Magazyn Forbes przeprowadził w tym roku badanie dotyczące nowej normy pracy w domu i jej wpływu, wyniki są zaskakujące, ale dość pozytywne. Forbes wspomniał, że nowa ankieta pokazuje 47% wzrost wydajności pracowników, a jednym z głównych powodów jest komfort zakładania biura domowego ze spersonalizowanymi akcesoriami i gadżetami, można swobodnie wybierać wszystko, od krzesła po sprzęt połączeniowy, który jest oparty na ich własnym wyborze. Aby pomóc Ci dalej w tej samej kwestii, ALOGIC wprowadził jeden z najlepszych banków zasilania, USB-C Power Bank Ultimate o pojemności 27 000 mAh, może on łączyć 4 urządzenia jednocześnie, pomagając Ci z łatwością skonfigurować swoje własne mini biuro.

Jednym z problemów, których zawsze mamy nadzieję uniknąć podczas pracy, są niespodziewane przerwy w dostawie prądu. ALOGIC 27,000mAh Power Bank Ultimate przydaje się w tym czasie, pozwala na jednoczesne podłączenie 4 urządzeń, z 2 portami USB-A zapewniającymi zasilanie 15W każdy, portem USB-C zapewniającym zasilanie 60W oraz dodatkowo 10W ładowaniem bezprzewodowym dla urządzeń z funkcją Qi-.
Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że możesz teraz dzielić się bankiem zasilania z członkami rodziny, tworząc doskonały pomysł na swoje mini biuro, wystarczy podłączyć dwa porty dla laptopa do wymaganej wtyczki USB-A lub USB-C i szybko naładować laptopa, można nawet dodać telefony komórkowe, aby naładować bezprzewodowy pad. Czyż nie jest to idealna sytuacja do stworzenia wspólnego miejsca pracy z członkami rodziny.

Kolejną zaletą banku zasilania jest to, że jest on niezwykle kompaktowy i przenośny, dzięki czemu w każdej chwili, jeśli chcesz zmienić miejsce w swoim biurze domowym na proste, można to zrobić z największą łatwością, pracując w salonie lub odpoczywając w sypialni, a nawet pracując przy stole jadalnym, wszystko staje się możliwe dzięki 27K Power Bank.
Ponieważ urządzenie jest niezwykle przenośne, można je zamontować w torbie na laptopa i łatwo przenosić, więc nawet gdy podróż zostanie wznowiona i trzeba będzie pracować w podróży, bank zasilania może się przydać. Ponieważ jest on zatwierdzony przez linie lotnicze, pozwala na pracę podczas długich lotów.

Kolejną zaletą banku zasilania jest możliwość szybkiego ładowania zarówno urządzeń USB-A, jak i USB-C, generuje on 60W mocy wyjściowej USB-C i 15W mocy wyjściowej w urządzeniach z interfejsem USB-A.

Power Bank jest również estetyczny, ma elegancki futurystyczny wygląd i jest wyposażony w biały, jasny wyświetlacz LCD, który wskazuje aktualną pojemność baterii, jest wyświetlany w wartości liczbowej, która zapewnia dokładność ładowania.

Dodatkowo spełnia i przewyższa wszystkie międzynarodowe standardy regulacyjne, ponieważ Power Bank jest wyposażony w zabezpieczenia MCU, w tym wysokotemperaturowe i zaawansowane środki bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz być spokojny o takie kwestie jak: zwarcie, nadprąd, zabezpieczenie niskiego napięcia, przepięcie, nadmierne ładowanie i mechanizm zabezpieczający przed rozładowaniem.

Podsumowując, ALOGIC 27K Power Bank Ultimate działa jako doskonała inwestycja do skonfigurowania Twojego mini biura w domu i dzielenia się połączeniami z wieloma urządzeniami.