Potrzebujesz oczyszczacza powietrza, ale typowe urządzenia oferują estetykę, która może kolidować z wyglądem Twojego domu. Dlatego właśnie będziesz chciał sprawdzić ten wspaniały, nowoczesny oczyszczacz powietrza Löv. Inspiracją dla projektu tego oczyszczacza powietrza są naturalne liście, kamienie i faliste wzgórza, co daje kompaktowy, funkcjonalny produkt, który wygląda świetnie w każdej przestrzeni.

Czyste powietrze to coś, czego każdy chce w domu. Przecież twój dom to miejsce, w którym jesz, śpisz, oglądasz Netflix, i te dni pracy. Troska o jakość powietrza w domu ma sens, ponieważ w dużym mieście może ono być tak samo kiepskie jak na zewnątrz. To niewygodna myśl. I z tego powodu, potrzebujesz oczyszczacza powietrza w domu.

Niestety, większość oczyszczaczy powietrza może być nieporęcznymi, brzydkimi maszynami, które choć są użyteczne, wyglądają dość nieestetycznie przy regale na książki w stylu nordyckim. Ale nie musisz niszczyć tego nowoczesnego, przytulnego wyglądu, do którego zmierzasz. Sprawdź nowoczesne oczyszczacze powietrza Löv, aby znaleźć doskonałe rozwiązanie.

Ten oczyszczacz powietrza różni się od tych, które można znaleźć w sklepie z narzędziami. Ten kompaktowy gadżet o wyglądzie inspirowanym kamyki, liście i faliste wzgórza jest pięknym, funkcjonalnym dodatkiem do domu. A ponieważ możesz go powiesić na ścianie lub podeprzeć jak sztalugę, jest to małe dostosowujące się urządzenie, które jest gotowe do zmiany, kiedy tylko tego potrzebujesz. Ponieważ Twoje życie nie pozostaje takie samo, a urządzenia, które kupujesz, powinny być w stanie zmienić się razem z Tobą.

Powieś ten smukły oczyszczacz na ścianie.

Większość oczyszczaczy powietrza to nieporęczne urządzenia, które sprawiają, że Twój salon wygląda na zagracony. Albo zajmują cenną przestrzeń, jak obszar, w którym można umieścić roślinę doniczkową lub inteligentne gadżety dla dzieci, aby utrzymać swoje maluchy zajęte. Dlatego projektanci Löv stworzyli ten produkt o grubości zaledwie ośmiu centymetrów. Osiągnęli ten kształt poprzez unowocześnienie wentylatorów i włączenie 12 małych wraz z wewnętrzną ramą oczyszczacza. Daje to płaski, cienki kształt, który można powiesić na ścianie. Jak bardzo jest to zgrabne?

Wybierz jedną z czterech możliwych do dostosowania pozycji

Kiedy stajesz się właścicielem domu, szybko zdajesz sobie sprawę, że potrzeby Twojej przestrzeni zmieniają się z roku na rok. Z tego powodu najlepsze domy i urządzenia dostosowują się do Twoich wymagań. A ten nowoczesny oczyszczacz powietrza robi właśnie to. Jego smukły kształt pozwala na pracę w czterech pozycjach: pionowej wiszącej ściany, poziomej wiszącej ściany, pionowej stojącej i poziomej stojącej.

Pozycje wiszące sprawiają, że urządzenie wygląda jak fantazyjny, artystyczny głośnik. Na pewno nie jest to oczyszczacz powietrza. Jeśli chodzi o opcje stojące, wystarczy wcisnąć przycisk na kołysce, a Löv będzie wyglądał jak obraz podparty na sztaludze. Umieść go na komodzie lub stole wejściowym, aby dodać mu miękkiej atmosfery i wytworzyć przefiltrowane powietrze. Bez względu na to, jak zmieniają się Twoje potrzeby czy wystrój domu, ten oczyszczacz powietrza znajdzie się właśnie tam, wyglądając stylowo gdziekolwiek i jakkolwiek go postawisz.

Wypełnij swój dom czystym powietrzem

Oczyszczacz powietrza to nie tylko wygląd. Wiemy, że chcesz mieć urządzenie, które utrzyma twoje powietrze w czystości. Nie martw się, Löv też zaznacza to pudełko. Ten gadżet jest wyposażony w filtr wstępny, który usuwa włosy i kurz; filtr HEPA do usuwania drobnych cząsteczek, takich jak bakterie, pyłki i inne alergeny; oraz filtr węglowy do zapachów, So2, No2, toluenu i formaldehydu. W sumie, ten nowoczesny oczyszczacz powietrza emituje jeden metr sześcienny (1,3 metra sześciennego) czystego powietrza w ciągu zaledwie dziesięciu minut.

Zwróć uwagę na jakość powietrza w Twoim domu.

Filtry pracują z czujnikiem, który mierzy drobne cząstki. Jest on tak dokładny jak profesjonalny monitor jakości powietrza. Wyświetla on stężenie drobnych cząsteczek w kolorze, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć jakość powietrza w Twoim domu. Jeśli chcesz, możesz również oglądać wyświetlacz w poziomie.

Wybierz jeden z dwóch pięknych kolorów

Podczas gdy standardowe oczyszczacze powietrza mają zazwyczaj czarne lub białe kolory, Löv dostępny jest w pięknych odcieniach Cream White i Knit Grey, które dodadzą ciepła i stylu każdemu pomieszczeniu. Löv Stylish Air Purifier on a Wall as a DrawingŻądamy dobrej jakości powietrza w domu, ale nie oznacza to, że musisz inwestować w produkt, który nie podoba Ci się estetycznie. Löv jest doskonałym przykładem tego, co może się zdarzyć, gdy design spotyka się z funkcjonalnością. Ponieważ obecnie remontuję dom w mieście, wiem, jaki oczyszczacz powietrza umieszczam na swojej liście. To jest gadżet, który będzie dobrze wyglądał, niezależnie od tego, gdzie go umieścisz. I wykonuje ważną pracę: oczyszcza twoje powietrze.