Zmęczony robieniem prania dzień w dzień? I czujesz się trochę winny z powodu tego całego mydła, które wlewa się do środowiska? Twórcy tej samoczyszczącej się koszuli cię słyszą. Samooczyszczająca się koszula HercLeon to ubranie, które możesz nosić przez wiele dni - lub przez cały miesiąc - bez konieczności prania.

Wrzucasz koszulkę do kosza i zauważasz, że jest pełna. Znowu. I właśnie zrobiłeś wczoraj pranie. To jest problem z większością rodzajów ubrań. Musisz je wyprać po każdym noszeniu, żeby pozbyć się wszelkich zapachów, plam i potu. Ale pranie ubrań to kłopot. I jeszcze kwestia ochrony środowiska: ciągłe używanie pralki uwalnia substancje chemiczne do wody i zużywa dużo energii. Ale co by było, gdyby twoje ubrania mogły się tak samo czyścić? Samooczyszczająca się koszula HercLéon może.

Koszule HercLéon są wyjątkowe, ponieważ można je nosić przez kilka dni, tydzień lub do miesiąca bez konieczności prania. Zgadza się, to jest koszula, którą można nosić przez 30 dni bez wkładania jej do pralki. I nie będzie nawet brzydko pachnieć na końcu. Ta samoczyszcząca się koszula jest wygodna do noszenia, oddychająca i antyzapachowa. A co najlepsze, jest zaprojektowana tak, aby towarzyszyła Ci bez względu na to, dokąd Cię prowadzi życie. Noś ją przez kilka dni z rzędu, kiedy pracujesz w domu, podczas treningu lub weekendowego wypadu.

Wybierz ubranie wykonane z HercFiber

Koszule HercLéon wykonane są z HercFiber, tkaniny z drutu miedzianego, która powoduje ciągły rozkład bakterii. Materiał ten jest wynikiem trzech lat badań i rozwoju. HercFiber łączy ultra-delikatne drewno bukowe, włókno miedziane i wysokiej jakości spandex z tkaniną, która zabija bakterie wytwarzające nieprzyjemny zapach, zanim zdążą się one nawet zgromadzić na koszuli.

Niech ta odporna na zapachy koszula wyjdzie na zewnątrz

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, firma zaleca wypuszczenie powietrza z HercLéon na kilka godzin po użyciu. Po tym czasie Twoja koszula będzie pachniała i czuła się świeżo wyprana. Jest to marzenie zapracowanego profesjonalisty lub rodzica. Czy możesz sobie wyobrazić, że nie musisz wrzucać swojej koszuli do pralni po każdym noszeniu? Z HercLéon, możesz czuć się pewnie nosząc koszulę przez wiele dni, wiedząc, że nie będzie pachniała.

Chroń się przed słońcem

Ta samoczyszcząca się koszulka oferuje również ochronę przed promieniowaniem UV. Oznacza to, że możesz ją nosić w intensywnym słońcu, nie martwiąc się o ochronę swojej skóry pod spodem. Prawdopodobnie jednak nadal będziesz musiał nosić filtr przeciwsłoneczny na ramionach i szyi. Ale Twoje ramiona, czyli obszar, który jest narażony na intensywne promieniowanie słoneczne, będą chronione. Ponadto, koszule HercLéon posiadają właściwości regulujące temperaturę ciała. Oznacza to, że koszula pomoże Ci utrzymać komfortową temperaturę, bez względu na pogodę.

Zachowaj takąość podczas ćwiczeń

Twoja codzienna rutyna treningowa może powodować powstawanie potu. Dlatego też ta samooczyszczająca się koszula ma właściwości odprowadzania wilgoci, które pozwalają na odprowadzanie wilgoci ze skóry i przyciąganie jej na zewnątrz materiału. Ułatwia to odparowywanie potu. Jeśli więc masz dość przesiąkania przez koszulę za każdym razem, gdy wybierasz się na bieg, ta samooczyszczająca się koszula jest dla Ciebie sprzętem treningowym. Ponadto, HercLéon jest odporna na pocenie się, co oznacza, że jeśli pocisz się w określonym miejscu, powiedzmy pod pachami, nie wytworzy to ogromnych śladów wilgoci, tak jak typowa koszulka.

Nie martw się o pranie tej szybkoschnącej koszuli.

W pewnym momencie będziesz musiał wyprać tę samoczyszczącą się koszulę, ale kiedy to zrobisz, to będzie bryza. To dlatego, że ta koszulka jest wytrzymała. Jest również szybkoschnącą, więc nie będziesz musiał czekać na nią godzinami, aby była wolna od wilgoci. Co więcej, jest odporna na tabletki, co oznacza, że nie pęknie w dmuchawkach podczas prania, w przeciwieństwie do niektórych bawełnianych t-shirtów. A czy wspomniałem, że ta koszulka jest również odporna na zmarszczki i kurczenie się? Jest to doskonała koszulka dla zapracowanego studenta, profesjonalisty lub rodzica, ponieważ jest to odzież, która praktycznie sama o siebie dba. Ponieważ wszyscy mamy zbyt wiele do zrobienia na co dzień, nie powinniśmy też stresować się praniem. HercLéon umożliwia bezstresowe pranie.

Żyj swoim aktywnym życiem

Masz zbyt wiele do zrobienia, nie zastanawiając się, czy twoje ubrania są w stanie wytrzymać twój aktywny styl życia. Z tego powodu twórcy HercLéon stworzyli tę samooczyszczającą się koszulę, która została zbudowana tak, aby przetrwała. Możesz ją więc nosić podczas intensywnych treningów, górskich wędrówek lub po prostu biegania. Chodzi o to, że potrzebujesz koszulki, która nadąży za Twoim tempem, a ta samooczyszczająca się koszulka to właśnie ona.

Wygląda na to, że jesteśmy w ciągłym cyklu zabrudzania ubrań, a następnie ich prania. Jest to czasochłonne i szkodliwe dla planety. Na szczęście, samoczyszczące się ubrania, takie jak HercLéon, stają się coraz bardziej popularne i dają nam alternatywę. Jako zapracowana mama i profesjonalistka, wiem jaki artykuł odzieżowy dodaję do mojej szafy tej jesieni. Mam tylko nadzieję, że linia dziecięcej lub biznesowej odzieży casual jest również w drodze.