu, że firma ta zaznaczyła swoją obecność w branży w bardzo krótkim okresie czasu. Realme, spółka utworzona w ramach BBK Electronics, stała się teraz również niezależnym podmiotem. W najnowszych wiadomościach dotyczących Realme, firma weszła na scenę, aby uruchomić swój najnowszy smartphone o nazwie Realme 5i. Jednak ciekawostką związaną z tym wprowadzeniem był teaser własnego zespołu fitness Realme.

Madhav Seth, CEO Realme, dokuczał zespołowi Realme fitness na żywo na scenie, którą spodziewamy się zobaczyć przed końcem pierwszego kwartału 2020 roku. To nie pierwszy raz, kiedy Realme drażni się z czymś, co ma zamiar wypuścić na rynek, skoro już widzieliśmy to z Realme Buds Air. Interesującą częścią tego teasera jest to, że zespół ma mieć kształt prostokąta, jak inne zespoły fitness z Xiaomi i Honoru. Ponadto, dwuletnia marka po raz kolejny zapożyczyła ikonę żółtego koloru ze swojego logo, które stało się znakiem firmowym produktów Realme. Co prawda, ten nowy kolor wygląda trochę niezręcznie jak na zespół fitness.

W zeszłym roku Realme ogłosił, że w pierwszej połowie 2020 roku założy własny zespół fitness i ten teaser sugeruje, że premiera może nastąpić wcześniej niż się spodziewano. To nie wszystko, oczekuje się, że w tym roku pojawi się smartfon wraz z niektórymi produktami IoT. W tej chwili nie mamy żadnych szczegółów dotyczących ceny tego zespołu fitness, więc będziemy musieli poczekać na oficjalne słowo od Realme.