Październik jest tuż za rogiem i, przy odrobinie szczęścia, sporty jesienne będą gotowe i działać, też. Przygotuj się na nowy sezon z OmniView Sports GameChangr all-sports smart remote. Ten gadżet jest jak RedZone NFL tylko, że obejmuje każdy sport, a nie tylko w niedzielę. Zobacz każdy touchdown i ekscytującą grę, bez względu na sport, z tym pilotem zmieniającym grę.

Upadek to pracowity czas dla fanów sportu. Masz World-Series, początek serii NHL i NBA, a także NFL, za którym musisz nadążyć. Choć chętnie usiądziesz i obejrzysz każdy mecz, wiesz, że jest to prawie niemożliwe. Nie przy twojej pracy na podwórku. Więc jak możesz się upewnić, że nigdy nie przegapisz żadnego meczu? Biorąc pod uwagę wskazówki z RedZone NFL, twórcy OmniView Sports GameChangr all-sports smart remote opracowali urządzenie, które będzie stale śledzić swoje ulubione drużyny, zawodników i sport, upewniając się, że złapiesz każdy home run, kosz, bramkę i więcej.

Nigdy nie byłeś w stanie wygodniej oglądać sportu. Do tej pory popularne aplikacje sportowe dostarczały Ci treści, na których dostarczanie były licencjonowane. Nie dają one jednak możliwości przełączenia się na inny kanał nadawczy w celu uzyskania pełniejszego obrazu gry. Ten inteligentny pilot do obsługi wszystkich sportów śledzi jednak Twoje zespoły fantasy sportowe, zakłady sportowe, ulubione drużyny i zawodników. Następnie urządzenie łączy te informacje z platformą do nauki maszynowej, aby przewidywać ekscytujące mecze, zanim do nich dojdzie, i informuje o nadchodzących ekscytujących meczach. To brzmi niewiarygodnie, prawda? Ale ktoś to wymyślił.

Spersonalizuj swoje doświadczenie w oglądaniu sportu

W skrócie, GameChangr zmienia Twój smartfon w uniwersalnego pilota do wszystkich sportów, pozwalając Ci zintegrować swoje fantastyczne sporty i zakłady w jednej aplikacji, YourZone. Z aplikacją powiadomień predictive play, GameChangr zabiera Cię do każdej gry, zanim najlepsze części się zdarzy. To jest całkiem fantastyczny gadżet. To tak, jakby Twój telefon mógł patrzeć w przyszłość i automatycznie przenosił Cię na kanał, na którym Twoja ulubiona drużyna piłkarska ma zamiar zdobyć przyłożenie. Dzięki temu nie musisz już przełączać się między kanałami, aby oglądać mecze, które odbywają się jednocześnie. Ten inteligentny, sportowy pilot zdalnego sterowania pozwala śledzić wszystko na raz.

Monitoruj swoje ulubione drużyny i zawodników 24/7

W przeciwieństwie do NFL RedZone, który śledzi piłkę nożną tylko w niedziele, ten gadżet monitoruje drużyny i zawodników, których wolisz, o każdej godzinie każdego dnia. Wyobraź sobie, że jesteś powiadamiany za każdym razem, gdy Twój ulubiony hokeista ma zamiar strzelić gola. Inne wspaniałe funkcje tego urządzenia to Play-by-Play, box scores i GameCast dla wszystkich gier. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział o swoich drużynach, nawet jeśli przegapiłeś relację w telewizji.

Ciesz się łatwą konfiguracją

Pomyślałbyś, że aplikacja do nauki maszynowej będzie miała konfigurację, która jest czasochłonna i skomplikowana. To nie jest tak z GameChangr. Po prostu wybierz swój ulubiony sport do naśladowania i oglądania, połącz aplikację YourZone z inteligentnym pilotem GameChangr i podłącz swoich dostawców usług transmisji strumieniowej. Następnie podłącz swoje ligi fantasy i książki sportowe. Na koniec zarejestruj się na swojej ulubionej platformie i włącz alerty predykcyjne. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo dostosować się do każdej gry na raz.

Bądź na bieżąco ze swoimi ligami fantasy i zakładami.

Wspomniałem wcześniej o możliwości włączenia do gry swoich lig fantasy i zakładów. Aby zagłębić się głębiej, ten inteligentny pilot do gier all-sports automatycznie utrzyma Cię na szczycie Twoich fantasy graczy i zakładów sportowych, ponieważ pozwala Ci zarządzać wszystkim w jednym miejscu. Kiedy inwestujesz w drużynę, stawka jest o wiele wyższa, a wynalazcy tego gadżetu to rozumieją. Ponadto, ekscytujące wskaźniki zakładów wysyłają Ci ostrzeżenia wyprzedzające dla gier opartych na postawionych przez Ciebie zakładach lub mogą dać Ci znać o możliwościach zakładów.

Powiedz "do widzenia" FOMO

Tak, strach przed zaginięciem. To prawdziwa rzecz, zwłaszcza jeśli Twoi przyjaciele złapali ten koszyk, który przegapiłeś, bo oglądałeś inny, równie ważny mecz. Ale dzięki predykcyjnym alertom aplikacji YourZone, GameChangr dostroi Twój telewizor do najbardziej ekscytującego meczu do oglądania. Jeśli więc oglądasz mecz Steelers, ale coś dzieje się z drużyną baseballową, którą lubisz w innym stanie, otrzymasz powiadomienie bezpośrednio na telefonie, iPadzie lub innym urządzeniu.

OmniView GameChanger all-sports smart remote jest doskonałą opcją dla kibiców, którzy są zainteresowani wieloma sportami. Umożliwia on oglądanie najlepszych części wszystkich ulubionych gier, kiedy tylko się pojawią i bez względu na sport, ponieważ miłośnicy sportu rzadko mają tylko jeden ulubiony sport. Dzięki temu pilotowi sportowemu nie będziesz musiał przełączać się z powrotem między telefonem a telewizorem, gdy zdarzy się ekscytująca gra. Aplikacja może to zrobić za Ciebie. Ten gadżet to świetny prezent dla każdego fana i sprawia, że oglądanie sportu staje się dla Ciebie przyjemniejsze.