Ta sterowana gestami opaska sprawia, że Apple Watch jest bezdotykowy. Lauren Wadowsky 24 lipca 2020 r., 8:31 rano EDT w dziale Opowieści o produktach. Uwielbiasz swój Apple Watch, ale irytujące jest to, że do jego obsługi potrzebne są dwie ręce. Na szczęście istnieje gadżet, który rozwiązuje ten problem, Mudra Band. Clip your Apple Watch do tego gestu kontrolowanego zespołu i cieszyć się muzyką, i zarządzać powiadomieniami za pomocą prostego ruchu palcem.

Mudra Gesture-Controlled Band Design

Wcześnie rano biegniesz do rytmu muzyki, kiedy zaczyna grać piosenka, która ci się nie podoba. Zatrzymujesz się, w połowie drogi, by stuknąć w zegarek Apple. Nieważne, jak chcesz używać Apple Watch, musisz przerwać to, co robisz, aby dostosować muzykę. W tej epoce technologii to trochę irytujące. I to jest problem, który mają nadzieję naprawić wynalazcy zespołu sterowanego gestami Mudra. Zespół Mudra Band wygląda jak typowy zespół zegarkowy. Tylko, że na górze jest miejsce, w którym za pomocą łatwego wsuwanego mechanizmu możesz przesuwać się na wyświetlaczu Apple Watch. Ale to, co jest imponujące w tej opasce sterowanej gestami, to to, co jest w środku. Wnętrze opaski jest wyposażone w elektrody i czujniki ze stali nierdzewnej klasy medycznej, które są zoptymalizowane pod kątem wychwytywania najdrobniejszych sygnałów nerwowych. Dzięki temu można odczytywać proste gesty ręką i palcem, co ułatwia obsługę Apple Watch'a jedną ręką. A co najlepsze, ten gadżet sprawia, że korzystanie z Apple Watch jest o wiele bardziej wciągające i przyjemne. To tak, jakbyś zapisywał się do swojego Apple Watch'a, co pewnie właśnie robisz.

Jak to działa?

To dobre pytanie, i zasługuje na szczegółową odpowiedź. Zgodnie z firmową stroną Indigogo, kiedy chcesz poruszyć palcem, elektrody Mudra Band przechwytują sygnały nerwowe, które mózg wysyła przez nadgarstki i palce. Następnie, opatentowane czujniki SNC rejestrują sygnały, podczas gdy algorytmy AI do głębokiej nauki interpretują wzór sygnału, aby zidentyfikować, który palec poruszasz. Sygnał ten jest następnie kojarzony z funkcją zegarka. Brzmi całkiem fajnie, prawda?

Mudra Band on a Wrist with a Tablet Co to za gesty ręki?

Gesty dłoni, których użyjesz do obsługi zespołu Mudra Band, są łatwe i intuicyjne. Zostały one przypisane w oparciu o obszerne badania behawioralne firmy w celu określenia najbardziej naturalnych metod interakcji. Tak więc ta sterowana gestami opaska obsługuje gesty dyskretne, ciągłe i dotykowe. Dyskretne gesty to takie, które wymagają indywidualnych ruchów palca, takich jak stuknięcie palcem w kciuk, podczas gdy gesty ciągłe wykorzystują opuszkę palca do wytworzenia nacisku. Wreszcie, gesty powietrzno-dotykowe łączą w sobie nacisk końcówki palca i myszy powietrznej, na przykład, przesuwanie palca w celu odblokowania urządzenia.Mudra Band in a Woman's Hand Co się stanie, jeśli wykonam gest przez pomyłkę? To było jedno z moich pierwszych pytań, ponieważ mam tendencję do rozmowy z rękami.

Wynalazcy są jednak do tego przygotowani i budują coś, co nazywają potokiem algorytmicznym, który może poznać różnicę między zamierzonym gestem a niezamierzonym ruchem. Rurociąg może wtedy połączyć działanie w kontekście Twojej aktywności. Więc Mudra jest całkiem sprytnym gadżetem.Mudra Band na męskim nadgarstku Czy ta opaska do zegarków jest wygodna?

Twórcy zaprojektowali tę opaskę sterowaną gestami tak, aby była na tyle wygodna, trwała i elegancka, że będziesz chciał ją nosić na co dzień. Dzieje się tak, ponieważ, jak słusznie zauważa kampania, aby odnieść sukces, trzeba nosić opaskę. A ludzie są bardziej skłonni do noszenia akcesoriów, które są wygodne i wyglądają pięknie. Opaska Muda Band jest dobrze dopasowana do nadgarstka, a jej jasna biel i elegancka czarna kolorystyka zapewniają nowoczesny, minimalny styl.

Które zegarki Apple Watches są kompatybilne z tą opaską?

Możesz nosić pasmo Mudra Band z Apple Watch Series 3 i nowszymi modelami oraz z iPhone'em 7 i nowszymi, więc działa z całkiem niezłą gamą urządzeń Apple. Pasmo ma adapter, który pasuje 40mm, 42mm i 44mm rozmiary zegarka.Mudra Band na białym tle w czerni i bieli Opcje kolorów Jakie są niektóre z innych specyfikacji?

Ta opaska gestów ma łączność z BLE i ładuje się przez Pogo-pin w mniej niż godzinę. Pojedyncze ładowanie zapewnia dwa dni pracy z akumulatorem Li-Po 3,7V/40mAh. Ponadto, dostępne są 3 czujniki SNC i 6 DOF IMU. I nie musisz się martwić o to, że ten wyrafinowany gadżet zostanie zamoczony; ma on klasę szczelności IP56, co oznacza, że jest chroniony przed kurzem i silnym strumieniem wody.Zawsze uważałem, że Fitbity i inne sprytne gadżety są nieco uciążliwe. Trudno jest powstrzymać to, co robisz tylko po to, by zająć się swoim zegarkiem. Ale Mudra Band jest gadżetem, który sprawia, że chcę wyjść i dostać Apple Watch tak, że mogę korzystać z tego zespołu i sygnał do niego przez cały dzień. Mudra Band to gadżet, który sprawia, że Apple Watch odpowiada przed użytkownikiem, a nie na odwrót. I co najlepsze, osiąga to w sposób zabawny i intuicyjny.Możesz zamówić Mudra Band za 139 dolarów na Indiegogogo. Opowieści o produktach Poznaj Lauren Wadowsky Lauren pisze i redaguje od 2008 roku. Uwielbia pracować z tekstem i pomagać pisarzom znaleźć ich głos. Kiedy nie pisze na komputerze, gotuje i podróżuje z mężem i dwiema córkami.