Od tego czasu ludzie dodają do mięsa aromat dymu, a my zaprzęgamy ogień. Jest coś tak złożonego i autentycznego w wędzonym mięsie. Smaki zdają się należeć do siebie w sposób, który trudno opisać. Może dlatego, że wędzone mięso odżywia nas z pokolenia na pokolenie, a więc jest prawie częścią nas. Jeśli się ze mną zgadzasz, to powinieneś sprawdzić te zrębki.

W nowoczesnym gotowaniu, dobry dym jest trudny do odtworzenia w konwencjonalnym piecu lub na grillu gazowym. Aby uzyskać najlepszy smak, potrzebujesz palacza. Ale te są nieporęczne i trochę trudne do ustawienia. Ale może nie jest to jedyny sposób na uzyskanie doskonałego smaku opalanego drewnem. SmokeStack Gourmet Gourmet Seasoned Wood Chips nadaje mięsu smak ogniska, nieważne gdzie jesteś.

Ten gadżet ma sprytny design. SmokeStack Seasoned Wood Chips posiada opatentowany kanister do wędzenia w kształcie okrągłego metalowego pudełka z małym otworem na górze. Wystarczy umieścić przyprawione wióry w kanistrze, a następnie umieścić je w grillu lub piecu. Gdy mięso się gotuje, dym wydobywa się z kanistra i smakuje Twoje jedzenie. Najlepsze jest to, że producenci zaprojektowali je tak, aby nie zapalały się i nie przypalały przez cały czas przygotowywania jedzenia. W ten sposób, zawsze uzyskasz doskonały smak. Nie może być prostszego sposobu na uzyskanie tego smaku.

Te wióry drzewne mają organiczne przyprawy

W przeciwieństwie do innych komercyjnych pomocników przy grillowaniu, SmokeStack Wood Chips są drobno zmielone i przyprawione organicznymi ziołami i przyprawami. W ten sposób, na pewno uzyskasz naturalny smak mięsa, z którym będziesz się dobrze czuł. Nie ma tu sztucznych ani produkowanych smaków.

Nie musisz moczyć tego zestawu do grillowania.

Ponadto, niektóre wzmacniacze do grilla muszą być dobrze nasączone przed rozpoczęciem gotowania, do kilku godzin wcześniej. Chociaż jest czas i miejsce na menu, które jest zaplanowane na dzień lub dwa z wyprzedzeniem, wszyscy wiemy, że nie zawsze jest to możliwe. Czasami na godzinę przed kolacją decydujesz, co chcesz zjeść. I dlaczego miałbyś za to płacić karę? Na szczęście, te zrębki nie wymagają absolutnie żadnego namaczania, pozwalając na to, by wasze mięsa i warzywa miały smakoszy w każdej chwili.

Ciesz się wędliną wszędzie

Wspomniałem już wcześniej, że tradycyjni palacze zajmują dużo miejsca - wręcz przeciwnie niż przenośni. Ale prawda jest taka, że ludzie najbardziej lubią smak wędzonego jedzenia, kiedy są na zewnątrz i blisko natury. SmokeStack wióry drzewne pomagają wypełnić tę lukę, ponieważ są małe i można je nosić praktycznie wszędzie. Więc podczas następnej przygody na kempingu, możesz cieszyć się wędzonym kurczakiem bez żadnych kłopotów. Ten zestaw do grillowania jest również świetny na przyjęcia z klapami ogonowymi, do parków, na wycieczki, na wakacje i wiele innych.

Użyj tego gadżetu do gotowania w domu lub na zewnątrz.

Przyprawione zrębki SmokeStack są również niezwykle wszechstronne. W przeciwieństwie do innych domowych palaczy, nie ograniczysz się do używania ich tylko na grillu na węgiel drzewny. Możesz użyć tych zrębków do uzyskania aromatu drewna na grillu elektrycznym lub gazowym, w piekarniku lub na piecu. Tak, to prawda, możesz nawet gotować z tymi wiórami w domu i uzyskać smak dymu w swoich tygodniowych hamburgerach. A w wersji z meskwitem, hikorią, drzewem jabłkowym i klasycznym dębem, Twoje mięso będzie miało restauracyjną jakość.

Możesz palić na zimno z tym gadżetem

Lubisz robić swoje własne szarpaniny? Możesz użyć tych przyprawionych zrębków drzewnych do "zimnego wędzenia" jerków lub mięsa. Wystarczy użyć źródła ciepła (jak palnik elektryczny lub Sterno) i umieścić wypełniony pojemnik SmokeStack lekko zawieszony nad nim, pod odpowietrznikiem do usuwania popiołu na dnie grilla. Jeśli grill nie posiada odpowietrznika do usuwania popiołu, umieść źródło ciepła i pojemnik na dnie grilla. Mięso wędzimy na nieogrzewanej metalowej kratce do momentu, aż pojemnik przestanie wędzić (około 20-40 minut). Pozostaw mięso na kolejne 20 minut, a będziesz miał domowe, wędzone na zimno jerky. Jeśli chcesz uzyskać cięższy smak wędzonego mięsa, po prostu powtórz procedurę.

SmokeStack Seasoned Wood Chips i ich dołączony kanister są ekscytującym, wygodnym sposobem na dodanie pysznego aromatu dymu do Twojego jedzenia. Jako ktoś, kto walczył o utrzymanie palacza opalanego drewnem w odpowiedniej temperaturze przez wiele godzin na końcu, jest to gadżet, który mogę docenić. A kto nie chce się cieszyć wędzonym mięsem każdej nocy w tygodniu? Te wióry drzewne sprawiają, że wędzone mięso łatwo włączyć do codziennego repertuaru kulinarnego.