Jeśli chodzi o wybór zegarka, tradycyjny wygląd zawsze ma sens. Chcesz, aby taki drogi dodatek dobrze wyglądał, bez względu na to, z czym go nosisz. Ale klasyczny zegarek nie musi być staromodny. Zegarki te udowadniają, że można połączyć drewniane i stalowe detale, aby stworzyć zegarek, który jest zarówno innowacyjny, jak i uhonorowany za czas.

Wszyscy kochają klasyczny wygląd drawnianego jachtu. Biały kadłub i pokład z drewna tekowego emanują tradycją i niezawodnością. Jakości, które chciałbyś mieć również na swoim zegarku. Podczas gdy jacht może być poza twoim budżetem, możesz mieć zegarek, który wygląda jak ten z WoodBugria Wooden Automatic Watch. Te drewniane zegarki są wyposażone w drewniane i stalowe detale, które tworzą zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny obiekt. Jest to zegarek, który będzie dumny z tego, że możesz go nosić i który może być chciał kiedyś przekazać młodszym pokoleniom.

Zegarki WoodBugria wyglądają jakby pochodziły prosto z winnicy Marthy. Są to czasomierze, które spodziewasz się zauważyć na nadgarstkach ludzi, którzy spędzają weekendy huśtając się na polu golfowym lub manewrując jachtem wokół wybrzeża. Nowoczesny element stanowi jednak futerał ze stali nierdzewnej i kolorowe paski z prawdziwej skóry. I to właśnie te cechy pozwolą Ci dostosować ten zegarek do Twojego stylu. Ponadto, na odwrotnej stronie ruchu widać działanie koła zamachowego za kadłubem. Nic nie jest bardziej klasyczne niż wewnętrzne działanie zegarka.

Dlaczego twórcy wybrali ten ruch?

Twórcy zegarków WoodBugria są doświadczonymi zegarmistrzami. Wybrali ten niedawno opracowany ruch ze względu na jego wspaniały wygląd i funkcję. Stworzone w stylu szwajcarskiego ruchu Tourbillon, beczka i koło zamachowe są w tej samej linii. Ponadto, ruch ten może pochwalić się polską techniką fazowania, popularną wśród szwajcarskich ruchów. A jeśli chodzi o specyfikę, ruch ten charakteryzuje się wydajnością ETA ruchu i może przechowywać energię przez 42 godziny. Ponadto, ruch wynosi 7500 (21 kamieni) i ma dokładność plus/minus 10 sekund dziennie.

Czy ten automatyczny zegarek jest jasny?

W zegarku zastosowano detale świetlne BGW9 z Japonii, które mają doskonałą skuteczność świetlną. Jest to rodzaj światła powszechnego w zegarkach samochodowych. Jest to kosztowny detal, który firma uważa za ważny dla ogólnej jakości zegarka. I nie mogliśmy się bardziej zgodzić. Chcesz mieć zegarek, na którym możesz polegać, niezależnie od oświetlenia. Dzięki temu świetlistym szczegółom, będziesz w stanie określić czas nawet w ciemności.

Jakie inne szczegóły oferuje ten zegarek?

Kryształ jest wykonany z szafirowego szkła kryształowego, szkło syntetyczne ustępuje tylko diamentom w twardości. Oznacza to, że szkło może bez problemu sprostać Twojemu codziennemu życiu. Kolejną miłą cechą są oryginalne skórzane paski, które zgodnie ze zdjęciami na firmowej stronie Kickstarter, mogą być oferowane w takich kolorach jak biały, niebieski i czarny.

Czy ten klasyczny zegarek jest wodoodporny?

Kiedy inwestujesz w luksusowy zegarek, chcesz mieć pewność, że wytrzyma on Twoje codzienne życie. Zegarek jest inwestycją i nie chcesz, aby zniszczył się przy pierwszym myciu rąk podczas noszenia. Twórcy tego drewnianego zegarka rozumieją to i z tego powodu zaprojektowali zegarki WoodBugria, które mają odporność na wodę z 3 bankomatów. Oznacza to, że ten drewniany zegarek jest odpowiedni do codziennego użytku i jest odporny na zachlapania i deszcz. Więc, śmiało, umyj ręce i wybierz się na spacer w deszczu podczas noszenia tego zegarka. To będzie w porządku.

Jak wygląda to pudełko?

Czasami pudełko na zegarek jest tak samo ważne jak sam zegarek. W końcu może kiedyś zechcesz przekazać swojemu dziecku ten innowacyjny zegarek. W końcu może kiedyś zechcesz przekazać swojemu dziecku ten innowacyjny zegarek. Oczywiście my wspaniałym drawnianym pudełkiem, z wytłoczonym złotym logo WoodBugria na pokrywie. Wewnątrz zegarka przytula się do białej poduszki, która idealnie pasuje do reszty pudełka. Aby zaprezentować, który każdy byłby zachwycony, gdyby go otrzymał.

Jeśli jesteś na rynku nowoczesnych zegarków z klasycznym akcentem, nie szukaj dalej niż WoodBugria Wooden Automatic. Ten drewniany zegarek będzie wyglądał zarówno tradycyjnie, jak i nowocześnie na Twoim nadgarstku. Drewniane detale są hołdem dla klasycznych wzorów jachtów i samochodów. Jednak stalowe części i piękne kolory pasków nadają temu akcesorium nowoczesną krawędź. Jest to dzisiejszy klasyczny zegarek, który uzupełni Twój styl za każdym razem, gdy wyjdziesz z domu.