Spójrzmy prawdzie w oczy, smartfony to brudne małe urządzenia. Ale jak można utrzymać telefon w czystości, nie uciekając się do chemikaliów uszkadzających sprzęt? Sprawdź naklejkę Sanitzer Sticker UVLyzer Smartphone. Ta naklejka odkażająca emituje światło UV-C, aby raz na zawsze zniszczyć wirusy i bakterie w Twoim telefonie, dzięki czemu możesz używać telefonu ile chcesz, bez obaw.

Wolałbyś nie myśleć o tych wszystkich mikroorganizmach, które pokrywają zewnętrzną część twojego smartfonu. Ale wiesz, że one tam są, powiedzmy sobie szczerze, że nie zawsze jest możliwe umycie rąk lub wytarcie ekranu środkiem antyseptycznym zanim to zrobisz. Producenci naklejek UVLyzer Smartphone Sanitizer Sticker rozumieją to. Nie tylko ładna kalkomania, ta naklejka rzeczywiście wykorzystuje silne UV-C bakteriobójcze lampy LED do wydmuchiwania 99,9% wirusów i bakterii.

Ciągłe kupowanie chusteczek dezynfekcyjnych do telefonu jest kosztowne. A ty w ogóle chcesz? Mydło i środki dezynfekujące mogą z czasem zniszczyć powłokę twojego ekranu. Światło UV-C jest jednak wolne od substancji chemicznych i zostało udowodnione, że jest skuteczne w zabijaniu grypy i zarazków przenoszonych drogą powietrzną. Ten gadżet, w formie naklejki z czterema fioletowymi światłami na górze, przylega do tylnej części telefonu i zaczyna działać, gdy tylko go włączysz. Więc za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, można utrzymać telefon w czystości przez cały czas.

Jak to działa?

Masz dość używania chusteczek dezynfekujących, które szybko się wyczerpują i zawsze wydają się być suche, jeśli nie zamkniesz ich całkowicie? Lizak UVLyzer jest super łatwy i wygodny w użyciu. Wystarczy odkleić podkładkę, przykleić ją z tyłu telefonu lub innej płaskiej, czystej powierzchni i włączyć zasilanie. Natychmiast rozpoczyna sterylizację telefonu. Ta naklejka odkażająca jest jak niekończący się pakiet chusteczek higienicznych Lysol przymocowany do tylnej części telefonu. Tylko, że nie będziesz co tydzień wydawać pieniędzy na produkty do czyszczenia telefonu ani wyrzucać chusteczek w plastikowym pojemniku do środowiska.

Dlaczego jako środka dezynfekującego używa się światła UV-C?

W ostatnich miesiącach wiele słyszeliśmy o mocy dezynfekującej światła UV-C, ale dlaczego jest ono tak skuteczne? Według strony Indiegogogo firmy, światło UV-C to długość fali światła, która spada od 200 do 280nm, co jest bakteriobójcze. Oznacza to, że światło do niszczenia DNA bakterii i wirusów, eliminując je z każdej powierzchni, na której świeci światło UV-C. Ta naklejka odkażająca emituje światło UV-C o długości fali 270nm. Jest więc dobrze wyposażona, aby umieścić na niej wszystkie mikroorganizmy, które mogą wywołać chorobę.

Czy dziesięć gadżetów UV-C jest bezpieczne?

Podczas gdy pomysł naklejki sanitarnej, która emituje światło UV-C w całym telefonie brzmi doskonale, samo światło może być niebezpieczne dla ludzkiej skóry i oczu. Z tego powodu, UVLyzer posiada inteligentną technologię czujników. Funkcja ta automatycznie wyłącza UVLyzer, gdy jest skierowany do góry, dzięki czemu światło nigdy nie dociera do oczu i skóry. Jest to wbudowany mechanizm zabezpieczający, który pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet światła UV-C bez żadnych potencjalnych szkód.

Co jeszcze można czyścić tym mobilnym środkiem dezynfekującym UV-C?

Oprócz smartfonu możesz użyć tej naklejki do czyszczenia innych codziennych powierzchni, takich jak naczynia restauracyjne, stoliki na tace na samoloty, klawiatury, laptopy, skrzynki wysyłkowe, biurko stojące, stoły, podłokietniki krzeseł i wiele innych. Lyzer UVLyzer ma naprawdę nieograniczony potencjał sterylizacyjny, więc jeśli jest płaski i można na nim świecić światłem, ta naklejka odkażająca może go wyczyścić.

Czy można spersonalizować do akcesorium telefonicznego?

Na pewno możesz. Na stronie UVLyzer's Indiegogogogo znajduje się obecnie dziewięć różnych wzorów naklejek, z których możesz wybrać, aby pokazać swój styl. Od piłki nożnej po flagę amerykańską, od eleganckiego czarnego wzoru po firmowy fiolet elektryczny, to ty decydujesz, jak chcesz spersonalizować swój smartfon.

O jakich innych spekulacjach powinienem wiedzieć?

Ładowarka UVLyzer ładuje się przez USB-C, tak jak większość smartfonów, więc nie będziesz musiał szukać osobnej ładowarki za każdym razem, gdy będziesz chciał dać jej trochę soku. Możesz po prostu użyć swojej ładowarki do smartfonów. Ten gadżet potrzebuje około czterech godzin, aby osiągnąć pełne naładowanie. Ponadto, bateria ma tylko 3,5 mm grubości, więc nie będzie dodawać niepotrzebnej objętości do Twojego telefonu.

Naklejka odkażająca UVLyzer to bezproblemowy sposób na utrzymanie telefonu w stanie wolnym od wirusów i bakterii przez cały czas. Wystarczy przykleić ją na telefonie i wcisnąć na miejsce. Eliminuje to konieczność ciągłego kupowania chusteczek antybakteryjnych, które są szkodliwe dla środowiska, a to jest coś, z czym każdy może czuć się dobrze. Jest to akcesorium do telefonu, które całkowicie bym kupił i podoba mi się fakt, że istnieje kilka opcji projektowych do wyboru.