Zmęczony opuszczaniem treningów tydzień po tygodniu, bo po prostu nie możesz dopasować ich do swojego harmonogramu? W takim razie może zechcesz sprawdzić zespoły oporowe Hyfit Gear 1 Exercise Resistance Bands. Ten inteligentny system opasek oporowych zapewnia efektywny trening w zaledwie 20 minut i można go używać w praktycznie każdej przestrzeni. Oh, i czy wspomnieliśmy o jego czujnikach, które dają ci statystyki treningu w czasie rzeczywistym? Tak.

Masz napięty grafik z pracą i wszystkimi innymi zainteresowaniami. Ale tylko dlatego, że zawsze jesteś w ruchu, nie oznacza, że twoje zdrowie musi się bić. Naprawdę. Możesz dbać o siebie i robić to, co kochasz. Potrzebujesz tylko odpowiedniego sprzętu. Dlatego dziś chcielibyśmy, abyś poznał zespoły oporowe Hyfit Gear 1 Exercise Resistance Bands. To nie są wasze typowe zespoły oporu. Nie, ten gadżet jest wyposażony w czujniki, które śledzą twój trening i podają ci statystyki w czasie rzeczywistym. A two trening może być prowadzony przez światowych sławnych instruktorów. To brzmi jak marzenie zapracowanej osoby.

Ten inteligentny system pasów oporowych wygląda jak zaawansowana technologicznie wersja zwykłych pasów oporowych. To dlatego, że tak jest. Opaski te są wyposażone w czujniki, które umieszcza się na opaskach, aby śledzić swoje rajdy, czas trwania ćwiczeń i inne. Te same paski są wykonane z wysokowydajnego materiału, dzięki czemu można z nich korzystać przez lata, nie strzępiąc się. Ponadto, uchwyty mają antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodne trzymanie przez cały trening. Cała konfiguracja współpracuje z aplikacją Hyfit App, w której możesz wybierać ćwiczenia, przeglądać swoje statystyki i śledzić swoje postępy.

Wybierz sprzęt do ćwiczeń, który działa dla Ciebie

W zależności od Twojego rozmiaru, niektóre urządzenia treningowe nie mogą działać dla Ciebie. Jeśli jesteś po krótkiej lub wysokiej stronie, niektóre maszyny obciążnikowe, eliptyczne i bieżnie nie mogą być dla Ciebie odpowiednie. Ale ten inteligentny system opasek oporowych jest odpowiedni dla osób o dowolnym wzroście, utrzymuje do 330 funtów i jest świetny zarówno dla początkujących jak i doświadczonych ćwiczących. Opaski oporowe Hyfit Gear 1 Exercise Resistance Bands są naprawdę rozwiązaniem fitness dla każdego. Można ich używać również na zewnątrz, niezależnie od tego, czy jesteś młody czy stary.

Uzyskaj bardziej efektywny trening z tymi zespołami treningowymi

Znasz korzyści płynące z treningu siłowego: większa masa mięśni, większa wytrzymałość kości i lepsza elastyczność stawów, między innymi. Ale czy wiesz, że te same korzyści możesz uzyskać, gdy trenujesz z oporem, w przeciwieństwie do ciężarów? To prawda. Trening oporowy utrzymuje mięśnie napięte podczas całego ruchu, dając lepsze wyniki w krótszym czasie. Zmniejsza to również ilość sprzętu, który trzeba kupić, ponieważ system opornościowy zapewnia również kardiologię, HIIT, Tabata, stonowanie i inne. Co najlepsze, w przeciwieństwie do darmowych odważników, ten inteligentny system opasek oporowych jest bezpieczny w użyciu. Nie musisz więc martwić się o upuszczenie ciężaru z ręki na palec podczas trudnego ruchu lub przypadkowe rzucenie go przez okno podczas jednego z tych ruchów.

Dzięki temu kompaktowemu sprzętowi treningowemu można ćwiczyć zawsze i wszędzie.

Zgodnie z firmową stroną internetową, wszystko czego potrzebujesz to przestrzeń 6'x6'i około 20 minut, aby uzyskać pełnię siłowni o jakości treningu. Dla osób, które mieszkają w małym mieszkaniu lub nie chcą, aby ich sprzęt do ćwiczeń zajmował dużo miejsc, jest to idealne rozwiązanie. Więc nie, nie musisz wychodzić i kupować tej ogromnej eliptycznej maszyny, która, jak wiesz, zdominuje Twój salon. I nie musisz używać tego gadżetu przez godzinę, aby uzyskać wyniki. Hyfit Gear 1 Exercise Resistance Bands są kompaktowe i przynieść całą siłownię na palcach.

Wybierz jeden z różnych treningów

O jakich treningach mówimy? Cóż, z tym inteligentnym systemem taśm oporowych, dołączysz do Nadava Meirsona i Michelle Okmianski, dwóch światowych sławy trenerów, podczas gdy ty będziesz pracować nad serią ćwiczeń HIIT i Cardio, Core, Strength, Flexibility i wielu innych. Firma mówi, że cały czas dodaje nowe programy treningowe. Tak więc z Hyfit Gear 1 Exercise Resistance Bands, nie będziesz musiał przeszukiwać filmów na YouTube i czekać na reklamy. Dzięki wygodnej aplikacji uzyskasz szybkie i wydajne treningi od doświadczonych trenerów.

Wyceluj we wszystkie swoje mięśnie

Martwisz się, że ta opaska tylko rozpracuje twoje ramiona? Nie bądź. Te inteligentne opaski oporowe są super wszechstronne i możesz ich używać pod dowolnym kątem, aby wzmocnić każdą grupę mięśni. Będziesz mógł narciować swój biceps, triceps, abs, pośladki, klatka piersiowa, ramiona i nogi. Jak to jest w przypadku pełnego treningu?

Ten inteligentny system opasek oporowych zaznacza wszystkie pola dla inteligentnego treningu. Ten sprzęt treningowy jest kompaktowy, przeznaczony dla wszystkich grup mięśniowych i zapewnia serię ciągle zmieniających się treningów prowadzonych przez najlepszych światowych trenerów. Hyfit Gear 1 Exercise Resistance Bands jest również ukierunkowany na wszystkie grupy mięśni i naprawdę przynosi wszystkie korzyści z siłowni do domu. Jest to doskonały system dla zapracowanych profesjonalistów, którzy są zawsze w ruchu, studentów mieszkających w małych akademikach i rodziców, którzy muszą skradać się w treningu, kiedy tylko mogą.