Mierzysz ten ostatni, malutki kawałek materiału na prototypową aplikę kostiumu baletowego. Chcesz wiedzieć, ile materiału będziesz potrzebował na jeszcze dwadzieścia kolejnych tutusów. Ale krzywizny apletu są skomplikowane, a miarka nie może owinąć wszystkich jego krawędzi. Czas jeszcze raz oszacować. A może jest? Czyż nie byłoby wspaniale, gdyby było coś, co mogłoby zdjąć z twoich wymiarów krawieckich lub stolarskich zgadywanki? Coś, co powiedziałoby ci dokładnie, ile materiału potrzebujesz, a nie tylko szacunek?

Teraz jest z ROLLOVĄ, cyfrową linijką toczną. Innowacyjna linijka, która przetacza się przez dowolny obiekt, materiał lub powierzchnię, ROLLOVA pozwoli Ci łatwo i szybko zmierzyć każdą krzywiznę i niewygodną powierzchnię. Dzięki temu nie musisz już martwić się o to, czy materiał jest zbyt wąski, czy zbyt mały. Dzięki temu urządzeniu wiesz dokładnie, jak wiele z tego wszystkiego potrzebujesz. Nadszedł czas, aby odłożyć na półkę tradycyjną linijkę i słabą linijkę taśmową. ROLLOVA pomoże ci zmierzyć każdą powierzchnię, lepiej. Jest to również stylowe, przenośne akcesorium robocze.

Jak działa ROLLOVA?

ROLLOVA zapewnia dokładność pomiaru na opuszkach palców. Jest to cyfrowa linijka, która opiera się na ultra stabilnej technologii do pomiaru powierzchni podczas walcowania urządzenia. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowo dokładnych wyników, które pomogą Ci zrealizować Twój projekt już za pierwszym razem. W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie, w którym oczekiwania są coraz większe, ROLLOVA da Ci pewność, że Twoja praca jest na najwyższym poziomie.

Łatwa w użyciu linijka rolkowa

Choć to, co robi, brzmi skomplikowanie, ta cyfrowa linijka jest łatwa i intuicyjna w obsłudze. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk z tyłu urządzenia i przetoczyć linijkę ROLLOVA po powierzchni, którą chcesz zmierzyć. Podczas toczenia, ROLLOVA tworzy i zapisuje pomiary punktowe. W ten sposób nie musisz już walczyć z kołyszącą się taśmą aluminiową przy pomiarze parapetu.

Do użytku domowego nie będziesz musiał prosić dzieci ani współmałżonka o pomoc w przytrzymaniu miarki taśmowej, podczas gdy ty będziesz mierzyć do zasłon. ROLLOVA umożliwia wykonywanie pomiarów na każdej powierzchni i z każdego materiału jedną ręką. Co więcej, w odróżnieniu od aluminiowej linijki taśmowej, ROLLOVA nie pstryknie palcem, jeśli cofniesz ją zbyt szybko. To dlatego, że z tą cyfrową linijką do toczenia nie ma co chować.

Łatwo mierzyć promienie lub średnice

Nie pamiętasz tego wzoru na obliczenie promienia z klasy geometrii? Nie ma się czym martwić. ROLLOVA potrafi poradzić sobie z promieniami i średnicami. Wystarczy kliknąć na koło raz, aby zmierzyć promień i dwa razy, aby dodać średnicę. Trzy kliknięcia powodują powrót linijki do normalnego trybu pracy. Nigdy nie było szybsze znalezienie średnicy porcelanowej filiżanki, którą robisz, czy stolika do kawy, który budujesz.

ROLLOVA mierzy w każdej jednostce

Potrzebujesz zmierzyć swój produkt w centymetrach, aby wysłać go do Europy? Ta cyfrowa linijka rolkowa umożliwia łatwe przełączanie między jednostkami metrycznymi i calowymi. Naciśnij dwukrotnie główny przycisk z tyłu urządzenia, aby uzyskać dostęp do ustawień, a następnie obróć kółko, aby wybrać cale (w trybie ułamkowym lub dziesiętnym) i centymetry. Tak więc będziesz w stanie zapewnić dokładne pomiary dla każdego klienta, bez względu na to, gdzie na świecie mieszkają. Nie będziesz też musiał zatrzymywać pracy, aby przeliczyć na wymiary, których nie rozumiesz. Dzięki tej obrotowej linijce będziesz miał w ręku urządzenie gotowe do dokonania zmiany po naciśnięciu przycisku.

Cyfrowa linijka, która zapisuje Twoje dotychczasowe pomiary.

Jak długi był ten stół, który wczoraj mierzyłeś? Dzięki ROLLOVIE możesz szybko i łatwo uzyskać dostęp do wymiarów, które wcześniej mierzyłeś. Wystarczy dwukrotnie kliknąć przycisk główny, uzyskać dostęp do ustawień i obrócić kółkiem, aby znaleźć zapisany pomiar. Urządzenie może pomieścić do 99 zapisanych pomiarów. Nie musisz więc przeglądać zapisanych notatek ani przeszukiwać smartfona w poszukiwaniu tych numerów, które nagrałeś wczoraj czy nawet w zeszłym tygodniu. ROLLOVA zapisze Twoją pracę pomiarową.

Podróżuj gdziekolwiek z ROLLOVĄ

Ta cyfrowa linijka zwijana z łatwością mieści się w kieszeni lub torbie roboczej, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą wszędzie. Wykonana ze stali nierdzewnej i charakteryzująca się nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem, ROLLOVA to doskonały gadżet dla kreatywnych profesjonalistów i hobbystów. Zaimponujesz klientom i będziesz czuł się fajnie wnosząc tę cyfrową linijkę do swojego kolejnego projektu na miejscu. ROLLOVA jest również dostępna w eleganckim skórzanym etui, które chroni ją przed kurzem i zarysowaniami. Wygląda również profesjonalnie.

Wyobraź sobie edycję 18K

Podoba ci się, że twoje gadżety robocze są po stronie fanów? Korzystanie z wysokiej jakości narzędzi ma sens, gdy pracujesz z wysoko postawionymi klientami lub innymi, którym chcesz zaimponować. Limitowana, 18-karatowa, pozłacana edycja ROLLOVA daje Ci to. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem i funkcjonalnością. Wyrafinowana wersja zwykłej ROLLOVY, 18-karatowa edycja, to idealny prezent dla profesjonalisty artystycznego. Jest to dodatek do pracy, z którego każdy byłby dumny na co dzień.

To, co kochamy w ROLLOVIE

Uwielbiamy, gdy ta cyfrowa linijka rolkowa ma konstrukcję koła, która pozwala szybko i dokładnie zmierzyć krzywe i inne skomplikowane kształty. Wyeliminuje to stres związany z pomiarami i pozwoli profesjonalistom i hobbystom skupić się na najprzyjemniejszej części ich pracy, na stronie kreatywnej.

To, co chcielibyśmy zobaczyć

W chwili obecnej ROLLOVA może mierzyć obiekty o rozmiarach do 99,99 cala lub 8,33 stopy, co jest godne szacunku. Ale ponieważ jest to cyfrowa linijka, trzeba się zastanawiać, co powstrzymuje urządzenie przed mierzeniem długości dowolnej wielkości? Ponadto, urządzenie może zaoszczędzić do 99 pomiarów, co znowu jest więcej niż przyzwoite. Ale dlaczego nie pójść na całość i zaoszczędzić 100 lub więcej pomiarów?