Kiedy patrzysz na swój schludny, przycięty trawnik, czujesz pewne poczucie dumy. To najlepsze podwórko w okolicy. Jednak koszenie go co tydzień, a czasem nawet dwa razy w tygodniu, może być kłopotliwe, zwłaszcza jeśli masz napięty plan pracy. Dlatego powinieneś sprawdzić autonomicznego robota trawnikowego Toadi. Utrzyma ona Twój trawnik w najlepszej kondycji, a Ty się zrelaksujesz i naładujesz.

Oh, sobota rano. Dzień, w którym możesz wstać w wolnej chwili i napić się kawy, przeglądając wiadomości i oglądając trendy na YouTube. Chyba że - oczywiście - będziesz musiał skosić trawę. Bo wiesz, że to jest zadanie, które najlepiej wykonać w połowie rana, gdy rosa wyschnie i słońce będzie wyżej na niebie. Ale idzie twój leniwy weekendowy poranek. A może to robi? Z takim robotem trawnikowym jak Toadi, może uda ci się odzyskać wszystkie swoje sobotnie poranki.

Na pierwszy rzut oka Toadi wygląda jak zabawkowy monster truck z ciężkimi przednimi kołami i zewnętrzną powłoką. A jej cyfrowe oczy, które zmieniają się w zależności od tego, co chce przekazać, czynią jej wygląd ludzkim i przyjaznym. Jej projekt czerpie jednak kilka wskazówek z oryginalnych postaci z Gwiezdnych Wojen z opcjami Leia White, Solo Silver i C3PO Gold. Ropucha jest tak samo kochana jak te postacie, ale jest o wiele bardziej praktyczna w użyciu na Ziemi w 2020 roku. I podnosi poprzeczkę w kwestii tego, co może zrobić robot trawnikowy. To dlatego, że nie tylko łączy się z aplikacją na smartfony, ale także szczyci się inteligencją SI.

Utrzymaj trawę z pomocą AI

Jasne, wszyscy widzieliśmy autonomiczne kosiarki, a może ty już je masz. Większość kosiarek-robotów wymaga jednak sporo konfiguracji, aby działać poprawnie, a może nawet trzeba będzie zainstalować paskudny przewód obwodowy, aby utrzymać maszynę w swojej strefie. Albo może być konieczne podłączenie do niewiarygodnego systemu GPS. Ropucha sprawia jednak, że wszystkie te rzeczy są zbędne. To dlatego, że jest wyposażona w kamerę 4K i sztuczną inteligencję, które pozwalają jej samodzielnie poruszać się po Twoim podwórku. Według firmy, ta robota trawnikowa widzi i uczy się poruszać po twoim terenie - tak jak ty.

Utrzymuj swój trawnik w czystości i porządku, niezależnie od ukształtowania terenu.

Myślisz, że maszyna nie jest w stanie odtworzyć ludzkiego trawnika? Pomyślcie jeszcze raz. Nie ma wątpliwości, że jesteś królową lub królem pielęgnacji trawnika, ale będziesz pod wrażeniem tego, jak schludna Toadi utrzyma twoje podwórko. Kosi w linii prostej, rączki pochylają się aż do 45% i przekracza strefy nie gubiąc się. Wkrótce będzie w stanie przeciąć granice, tak jak zrobiłby to człowiek. Potrafi też obsłużyć duże powierzchnie do 1,2 akrów. Więc jest świetna, nawet jeśli masz dużą posiadłość. Co najlepsze, Toadi wykorzystuje technologię mulczowania, aby trawa była stale krótka i zdrowa.

Chroń swoje zwierzęta domowe i rzeczy.

Jeśli masz aktywny podwórko-kids gra w piłkę nożną, Fido trochę ćwiczeń, nawet kurczaki dziobanie poza ich coop - prawdopodobnie jesteś zaniepokojony o bezpieczeństwo tego robota trawnik. Na szczęście, Toadi zdaje sobie sprawę, że życie się zdarza. Więc zatrzyma się i pójdzie dookoła, jeśli jedno z dzieci stanie przed nią lub jeśli zauważy dziwny but lub zabawkę.

Zabezpiecz swoje podwórko. Toadi może też pełnić rolę kamery bezpieczeństwa. Kiedy jest na ładowarce, jej kamera noktowizyjna może wykryć ludzi, koty i innych intruzów. Jeśli wykryje nietypową aktywność, zrobi zdjęcie tego, co widzi i wyśle je do telefonu. To jak posiadanie psa stróżującego przed domem przez całą noc. Tylko Toadi może ci pokazać, kto tam jest. Firma mówi, że przyszłe aktualizacje pozwolą Toadi nawet na patrolowanie Twojego podwórka i pilnowanie terenu.

Z łatwością ustawisz tę inteligentną kosiarkę

Przy tak wielu możliwościach, pomyślałbyś, że Toadi byłoby skomplikowane w użyciu. Ale myliłbyś się. Toadi jest super łatwa do ustawienia i uruchomienia. Po prostu zainstaluj aplikację, ustaw ładowarkę i zabierz Toadi na wycieczkę po swoim podwórku. Stworzy mapę tego, co widzi, którą będzie podążać na zawsze.

Wspieraj swoją lokalną gospodarkę

Imponujące jest to, że Toadi jest drukowana w 3D, co pozwala na jej składanie lokalnie w każdym kraju sprzedaży. Pozwala to uniknąć transportu, który jest szkodliwy dla środowiska i wspiera twoją gospodarkę. Na koniec, ucieszysz się, że skorupa Toadi jest w całości wykonana ze skrobi kukurydzianej.

Wszyscy kochamy wygląd bujnego, zielonego, przyciętego trawnika. I choć jesteś dumny ze swojego statusu mistrza i kochanki, czy nie chciałbyś mieć leniwego sobotniego poranka, w każdą sobotę? Ciężko pracujesz przez cały tydzień, a weekendowe poranki powinny polegać na relaksie. Toadi jest odpowiedzią. Jak na robota trawnikowego, to naprawdę jest w swojej klasie ze swoją sztuczną inteligencją, umiejętnościami cięcia i środkami bezpieczeństwa. Chociaż nie mam własnego podwórka, dorastałam z takim, który nadal utrzymuje mój tata. Wiem, jaki gadżet ułatwi mu pracę w ogrodzie w tym roku.